Otrasna firma ale to asi su vsetky s pneumatikami. toto je uz 4ti obchod a pneumatiky nedosli . Pisal som im dopredu ci su schopny ich dorucit odpoved bola. ze hej do tyzdna ich naskladnia a poslu samozrejme presiel tyzden ziadne echo zacal druhy pisal som lebo uz zima za dvermi. ci su schopny to dorucit do konca 2tyzdnia odpoved - Určite - akoze uzasna odpoved samozrejme nestalo na konci tyzdna som zas písal lebo uz zacal pomaly sneh poletovat. Ze prezistia a daju vediet - Samozrejme žiadna odpoved.. Začal 3ti týžden pneumatiky. Nikde len slubuju a zavadzaju.. Uzasne takto ohukavat zakaznika.. Nakoniec pneumatiky došli včera ale aj tak vybavovanie okolo nich iní martyr

Objednané pneumatiky ani po mesiaci nedošli... Telefóny nikto nedvíha, na mail nikto neodpovedá.

Neobjednávať, sú to podvodníci. Objednala som pneu a po dvoch týždňoch čakania som napísala mail s otázkou, kedy môžem čakať zásielku. Odpoveď bola, že pneu odoslali a vrátili sa na sklad, pretože boli poškodené kuriérom (podľa mňa čistá výhovorka) a že si mám objednávku zadať znova. Keby som sa neozvala, čakám ďalej bez akejkoľvek info.

4 tyzdne zavadzania a ked nedvihali ani nereagovali na emaily teraz chcu vymahat 90€ stornopoplatky! prosim ruyk prec len ma obrali o cas a v sezone som vsetko kupil drahsie!!!

• Nezdviha
    • Zavadza
    • Tovar neprisiel
    • Komunikuje aj 3 ročný chlapec
    • Určite sa vyhnite tomuto obchodu
    • Pozrite si finstat ako “dobre” sa im darí
    • Spekulant

Zatiaľ najhorší eshop. Budem riešiť aj ďalej. V žiadnom prípade nič nekupovať!

Prozor !!
    Nič neobjednávať!!!
    Mna okradli o 250€
    Poslali mi iné pneu ako som objednal a keď som ich na to upozornil ponúkli riešenie že pošlú kuriéra ktorý zobere zlé pneu a ešte v ten týždeň mi doručia tie správne.
    Kurier pneu zobral ale už mi nič neprišlo.
    Nekomunikujú mailom , na číslo sa nedá dovolať!

Tento obchod je SCAM!
    NIČ NEOBJEDNÁVAŤ !!!!!!

• žiadna výhoda
    • NEOBJEDNÁVAŤ NIČ! tovar nemajú, nekomunikujú

POZOR NEOBJEDNÁVAŤ NIČ!!!

Objednával som zimné pneumatiky. 11 dní som čakal na akékoľvek info o mojej objednávke, ale okrem automaticky vygenerovaného prvotného e-mailu som nedostal nič viac. Následne, keď som sa pokúšal telefonicky kontaktovať predajcu, nikto nedvíhal telefón. Na e-mail, v ktorom som žiadal zrušenie objednávky mi okamžite odpovedali slovami "ok rušíme."

Toľko k tomuto akože serióznemu e-shopu. POZOR NIČ NEOBJEDNÁVAJTE.

Dobrý deň , jeden pán to tu napísal úplne presne !! tak som skopíroval, čo napísal ! Presne moja skúsenosť s týmto E-shopom:

,,Ak chcete naozaj kúpiť pneu tak tomuto obchodu sa vyhnite. Po týždni bez akejkoľvek komunikácie mi na môj dopyt bolo oznámené, že na pneu sa čaká lebo dodávateľ chcel dodať čo najnovšie. Údajne výrobca omeškal dodávky a problém majú všetky obchody. Potom prišiel email s tým, že dodávateľ mal nehodu a pneu dorazia začiatkom ďalšieho týždňa. A začiatkom ďalšieho týždňa bola objednávka z ich strany zrušená s tým, že som si objednal viacej kusov ako mali skladom a za túto cenu nevedia dodať.

Nikdy viac !!

A další zakaznik TU píše , že nedvihajú telefon :
    Reakcia obchodu:
    ďakujeme, robíme všetko pre zlepšovanie služieb. S pozdravom PNEUPLUS.SK
    Telefony su zdvíhané v pracovnom čase, čo sa týka mailomej komunikácie ta je vybavovaná aj počas sviatkom a víkendov, hlavne tomto sezónnom období. Čo sa týka uražký podvodníkov mi sme na trhu od roku 2017, u nas sa žiadna objednávka dopredu neplatí takže podviesť zákaznika je nemožné!

Moja skúsenosť: ÁNO NEDVÍHAJÚ TELEFÓN !! 5 dní po som volal v ich pracovnom čase od 9:00 -15:00 hod ... a nezdvihli !!

• nízka cenu ktorú aj tak nedodržia
    • klamári

Podotýkam, že v čase objednania mali na webe tovar skladom a dodanie 2-4 pracovné dni, čiže ide o klamanie zákazníka.
    Oblúkom sa im vyhnite rovnako ako pneumatikaren.sk čo je ten istý shop. Iná s.r.o., iný konateľ ale tiež z Veszprému v Maďarsku a také isté neseriózne správanie.

• povodne cena

Mal som v košíku vybraté 4 pneumatiky, ešte som hľadal ďalšie 2ks, ktoré som tiež chcel objednať v tomto obchode. Za ten čas zmenili cenu pneumatík , ktoré som mal v košíku. Ocenil by som, keby nemenili cenu počas dna, ale až od polnoci. takto sa človek spolieha na určitú sumu a zrazu , keď chcete platiť, tak vám vyskočí iná suma. Neľúbi sa mi takýto prístup, radšej si objednám v druhom eshope.

• Bez komunikacie žiadne vyhody neexistujú
    • nereagujú na mail a telefon
    • Žiadna konunikacia zo strany obchodu
    • Lepšie sa podvodnikom vyhnúť

Nespokojny

ďakujeme, robíme všetko pre zlepšovanie služieb. S pozdravom PNEUPLUS.SK

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• najnižšie ceny

• Široký výber, rýchle dodanie

• Rýchle vybavenie

Rýchle vybavenie a kvalitná dodávka tovaru

ďakujeme, robíme všetko pre zlepšovanie služieb. S pozdravom PNEUPLUS.SK

• Odpoveď už na druhý deň ráno.
    • Nie je zoradenie podľa ceny

ďakujeme, robíme všetko pre zlepšovanie služieb. S pozdravom PNEUPLUS.SK

• Hlavné je to, že si nakúpite z domu a Vám to aj doručia.

Dobrý eshop, rýchle vybavenie objednávky, rýchle doručenie.

ďakujeme, robíme všetko pre zlepšovanie služieb. S pozdravom PNEUPLUS.SK

• Nepotvrdili mi objednavku, len kurier uz poslal sms ze pride

• Cena q kvalita tovaru
    • Tovar "na sklade" dodany za viac ako 3 dni