• Ma samé nevýhody, ešte sa nestalo, aby tovar dodali načas, predavači sú neochotni, nedokážu byť slušní, nie sú odborne na úrovni, dalo by sa povedať, že sú odborníci medzi laikami.
    • Zlá komunikácia, nevážia si zákazníka, nevedia dodržať zmluvné podmienky, chýba im základná obchodná etika a slušnosť.

Ak si nechcete privyrobiť starosti a dvíhať si adrenalín, nekupuje v qcompe.

• Dlhá doba dodania, žiadna komunikacia zo zákazníkom a podobne.
    • Tovar mi bol doručený po týždni aj pol pritom produkt bol skladom a mail mi prišiel, že 1-3 pracovne dni bude doručený.

Neodporúčam.

Dobrý, spoľahlivý, promtné vybavenie objednávky, primerané ceny

• Dobré ceny, seriózne jednanie

Uvádzajú pravdivé informácie, rýchle a seriózne jednanie. Obchod odporúčam.

• prehladnost
    • vcelku rychle dodanie

Neviem kde sa stala chyba, ale tentokrat mi neprisiel email o potvrdeni objednavky ani o expedovani tovaru. Tovar vsak dorazil v stanovenej casovej lehote, takze obchod mi aj napriek tomu potvrdil, ze je spolahlivy a ze sa v nom oplati nakupovat. Mozem iba odporucat.

• Cena tovaru
    • Prehladnost tovaru
    • Nizsie ceny oproti inym obchodom
    • Pomoc pri vybere tovaru
    • Rychle vibavenie objednavky
    • Rychla donaska kurierom
    • Ziadne

Jednoducho super nakupujem tu us dlho a som s nim spokojny tovar my vzdy prisiel vcas a vporiadku

• Ochota
    • Pri niektorých produktoch vysoké ceny.. pri iných výborné.. treba porovnávať. ale to je otázka trhu

Odporúčam

• flexibilita,ochota
    • veľká vzdialenosť od môjho bydliska

Rozhodne odporúčam, vždy ochotní pomôcť.

• -Prehľadné stránky
    • -Dobrá informovateľnosť o výrobkoch ktoré majú v ponuke
    • -na telefonický dopyt teda skôr na info nereagujú vôbec alebo sa tvária keď znova zavoláte ,že to ste volali s s kolegom že dotyčný o nijakom dopyte alebo informácii nič nevie
    • -pri tovare ktoý majú na sklade nie sú schopný dodať do troch pracovných dní/to asi bude tými teplotami vonku/

Napriek sklamaniu z dodacej lehoty by som aj tak odporučil tento obchod ostatným

• ziadne, na eshope je napisane skladom a cakam uz 10 dni a stale nic
    • zavadzanie, neodpovedanie na email pricom som uz zaslal peniaze 10 dni dozadu...

• Dobre a rychle poradenstvo
    • Neviem o ziadnych

Ako som uz vyssie popisal.Kvalitny poradensky servis,a skoro vzdy bleskova dodavka objednavky.

• Nema
    • Nekomunikacia ak by som ja nezavolal co je s objednavkou tak asi ju nemam dodnes. Tyzden trvalo kym tovar expedivali ale na webe bol skladom

Ak chcete mat tovar doma co naskor najdite si ho v inom obchode

• Všetky
    • Za tie roky som nenatrafil na nič

Jeden z mála dobrých internetových predajcov !! Kludne nakupujte,ja tu už nakupujem roky doteraz žiadny problém !
    ODPORÚČAM !!

Spoľahlivý internetový obchod.

• Transparentnost webshopu
    • Zak.servis

Priemer

Reakcia obchodu Qcomp

Dobrý deň 10.6. ste objednávali a 12.6. od nás odišlo. Aký bol prosím problém na zákazníckom servise?

• - široký výber sortimentu
    • - skvelé ceny

S vašim obchodom mám len kladné skúsenosti, tovar stále došiel v dostatočnom čase a nepoškodený. čo sa týka cien tak ste pre mňa najlukratívnejší obchod s elektronikou.

• dobre ceny

dobrý eshop

• Velmi dobry vyber za dobre ceny,

odporucam,,

• Ludsky pristup