Žiadna informácia kedy bude tovar dodaný. Až po vyziadani potvrdenie dodávky tovaru. Na druhý deň oznámenie že tovar ktorý obchod ponúka na stránke je vypredaný. Doobjednala som si teda iný kus. Nebol mi ale dodaný. Bola mi dodana neuplna objednavka. Nakoniec plavky nasadli a vratila dom ich. Zase ziadna reakcia. Dodnes nemam vratene peniaze.

Vratila som tovar v lehote do 14 dni bez udania dovodu v zmysle zakona o ochrane spotrebitela a doteraz som sa nedockala vratenia penazi v zakonom urcenej lehote.

• Veľmi nekvalitne plavky, po vrátení tovaru som čakala na peniaze 30dni

Reakcia obchodu pushup.sk

Dobrý deň, je mi ľuto že ste nebola spokojná. V prvom rade 30 dni na vrátení peniazi je standartní doba ktorá je uvedená v obchodných podmienkach, s ktorými súhlasíte keď si kupujete tovar. V druhom rade nerozumiem vášmu tvrdeniu že plavky su nekvalitné keďže ste ich vrátila. Čiže ste ich ani nevyskúšala. Ja plavky nevyrábam ja ich predávam, je to váš osobný názor. Ja tieto plavky značky Marko použivám a sú podľa mňa veľmi kvalitné aj podľa vetšiny spokojných zákazníku.
    Pekný deň
    pushup.sk

Neprišlo všetko čo som si objednal a pritom to bolo skladom

Reakcia obchodu pushup.sk

Dobrý deň, niekedy sa stane že system zaznamená neskor tovar ktory je zobrazený na stránke a nie je už na sklade. V každom pripade sa vždy ospravedlníme zákaznikovi e mailom alebo telefonicky a snažíme sa situáciu vyriešiť alternativne. Je nám ľuto vzniklej situácie a že ste neboli spokojný, nemožem si to nijako overiť lebo ste nenapísal ani meno ani čislo objednávky .
    pushup.sk

iný tovar bol na obrázku ponúkanej int. str. a iný prišiel,farebnosť nesedí,asi prebehne z mojej strany k vráteniu obj. tovaru

Reakcia obchodu pushup.sk

Dobrý deň, to nás mrzi no samozrejme niekedy sa može troška lišiť farebnost obrázku s realitou. Tovar možte vymeniť za iný alebo vrátiť.
    pushup.sk

• Mali tovar o ktorý som mal záujem.
    • Neskutočne dlhá dodacia doba, nabudúce vyberiem iný eshop.

Eshop disponuje iba jedným bankovým spojením, čo neskutočne predlžuje zaslanie tovaru a ak objednáte cez víkend (ako ja) týždeň budete čakať na dodanie!!

Reakcia obchodu pushup.sk

Dobrý deň, mrzi nás váš názor ktory je vo Vašom prípade nedôvodný. Bankové spojenie nemá akýkoľvek vplyv na Dodaciu lehotu. Dodacia lehota je uvedená pod každým produktom, Zvyčajne je to 8 dni. Bohužial cez vikend kurierska spoločnosť nedodáva tovar. Čiže sa myslí 8 pracovných dni. Vašu objednávku sme vybavili do 5 tich pracovných dni, čiže ešte skorej než bola dodacia lehota.
    Vaša recenzia má negativny vplyv na náš obchod a vo Vašom prípadov je naozaj nedovodna. Aj keď ste neboli spokojný ďakujeme za nákup v pushup.sk

• Nedokaze dorucit objednavku..

Reakcia obchodu pushup.sk

Vaša objednávka je vyexpedovaná stačí sa len dohodnúť s kurierom na doručení.

• Už takmer dva týždne čakám na svoj tovar.. čo k tomu dodoať, zatiaľ ba som nikomu neodporučila.

Reakcia obchodu pushup.sk

Váš tovar bol s vyššou dostupnosťou, na ktorú ste bola vopred upozornená v ponuke, i tak ďakujeme za vašu recenziu.
    Ak by ste chceli v budúcnosti rýchlejšie dodanie, siahnite po tovary, ktorý máme skladom alebo s nižšou dostupnosťou.
    PushUp.sk

• Dodacia doba

Reakcia obchodu pushup.sk

Každý zákazník vidí dodaciu lehotu pri každom produkte hneď u tlačítka "pridať do košíka" ešte pred objednávkou. Ak Vám dodacia doba nevyhovovala mohli ste zvoliť iný tovar, ktorý máme skladom a odosielame ihneď. Naša doba dodania pre tovar, ktorý nemáme priamo skladom je približne 2 až 6 dní.
    pushup.sk

Neodporúčam. Šaty ktoré som objednala boli oveľa krajšie na obrázku ako v skutočnosti. Šaty som vrátila spat, nepáčili sa mi a nesedela mi ani veľkosť- boli príliš veľké. Vratenym tovarom sa nikto nezaoberal - musela som ich sama kontaktovať prečo ešte nedošlo ku vrateniu peňazi s tým že to ihneď preveria. Následne má kontaktovali že peniaze mi budú vrátené. Následne ma opäť kontaktovali, že tovar som vrátila v poškodenom stave, že sa šaty padali pod zipsom vzadu, čo vylučujem nic som si nevšimla, šaty so skúšala len 1x, vyseli na mne a zapínanie išlo ľahko. Takže buď mi boli šaty poslané už poškodené a som si to nevšimla alebo ... vrátili mi len časť peňazí a aj to po 14 dnovej lehote vybavenia

Dobrý deň želáme,
    na váš mail sme reagovali okamžite. Áno tovar ste vrátili poškodený, čo môžte vidieť tu: http://prntscr.com/bl6quc
    Taktiež ste tovar nevrátili v súlade s obchodnými podmienkami a príslušnou potrebnou dokumentáciou.
    Aj skrz toto všetko a poškodený vrátený tovar sme Vám vrátili PLNÚ SUMU ZAPLATENÚ ZA ŠATY!(skontrolujte si výpis z účtu), i keď s opravou šiat budeme mať ďalšie náklady.
    Iný predajca by vám takto vrátený tovar vôbec neprijal späť.

• Tovar stale nedosiel :-(

Reakcia obchodu pushup.sk

vami objednaný tovar je s dostupnosťou do 8 pracovných dní. Dnes (7. pracovný deň) odosielame vašu objednávku, zajtra ju bude kuriér doručovať. Na heuréke je uvádzaná lehota až 2 týždne.
    Ak budete do budúcna potrebovať tovar, v čo najkratšom čase, prosím vyberajte z ponuky ktorú mame priamo na sklade.
    Ďakujeme za recenziu pushup.sk

V rámci Slovenska aby dodanie trvali viac nez dva tyzdne je nepripustne...z ciny si mozem objednat aj sama,chcela som si rychlo kupit plavky...som velmi sklamana

Dobrý deň pani Barbora,
    vami objednané plavky sú s dostupnosťou do 8 pracovných dní, väčšinou odosielame tovar do 5 pracovných dní, avšak vaše plavky boli v deň vašej objednávky už vypredané a čakali sme na rýchle dodanie od dodávateľa, preto bohužiaľ budeme odosielať plavky až v stredu 8.6. (11. pracovný deň od objednania) a zároveň sa ospravedlňujeme za toto zdržanie, ktoré je z našej strany skutočne veľmi ojedinelé. Máme veľké množstvo tovaru aj skladom, kedy odosielame tovar ihneď v daný deň alebo na ďalší pracovný deň.
    Všetky naše produkty sú EURÓPSKEJ VÝROBY. Čo sa týka plaviek sú ušité z talianskej tkaniny Carvico Tessuti, čo je potvrdené, ako ochranným hologramom, tak aj všetkými informáciami na štítkoch.
    Ďakujeme za vašu recenziu a hlavne trpezlivosť, ktorú odmeníme zaujímavou zľavou.
    PushUp.Sk

• pri objednavke bol jasne zadany maximalny mozny dodaci termin na kt bolo dostatok casu 5 pracovnych dni.. tovar bol odoslany v posledny piaty den, v tomto dni som mala zasielku uz mat doma.. obchod ma vobec neinfomoval o neschopnosti dodat tovar vcas. nie som spokojna a idporucat ho isto nebudem . pre buunost komunikacia so zakaznikom je na prvom mieste.

Reakcia obchodu pushup.sk

Tovar ste objednali 26.10.(pondelok) a odoslali sme ho do 4 pracovných dní(piatok). Bežne odosielame skôr (do 2-3 dní) no z dôvodu sviatku v krajine dodávateľa sme tovar odoslali o deň neskôr. V každom prípade lehotu odoslania do 5 pracovných dní sme splnili.
    Následne sme Vám po vašom nespokojnom emaile navrhli zľavu na ďalší nákup ako ospravedlnenie. Odoslaný balík ste aj keď bol doručovaný v termíne neprevzali, čo bolo z vašej strany nekorektne. Aj skrz to berieme tuto recenziu ako výzvu pre zlepśenie našich služieb.
    Pushup.sk

• široký výber
    • slabá prehľadnosť a zisťovanie, v akom štádiu je moja objednávka a dátum doručenia

obchod je ok, trochu dhšie trvá, kým príde tovar.
    mne nesedelo číslo...absolútne nekorešponduje s veľkosťami v kamených obchodoch..

Reakcia obchodu pushup.sk

-Treba pozerať veľkostné tabuľky u našich produktov. Pretože každý produkt a výrobca môže mať iný strih a aj číslovanie. Naše produkty sú európskej výroby a zväčša aj korešpondujú s veľkosťami európskeho štandardu. Ak ste sa neriadili veľkostnou tabuľkou, tak je potom viac pravdepodobné, že Vám tovar nemusí dobre sadnúť.
    - Dostupnosť tovaru uvádzame hneď pod tlačítkom "Pridať do košíka"
    - Informácie o každom stave objednávky vždy posielame mailom(prijatie, spracovanie, odoslanie objednávky). Akékoľvek iné informácie môžte zistiť zavolaním alebo napísaním emailu. Ďalej už zákazníka informuje kuriér v deň doručenia sms správou a telefonátom pred doručením.

• zatiaľ žiadne
    • veeeeľmi dlhá čakacia doba na doručenie tovaru, vôbec nie podľa toho čo je uvedené na stránke

Po objednávke a okamžitej úhrade mi ani po 10dňoch od zaplatenia tovar nebol doručený.Na otázku prečo, prišla odpoved(dosť rýchlo), že do 8 dní ako to je uvedené na stránke, no ani po 10 dňoch tovar nemám...neodporúčam objednanie, ak nechcete čakať do...neviemkedy

Reakcia obchodu pushup.sk

Objednávku by sme odosielali dnes(neodosielame, keďže ste zrušili objednávku), čo znamená že by ste mali tovar doručovaný kuriérom do dvoch týždňov ako uvádza heuréka u našich produktov. V prípade, ak potrebujete tovar, čo najskôr, odporúčame vyberať z našej skladovej zásoby, ktorú odosielame v daný deň objednávky alebo nasledujúci pracovný deň.

Napriek tomu, že tovar ponúkali na svojej stránke a mal byť normálne dostupný, nebol. Telefón mali nedostupný, a až po troch pracovných dňoch mi dali vedieť, že tovar už mi nemôžu dodať.

Vážená pani Papšová,
    hneď po tom, ako nám dodávateľ oznámil, že vami vybraný tovar je vypredaný sme Vás informovali, čo bolo do 2 dní. Následne sme Vám ponúkli zľavu na iný tovar. A potom bezkonkurenčnú zľavu na vami vybraný tovar, hneď potom ako ho dodávateľ znova naskladnil.
    Aj napriek tomu berieme túto recenziu ako výzvu pre zlepšenie do budúcna.
    PushUp.Sk

• Podla zákona keď tovar vrátime do 7 dní bez udania dôvodu majú vrátiť tovar!Žial tovar bol poškodený a dodávateľ mi napísal,že poslal na reklamáciu.nedôveryhodný dodávateľ!Keď som mu napísala už odpoveď som nedostala.

Neodporúčam!

Reakcia obchodu pushup.sk

V deň, kedy sme prijali vrátený tovar, sme následne aj vrátili peniaze na váš účet. Po následnej komunikácii s Vami vyšlo najavo, že vaša reakcia bola unáhlená.
    Sme seriozny eshop, vrátenie tovaru akceptujeme do 14 dni bez udania dôvodu. Veľa zákazníkom sme vyhoveli aj pri omeškaní v tejto lehote.

• Neviem
    • Nemaju tovar skladom

Obchod ma v ponuke tovar, ktory ked som si objednala, prisla mi odpoved ze objednavku rusia. Tovar vraj nemaju dlhodobo na sklade a uz sa nepredava. Nerozumiem, preco je v ponuke...

Objednala som si podprsenku v hodnote 23 eur.Predpokladala som , že za tie peniaze dostanem niečo odlišné ako v číňaku,a ...ano bolo to odlišné...viac smrdela po zatuchline.Tovar vraciam späť predajcovi.

Reakcia obchodu pushup.sk

Objednali ste si podprsenku, ktorá bola vyrobená v EÚ a podlieha prísnym výrobným normám. Vrátenú podprsenku sme na základe skvalitnenia poskytovaného tovaru zákazníkom skontrolovali a žiaden z našich pracovníkov zápach z tovaru necítil.
    I tak Vašu recenziu berieme ako výzvu do budúcnosti pre skvalitnenie našich služieb.

• Vyhody? Nevsimli sme si ziadne, predavaju, co nemaju

Hmmm, velmi strucne, nezabijat cas s touto strankou, ale nakupovat z overenenych zdrojov