9.9. som si objednala 2 podprsenky - obidve mali uvedené skladom, dátum dodania mal byť 16.9. Namiesto dodania mi 16.9. prišiel mail, že jednu podprsenku nemajú, pošlú mi len tú druhú. Dnes je 25.9., neprišiel ani tovar, ani vysvetlenie, ani nič. Po prečítaní ostatných recenzií tam ani nevolám, škoda môjho času. Ešte, že som si to dala na dobierku. Určite neplatťe dopredu. Nalákajú na dobré ceny i zľavy a to je asi tak všetko. Čistá katastrofa tento tzv. e-shop. ROZHODNE NEODPORÚČAM.

Dodacia lehota takmer dva týždne, nebol som nijak upozornený, že to bude trvať tak dlho. Nemožné dovolať sa na ich telefónne číslo. Na mail odpovedali až po niekoľkých dňoch. Neodporúčam.

• nekomunikujú o stave objednávky, po jedenástich dňoch neviem, či tovar balia, posielajú, alebo ho stornovali...

ak objednať, tak len na dobierku

• žiadna
    • nekomunikujú
    • nevracajú peniaze za vrátený tovar

Nekupujte, sú to podvodníci, peniaze za vrátený tovar - plavky, ktoré nesadli, mi od 2.8. 2019 do dnešného dňa 9.9.2019 neboli vrátené, komunikácia nulová. Ako čítam ostatné recenzie, nie som jediná.

velmi spokojna

Zla komunikacia, len cez odkazovac a mail, ziadna ziva osoba,. Tovar vrateny podla instrukcii 1.8.2019 a do 31.8.2019 ziadna reakcia obchodu, ani vratene penazi.

tovar bol skladom, mal napísané že bude dodaný v priebehu pár dní, v realite som na jeho expedíciu čakala cca 2 týždne. Objednaný 19.06.2019, dodaný kuriérom 03.07.2019. Veľkostne mi však doručený tovar nesadol a časť tovaru som vrátila v pôvodnom stave dodávateľovi na adresu uvedenú na jeho internetovej stránke pre vrátenie tovaru - lehota na vrátenie tovaru je uvedená na internetovom portáli 30 dní, vrátený tovar prevzali 18.7.2019 avšak do dnes t.j. 18.8.2019 mi finančné prostriedky nevrátili ani ma nikto z firmy nekontaktoval.

Termín dodania neplatí

• Výpredaje, ale tie majú obdobné e-shopy
    • komunikácia
    • dodacia lehota

Absolútne neseriózny obchod, snažím sa k nim dovolať už stvrtý deň a stále len odkazovač. Hlavneže na stránke majú napísané, že zák. linka funguje od 9:00 - 15:00, volala som v rôznych časoch a nikdy nič. Tovar som si objednávala pred 9 dňami, s tým že mi bal byť doručený už dve dni do zadu. V informáciach na mojom účte je stav objednávky v pôvodnom stave. Objednávala som si plavky, čiže je to dosť nepríjemné takú dlhú dobu čakať, keďže pomaly končí sezóna a človek ani nevie, kedy sa svojho tovaru dočká. Tak isto som im písala správu na facebook, ktorú si samozrejme prečítali, ale ostalo to bez odozvy. Maximálne neodporúčam odtiaľto nakupovať.

• nízke ceny
    • výpredaje
    • komunikácia obchodu
    • nedá sa platiť kartou

Tovar mi bol doručený, len musím reklamovať 1 ks výrobku, inak pohoda, za tú cenu, spokojnosť!

• som spokojná, obchod má perfektnú stránku, skoré doručenie, chválim

od objednávky žiadna reakcia....až na výzvu reakcia, že tovar bude doručený

Sklamanie z objednaného tovaru, ušpinený a nezodpovedal vyobrazenej ilustrácii na web stránke, t.j.na obrázku oveľa krajší ako v skutočnosti.
    Ďakujem, ale raj prádla nikdy viac.

• je to neseriózny intenretový obchod, pre 1,5 mesiacom som vrátila handroidné plavky a peniaze nemám do dnešného dňa, nekupujte tam nič!!!!!

neseriózny obchod, klamári a podvodníci

• Veľký výber bielizne, tabuľka veľkostí sedí, objednávka bez problémov

• Krásne plavky za dobrú cenu
    • Nebola to ale farba koralova,ale kriklava oranžová, snáď časom vybledne

• Tovar nedodali v stanovenom termíne, neoznámili zmenu dodacieho termínu, ani stav objednávky. Telefón má iba odkazovač.

• Tovar som dostala za 3 dni po objednávke

• Nevybavená reklamácia

30.5.2019 som im vrátila tovar,to bolo hneď na druhý deň ako mi došla zasielka a ani doteraz,to je 1.6.2019 mi neodpovedali ani na jeden mail a ani 30€mi nevrátili.Dám ich do TV podvodníkov.Taký je úžasný RAJ PRÁDLA!!!!

Tovar som objednala pred 11 dňami,doteraz sa mi neozvali čo je s mojou objednávkou.Písala som e-mail,neodpovedali.