Tovar bol dodany rychlo a v poriadku

• dobrá komunikácia s predajnou

dobrá komunikacia

Spokojnost

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

+ spokojnosť s objednávkou
    - dlho sme čakali na personál v predajni, nakoľko bol pred nami iný zákazník, ktorý zdržal dotyčného predavača na 20 minút.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť a ďakujeme Vám za trpezlivosť pri čakaní na poradcu predaja.

Vaše SCONTO

• Spokojnosť a expresne doručenie.

Velmi nekvalitny tovar

Vážený zákazník,

pokiaľ nie ste s tovarom spokojný, máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. Všetko o odstúpení si môžete prečítať tu:https://www.sconto.sk/zakaznicky-servis/odstupenie-od-zmluvy

Vaše SCONTO

• Som spokojná z rýchlym dodaním
    • Rýchle dodanie tovar bol doručený v poriadku bez poškodenia

Vaše SCONTO

• Absolútne neodporúčam nakupovať v tomto e-shope. Zaplatený tovar mal byť doručený v v priebehu 2 dní, po týždni mi s poľutovaním oznámili, že tovar nemajú a vracajú mi peniaze.

Vážená zákazníčka,

ako sme Váš už informovali emailom, objednávka musela byť zrušná na základe zrušenej objednávky na strane dodávateľa , ktorú sme nevedeli ovplyniť a nemohli sme ju predvídať.

Mrzia nás vzniknuté komplikácie, za ktoré sa Vám ospravedlňujeme.

Vaše SCONTO

S nákupom lustra som spokojná, objednávala som ho cez e-shop a vyzdvihla som si luster na predajni.

Vaše SCONTO

S dodaným tovarom som spokojná. Tovar bol dobre zabalený a dodaný včas.
    Szallayova

dlhšie čakanie na tovar

Dobrá spolupráca nakoľko sa predĺžilo doručenie kvôli administratíve zo strany nadácie a ústretovosť s vašou spoločnostou počkať

• Rychle vybavenie objednavky

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu a plný počet hviezd. Vážime si Vašu spokojnosť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Vaše SCONTO

Ak by bola nespokojnosť, tak by som Vám to už napísal.

SPOKOJNOSŤ !!!

• Predavači ochotný
    • Výdaj tovaru zo skladu, ako by ste ich otravovali. Môj tovar bol vystavený, tak mi ho zabalili do fólie a doma som zistil, že chýbajú podložky. Neriešil som to, nechcelo sa mi z MT do ZA. Už som to raz zažil a tvrdili, že som to musel vytratiť.

Som spokojná

Vaše SCONTO

S tovarom som bola veľmi spokojná, presne to som chcela,splnil moje očakávania, všetko bolo v poriadku.dakujem

Vaše SCONTO

• kvalitné produkty, veľký výber, rýchlosť dodania
    • žiadna

dobrá komunikácia, kvalitné produkty všetkého druhu, cenovo dostupné, rýchle dodanie

• Boli schopní akceptovať reklamáciu
    • arogantná komunikácia s oddelením objednávok

Zavadzajúce informácie, napr farbu poťahu svetlú sivohnedú označujú ako béžovú,
    -poštovné za balík barová stolička v demonte (z 3/4 prázdny s rozmermi 0,7m x 0,7 m x 0,7 m) o váhe cca 8 kg účtujú 16,80 €,
    -čalunené diely pred odoslanim neskontrolovali (vadné šitie operadla) , musel som diel reklamovať.
    -po registácii je ponúknutá dodatočna zľava ktorá sa nedá uplatniť (len na niektoré tovary)
    - arogantná a drzá komunikácia pracovníčky na oddelení objednávok