• Od januára mam objednaný tovar, a nemám ani tovar ani peniaze späť!

Už 2 týżdne čakáme na objednaný tovar .
    Mali dodať do 3 prac. dní.
    Neinformovali nás o stave objednávky.

Tovar nedorazil, neodpovedajú na emaily, neodporúčam tento obchod!!!

• Doteraz som bola spokojná. Neviem čo sa stalo, keď mi tovar ešte nebol doručený a to som ho aj hneď zaplatila.

tovar stále nedorazil

Objednavku som vytvorila 27.12.2019, do dnesneho dna ( 7.1.2020 ) tovar nedorazil, spolocnost nereaguje na e-maily, telefon je vypnuty.

• Tovar som objednala 16.11.2019, ktorý som bohužiaľ aj hneď uhradila. Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený a nemám ani žiadne iné informácie o objednávke. Snažila som sa kontaktovať obchod mailom aj telefonicky, no žiadna odozva. Taktiež som skúšala písať na ich originál český obchod, no odtiaľ som sa taktiež žiadnej odpovede nedočkala. Absolútne nekorektný prístup zo strany predajcu. Určite nič neobjednávajte!!!!

• Už týždeň sa neviem dostať k tovaru, na email mi nikto neodpovedá

• Tovar neprišiel

Pozor na túto firmu, tovar som žiaľ zaplatila vopred, recenzie som si prečítala až bolo po funuse, tovar nedodaný, telefón nonstop obsadený, na maily neodpovedajú.

tovar mi nebol doruceny a nereagovali ani na moj mail

• ceny
    • žiadna komunikácia
    • dlhá čakacia doba

Tovar som si objednala avšak žiadny tovar mi nebol doručený a ani ma nikto neinformoval o prípadných problémoch.

• Objednávku som vytvárala 22.10., 24.10. som platbu uhrádzala cez IB. Odvtedy sa mi z obchodu neozvali ani napriek tomu, ze som 3x avizovala, aby ma kontaktovali a uviedli, v akom stave je moja objednávka.

Rozhodne neodporúčam. Ak by sa aj vyskytol nejaký problém a informovali ma o tom, viem to pochopiť, ale takto sa, skrátka, biznis nerobí. Nechcela som pridávať negatívne hodnotenie, ale prešlo vyše dvoch týždňov a doteraz nemám z obchodu žiadnu reakciu. Žiadam okamžité vrátenie peňazí na účet.

9.9. som si objednala 2 podprsenky - obidve mali uvedené skladom, dátum dodania mal byť 16.9. Namiesto dodania mi 16.9. prišiel mail, že jednu podprsenku nemajú, pošlú mi len tú druhú. Dnes je 25.9., neprišiel ani tovar, ani vysvetlenie, ani nič. Po prečítaní ostatných recenzií tam ani nevolám, škoda môjho času. Ešte, že som si to dala na dobierku. Určite neplatťe dopredu. Nalákajú na dobré ceny i zľavy a to je asi tak všetko. Čistá katastrofa tento tzv. e-shop. ROZHODNE NEODPORÚČAM.

Dodacia lehota takmer dva týždne, nebol som nijak upozornený, že to bude trvať tak dlho. Nemožné dovolať sa na ich telefónne číslo. Na mail odpovedali až po niekoľkých dňoch. Neodporúčam.

• nekomunikujú o stave objednávky, po jedenástich dňoch neviem, či tovar balia, posielajú, alebo ho stornovali...

ak objednať, tak len na dobierku

Zla komunikacia, len cez odkazovac a mail, ziadna ziva osoba,. Tovar vrateny podla instrukcii 1.8.2019 a do 31.8.2019 ziadna reakcia obchodu, ani vratene penazi.

tovar bol skladom, mal napísané že bude dodaný v priebehu pár dní, v realite som na jeho expedíciu čakala cca 2 týždne. Objednaný 19.06.2019, dodaný kuriérom 03.07.2019. Veľkostne mi však doručený tovar nesadol a časť tovaru som vrátila v pôvodnom stave dodávateľovi na adresu uvedenú na jeho internetovej stránke pre vrátenie tovaru - lehota na vrátenie tovaru je uvedená na internetovom portáli 30 dní, vrátený tovar prevzali 18.7.2019 avšak do dnes t.j. 18.8.2019 mi finančné prostriedky nevrátili ani ma nikto z firmy nekontaktoval.

Termín dodania neplatí

od objednávky žiadna reakcia....až na výzvu reakcia, že tovar bude doručený