• Promtna komunikacia
    • Dlhé dodacie lehoty

Tovar mi bol nekompletne doručený.sufliky sa nedajú vôbec poskladať lebo prišli čiastočne a zábrana na posteľ takisto čiastočná. Písala som si s obchodom o opätovnom zaslaní ale bude to mesiac čo stále čakám na opätovné dodanie.
    Neviem také 3* za celkové prevedenie...som sklamaná z dodania a za to že mi nezavolaju priamo ale všetko musím mailovo sa naťahovať.

• Komunikácia cez email bola celkom rýchla

-Pri prevzatí tovaru chýbalo dosť komponentov: šrúbky,návod a 1 časť postele (behom 10 dní všetko doručili )
    -Posteľ po 2 týždňoch začala praskať na čelách (nechcem vedieť čo bude po pár mesiacoch )
    -Vyhotovenie výrobku hrôza, diery pre šrúby príliš krátke , diery na kolíky príliš malé ( vyriešené dokúpenim na vlastné náklady kratšie šrúby a menšie kolíky )
    -Rozhodne neodporúčam

• Objednávka doručená do 10 pravných dní; pán kuriér milý a presný, kontaktoval nás aj o presnom príchode aj o náslenom meškaní (snehové zrážky skomplikovali cestu) dopredu. Posteľ podľa predstáv, spokojnosť. Odporúčame.
    • Komunikácia výborná, aj info o spracovaní či čase doručenia.

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

Bola som maximálne spokojná, bleskové dodanie, posteľ krásna

• Komunikácia s obchodom super!

Jedna časť objednávky stále nedorazila, no po komunikácii s obchodom je to úplne v poriadku a neprekáža to. Posteľ sme potrebovali súrne a tu nám nemali problém poslať obratom. Hodnotím teda iba posteľ a s tou sme spokojní!

• Velmi promptne dodanie tovaru, komunikacia a ochota super
    • Pri skladani vyrobku som zacal o sebe pochybovat ze neviem zasroubovat sroub. No zistilo sa ze spojovacie srouby su dodavane kratke, chyba im tak 0,5cm cize predajcovi odporucam si to preverit u dodavatela

• S nakupom som bola velmi spokojna. Objednavali sme synovi postel, ktoru nam dorucili do troch dni. Maximalna spokojnost s cenou,komunikaciou,dopravou a najma postelou