• Dobry vyber aj ceny

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Dlhá dodacia lehota

Vážená zákazníčka,

z dôvodu, že ste v objednávke uviedla nesprávne telefónné číslo, nebolo možné sa s Vami spojiť a dohodnúť termín dopravy. Čakali sme teda na odpoveď na email, ktorý Vám bol zasielaný. Preto sa Vám mohlo zdať, že dodanie malo dlhšiu dobu.

Vaše SCONTO

• Rýchlosť naskladnenia po objednávke, príjemné ceny, slušná kvalita

Veľmi spokojný z nákupom

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť.

• online rezervácia a 2 týždne na prevzatie tovaru na predajni
    • balenie komody neobsahovalo zadnú stenu (preglejku) - napriek tomu, že v návode bola očíslovaná a boli k nej aj klince a spojky na upevnenie v balení
    • 1 skrutka na upevnenie rúčky nebola správne vyrazená - hlavička s výrezom na skrutkovač bola zaliata do tela skrutky = nebolo možné upevniť rúčku dverí

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že Vám objednaný tovar prišiel nekompletný. Pre vyriešenie reklamácie Vás prosíme o vyplnenie reklamačného protokolu na našej webovej stránke https://www.sconto.sk/reklamacie

Za komplikácie sa ospravedlňujeme a veríme, že Váš ďalší nákup prebehne bez problémov.

Vaše SCONTO

• Tovar neprišiel komplet.

Objednali sme skriňu ktorá neprišla kompletná. Už týždeň čakáme na diel ale stále nič

Vážená zákazníčka,

mrzí nás dodanie nekompletného tovaru, veríme, že zaevidovaná reklamácia bude vybavená v krátkom čase.

Za komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

Vaše SCONTO

• Komunikácia, kvalita, rýchlosť všetko bolo v poriadku, tovar prišiel aký mal, v požadovanej kvalite, za mňa super, čo sa týka pomer cena kvalita....
    • Chceli sme využiť zľavovy kupón, ktorý prišiel do mailu, ale zľava bohužiaľ platila len na nábytok a my sme chceli doplnkový tovar ako periny, zahlávky, obliečky, chrániče na matrac, takže zľavu sme si nevedeli na to uplatniť, ale objednávka bola do 400€, takže mohli by to vymyslieť aj pre doplnkový sortiment a ešte to účtovanie dopravy, keď robím veľkú objednávku zaplatím ešte viac ‍♀️‍♀️ako objednala som to, lebo sa mi páčili tie veci aj dobrá cena bola v porovnaní s konkurenciou, ale bohužiaľ sme z Popradu a Sconto predajňa najbližšia je Žilina, tak nám ostávala možnosť si to len objednať s doručením na adresu a bolo mi účtované 36€ doprava no hold, čo už...toto sú nevýhody, ktoré ja vnímam...

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za Vašu recenziu, vážime si, že ste bola s kvalitou a dodacou dobou spokojná. Ako uvádzame v podmienkach k zľavovému kódu, ktoré zasielame zákazníkom, tento zľavový kód je možné uplatniť iba na tovary, kde je zadaná bežná a klubová cena a ktorý nie je momentálne v akcii, výpredaji alebo označený ako cenový hit. U bytových doplnkoch je zadaná iba jedna cena, preto na tento tovar nie je možné zľavový kód uplatniť.

Pre našich zákazníkov máme externého prepravcu a ceny za dopravu sú nastavené korektne k veľkosti a hmotnosti prepravovaného tovaru.

• Široký výber

Nakoľko ešte nemáme objednaný tovar doma, neviem lepšie posudit :)

Vážený zákazník,

ďakuejeme za Vašu recenziu. Veríme, že Vám tovar čoskoro dorazí a budete s ním spokojný.

Vaše SCONTO

Všetko OK, akurát foto farby sedačky je iné ako v reálne, takže radšej vidieť najprv v predajni, ako kupovať hneď z ešopu.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu. Tovar, ktorý je vyobrazený na našom eshope je fotený pod umelým osvetelním v štúdiu, preto môžu vzniknúť minimálne farebné odchýlky medzi tovarom na fotografii a tovarom na dennom svetle. Tieto farebné odchýlky však nie sú predmetom reklamácie.

• Doba dodania 20. 4 predĺžená na 26.4

Vážená zákazníčka,

pred samotnou expedíciou si so zákazníkom potvrdzujeme správnosť objednávky a zadaných údajov. S Vami sa nám opakovane nedarilo spojiť telefonicky niekoľko dní, preto Vám bol tovar vyexpedovaný neskôr.

• Skriňa prišla poškodená

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že Vám objednaný tovar prišiel poškodený. Pre vyriešenie reklamácie Vás prosíme o vyplnenie reklamačného protokolu na našej webovej stránke https://www.sconto.sk/reklamacie

Vaše SCONTO

Spokojná absolútne s nákupom.

• Ok
    • Na čas
    • Milý kurier

Píšem vyssie

• Spokojnosť

Vaše SCONTO

• Ja som S pokojna....rychlo som dostala rovar a bez hib

• rýchla dodávka
    • slušná a korektná komunikácia s kuriérskou službou

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť.

Vaše SCONTO

• Nemam ziadne info. O obj.

Vážená zákazníčka,

recenziu píšte ku objednávke, ktorá Vám bola doručená už pred niekoľkými dňami. Pokiaľ máte záujem o informácie k inej objednávke, prosím napíšte Vašu otázku na náš zákaznícky servis prostredníctvom odkazu: https://www.sconto.sk/zakaznicky-servis/dotaz-k-objednavke

Vaším podnetom sa budeme zaoberať.

Vaše SCONTO

Informovanie o dodaní tovaru, aktualizácia termínu dodania

Vaše SCONTO

• Firma je korektná ,rýchle dodanie ,tovar je nepoškodený ,komunikácia na vysokej úrovni ..

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za plný počet hviezd. Teší nás Vaša spokojnosť.