• Bohužiaľ objednaný tovar, spred dvoch týždňov není ešte ani vyrobený

Tovar mi nebol doručený

Dlho treba čakať za tovarom.

• Komunikácia cez email bola celkom rýchla

-Pri prevzatí tovaru chýbalo dosť komponentov: šrúbky,návod a 1 časť postele (behom 10 dní všetko doručili )
    -Posteľ po 2 týždňoch začala praskať na čelách (nechcem vedieť čo bude po pár mesiacoch )
    -Vyhotovenie výrobku hrôza, diery pre šrúby príliš krátke , diery na kolíky príliš malé ( vyriešené dokúpenim na vlastné náklady kratšie šrúby a menšie kolíky )
    -Rozhodne neodporúčam

• Nekorektne informacie na stranke o dobe dodania tovaru

Došla mi celkom iná farba tovaru, vôbec sa nwzhodocala s farbou na fotke, číslo ktoré je uvedené v e-shope je neexistujúce.

• Tovar nebol doruceny kompletne. Chybali obliecky a odpoved bola ze oni poslali co dostali od dodavatela. Jedno stastie maju ze po mojom emaily a telefonate to doposlali hned na druhy den
    • Faktura nie je sucastou balika ale doposielana do mailu do 14 dni. Tu vznika otazka co keby chcem tovar vratit podla zakona tak mozem spravit prave do 14 dni a ked nemam doklad o kupe???nie je to dobre premysleny tah proti vratkam?
    • Zavadzajuci popis produktu kedy z obsahu vyplyvalo ze sucastou obliecok jej aj vankus a prikryvka do postielky. Na to mi pani v telefone povedala ze ona nevie co maju na internete napisane. Nehnevajte sa ale to co je za firmu kde nevedia skontrolovat objednavku a nevedia co maju na strankach

• Chybali súčiastky, nebol dodany planik ako skrinku poskladat...

• nemusíme chodiť po obchodoch
    • za celý čas sa nikto neozval a nevieme v akom stave je naša objednávka, preto hodnotiť nemáme čo

• Tovar ktorý som si objednala mi mal prísť do 14 dni ...Ani do 14 pracovných mi neprisiel ...Nikto má nekontaktoval .Po xy mojom telefonáte mi niekto dvihol a povedal že tovar ešte nemaju čo som bola dost sklamaná keďže uvádzate určitú dobu dodania a žiadne informovanie keby ja osobne nezavolám ...Napokon mi bolo povedané že tovar príde na firmu v stredu a následne odoslaný ...Pani mi volala s tým že tovar nemaju a či si nechcem vybrat niečo iné ...môj názor je že má mohli hlavne pred vianocami informovať skôr čo je s tovarom a nestalo sa tak ,..Opýtala som sa kedy teda budú mat tovar keď prešli viac ako 3 tyzdne načo mi povedala že je nedostupný ... Na stránke je stále zverejnený a žiadne info že ho človek nebude mat ani do 14 či pracovných či bežných dni .. Dost má sklamal pristup .Sklamanie z neinformovania zákazníka ...Mali by ste si urobiť poriadok ! Stránku nebudem určite odporúčať , keďže hlavný tovar ktorý som chcela nemám dodnes a ani mat nebudem keďže je nedostupný ... Dost velke sklamanie ako mozte prevádzkovať stránku ktorá nemá v ničom poriadok

• Nezodpovedný dodávatelia
    • Zlá komunikácia

Dňa 3.11. som objednal posteľ. Pôvodne mal byť objednaný tovar dodaný do 21 dní, keď prešlo cca 25 volali sme im (z ich strany žiadne info o stave objednávky) aby nám povedali, že im dodávateľ nedoručil náš tovar a že ho doručí nasledujúci týždeň. Nasledujúci týždeň opäť žiadna reakcia od obchodu a znova až keď sme volali, tak nám oznámili, že tovar im dodávateľ opäť nedodal. Nakoniec mi 9.12. prišla SMS od kuriéra, že 11.12. mi bude doručený tovar v čase od 8:00-11:00 aby som bol na adrese. 10:30 v daný deň mi prišiel mail od spoločnosti postiele-postielky (prvý po 5 týždňoch) že mi objednávku musia stornovať.

Email sa mi vracia stále a tlačidlo reklamácie nefunguje, neviem sa s nimi spojiť, aby vyriešili, že mi objednávka prišla nekompletná a bola vopred zaplatená, teda čo je zaplatené vopred nemám stále..

Tovar nedorazil, neviem čo sa stalo, aká prepravná spoločnosť ho mala doručiť nikto sa neozval.

Prišli mi fialové plachty,aj keď bola na nich napísané že šedá farba,poľský výrobok,veľmi nekvalitný,celé zle. Môžete sa hanbiť,že toto vôbec predávate.

zatial mi este nedorazila tak nemozem hodnotit .. dufam ze bude ok .

• Nieje čo hodnotiť stále na posteľ čakám

Tovar mi nedošiel

• zvolený materiál, vyzerá kvalitný
    • možnosť prať fusak na 30 stupňov ručné pranie, ale je to vlna takže bude plznuť
    • poľský tovar, neuvedené na stránke
    • farba uvedená Grafit a na fotke tmavomodrý fusak. kupovala som ho do tmavomodrého kočíka, a prišla šedá

• Do teraz som nedostala informaciu,kde je moj obj.tovar a kedy mi bude doruceny

Neschopnosť dodať tovar, neschopnosť informovať o termíne dodania, ktorý sa neunosne predĺžil,
    Poľský tovar cez Česko putuje na Slovensko