• Nákup z domu bez cestovania..
    • Neviem a nie som si istá čo mi príde, či to príde v poriadku, kedy to príde, obavy či mi to bude dobré, či sa mi to bude páčiť, či mi vôbec niečo príde..

Tričko s dlhým rukávom bolo super, ale plavky napriek nízkej cene neodporúčam objednávať, vôbec to nie je push-up, žiadne vypchávky v zásielke neboli, na malé prsia sa nehodia, možno na väčšie áno, ale mne plavky boli velké - aj keď napriek odporúčaniu že si objednajte väčšie - som si objednala ešte o číslo menší tovar ako nosievam.. Na obrázku boli oveľa krajšie! Nesedela ani tá farba, na obrázku tmavšia ako v skutočnosti.. Som nespokojná a ľutujem že som si to vôbec objednala, teraz mám iba robotu to vraciať naspäť..

Reakcia obchodu pushup.sk

objednala ste si dvoje plavky http://goo.gl/fRZmwY a http://goo.gl/76PL7H pričom ani jedny nemajú v popise informáciu že by boli s push-up efektom. Je preto pochopiteľné že nemajú vypchávky. Odporúčanie aby ste si objednala väčšie plavky ste určite nedostala od nás, pretože mi odporúčame všetkým zákazníčkam aby sa zmerali a plavky vyberali podľa veľkostných tabuliek, ktoré zákazníčkam posielame.

Plavky Demi Saison patria medzi tie lacnejšie značky a v ponuke ich máme zaradené pre menej náročné zákazníčky, ktoré zaujíma hlavne cena.

• Naco je uvedene tel.cislo ked cely den vyvolavam a nikto mi to neberie? Prvykrat som sa sice este pred nakupom uplnou nahodou asi na stvrty pokus dovolala a pani mi poslala velkostnu tabulku k plavkam kedze ju tam nemali.
    • Zaslana tabulka velkosti absolutne nezodpovedala velkostiam co boli uvedene v rolleri velkosti pri plavkach.
    • Nosim spodne pradlo velkost 95F, sedi mi perfektne a nakupujem cez internet kedze je to lacnejsie. Tu som si pre istotu objednala 95F a 95E - skusenost? Kosik F ako na slona asi 3x vacsi a kosik E asi o 3 cisla mensi ??? Asi bulharsky meter ...
    • Nehovoriac o skusenosti pri telefonate, ked som sa pani pytala, ze maju zaruku vratenia tovaru, ci si mozem objednat dve velkosti pre istotu a jednu vratim ak nebude sediet, odpoved, NIE objednajte si jednu a ked nesadne vratite a posleme druhu. Ako pochopite? dodacia lehota 8 pracovnych dni ... takto by som mohla skusat a posielat tam a spat aj 10x a uz by bolo aj po lete ... a poplatky za postovne vyssie ako cena tovaru ... Ked som povedala ze si objednam dve velkosti tak s ochotou neochotou ze ako chcem.

NEODPORUCAM, nikdy viac nenakupim

• Máte veľmi dobrý výber
    • Dlhá dodacia doba, tovar mi ešte neprišiel

Stránka je prehladná, len je dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu pushup.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Bohužiaľ je pravda že dodacia doba sa nám počas Vianoc predĺžila. Po Vianociach sa dodacia doba určite vráti do normálu. Verím že ste s tovarom spokojná a pred budúcou objednávkou nás môžete kontaktovať a vygenerujeme Vám kód z 10% zľavou.
    pushup.sk

• Tovar som si objednala a aj zaplatila pred 10 dňami. Pokiaľ som nenapísala na mail, nebolo mi ani oznámené, že tovar mi nebude dodaný načas. Dodnes ma nikto nekontaktoval ohľadom objednávky, ani kedy mi bude tovar dodaný. Nikdy viac si už zo stránky pushup.sk nič neobjednám.