• Žiadna komunikácia so zakaznikom

Objednaný tovar mi prišiel mi prišiel po 3 mesiacoch, pisala som im mail, žiadna odpoveď, volala som im žiadna odpoveď. Nakoniec tovar nesedel a peniaze mi nevrátili dodnes.

• Od januára mam objednaný tovar, a nemám ani tovar ani peniaze späť!

Už 2 týżdne čakáme na objednaný tovar .
    Mali dodať do 3 prac. dní.
    Neinformovali nás o stave objednávky.

Tovar nedorazil, neodpovedajú na emaily, neodporúčam tento obchod!!!

• Zlá komunikácia so strany predajcu
    • Tovar zatiaľ nedošieľ

Objednal som tovar 24.01.2020 pre priateľku, že to bude darček na valentína (14.02). Došiel mi mail, že ho nemajú skladom že do 29.01.2020 im príde a doručia mi ho 31.01.2020. Od vtedy žiadna reakcia obchodu, volal som aj kvoli informovaniu sa o objednávke, tak telefón vôbec nedvihajú, na mail nereagujú.

Plavky su krasne som velmi spokojna!

Výborná kvalita, rýchle doručenie.

• Doteraz som bola spokojná. Neviem čo sa stalo, keď mi tovar ešte nebol doručený a to som ho aj hneď zaplatila.

tovar stále nedorazil

Objednavku som vytvorila 27.12.2019, do dnesneho dna ( 7.1.2020 ) tovar nedorazil, spolocnost nereaguje na e-maily, telefon je vypnuty.

• Tovar som objednala 16.11.2019, ktorý som bohužiaľ aj hneď uhradila. Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený a nemám ani žiadne iné informácie o objednávke. Snažila som sa kontaktovať obchod mailom aj telefonicky, no žiadna odozva. Taktiež som skúšala písať na ich originál český obchod, no odtiaľ som sa taktiež žiadnej odpovede nedočkala. Absolútne nekorektný prístup zo strany predajcu. Určite nič neobjednávajte!!!!

velmi spokojna

• Už týždeň sa neviem dostať k tovaru, na email mi nikto neodpovedá

V žiadnom prípade neobjednávajte, úplná ignorácia, na maily a telefonáty neodpovedajú.. Ľutujem, ze som zaplatila dopredu. Určite to budem riešiť nenechám im ani cent.

• Tovar neprišiel

Pozor na túto firmu, tovar som žiaľ zaplatila vopred, recenzie som si prečítala až bolo po funuse, tovar nedodaný, telefón nonstop obsadený, na maily neodpovedajú.

tovar mi nebol doruceny a nereagovali ani na moj mail

• ceny
    • žiadna komunikácia
    • dlhá čakacia doba

• žiadna
    • totálne zlá komunikácia

Obchod neodporúčam, objednaný tovar, ktorý mi nevyhovoval, som vrátila začiatkom septembra 2019 a peniaze zaň mi neboli do dnešného dňa vrátené. Po urgencii pred 3 týždňami mi napísali, že som neuviedla číslo účtu v tvare IBAN a keď im ho zašlem na ďalší deň mi peniaze pošlú. Do dnešného dňa ich nevrátili, na moje urgencie nik neodpovedá a na telefónne číslo sa nedovoláte, lebo je stále obsadené a už som sa rozhodla, že to idem postúpiť ďalej na štátnu obchodnú inšpekciu.

Tovar som si objednala avšak žiadny tovar mi nebol doručený a ani ma nikto neinformoval o prípadných problémoch.

• Objednávku som vytvárala 22.10., 24.10. som platbu uhrádzala cez IB. Odvtedy sa mi z obchodu neozvali ani napriek tomu, ze som 3x avizovala, aby ma kontaktovali a uviedli, v akom stave je moja objednávka.

Rozhodne neodporúčam. Ak by sa aj vyskytol nejaký problém a informovali ma o tom, viem to pochopiť, ale takto sa, skrátka, biznis nerobí. Nechcela som pridávať negatívne hodnotenie, ale prešlo vyše dvoch týždňov a doteraz nemám z obchodu žiadnu reakciu. Žiadam okamžité vrátenie peňazí na účet.