• nákup z pohodlia domova a výborne ceny
    • neviem posúdiť

určite odporúčam

• Objednaval som si pneumatiky, ktoré mali byť skladom no objednávka bola zrušená zo strany obchodu s tym že nie su dostupné.
    • Objednane pneumatiky mi za cca 2tyzdne este neboli dorucene,ked som ich objednal bolo na sklade 16ks,cca aj po 5dnoch od objednania tam bolo 16ks.Nasledne som pisal,ze cakaju na naskladnenie.

Objednane pneumatiky mi za cca 2tyzdne este neboli dorucene,ked som ich objednal bolo na sklade 16ks,cca aj po 5dnoch od objednania tam bolo 16ks.Nasledne som pisal,ze cakaju na naskladnenie.Stale mi neprisiel mail o expedicii atd.

• Neponuka
    • Mali by sa zamerat na uvedeny zostatok a realny zostatok...

Neodporucam

• absolútne nereagujú na mail telefon

určite sa týmto podvodníkom vyhnúť

• Pneumatiky som obiednal a stale ich nemam to je ako sila

• slaba komunikativnost
    • odpovedanie na emailov ob den
    • pokusal som sa 10x dovolat na uvedene telefonne cislo ale bez uspechu
    • uvadzaju ze tovar skladom - expedicia po tyzdni

Aby za 12 dní nevedel dojsť tovar ktorý uvádzajú ako na sklade značí o slabej úrovni o dôveryhodnosti obchodu.

Jedna veľka katastrofa. Nevedel som sa dovolať, gumy mali byt na sklade, ale neboli. Kym som sa dopracoval k nejakej odpovedi tak prešiel týždeň

• Píšu že majú na sklade ale to je podfuk.Doteraz sa mi neozvali a to je už 10dní.

Žiadnom prípade tam nekupujte.

• tovar "skladom" vam dodaju tak do tyzdna.

Dobre ceny ale neseriozne jednanie a dlha dodacia doba.

• Nizka cena
    • Dobre teoreticke dodacie terminy
    • Komunikacia
    • dodrziavanie terminov

Moja skusenost nie je dobre kedze pisali ze pneu je na sklade a bude dodane v priebehu 1-5 dni. Po 9 dnoch som zrusil objednavku pretoze este stale nebola vyexpedovana a neprebehla ani ziadna komunikacia ktora by ma o tomto vcas informovala.