Amaterizmus najhrubšieho zrna. Píšu, že pneu sú skladom, prešiel týždeň a pneu nie sú. Komunikácia 0 bodov, ruky preč.

Reakcia obchodu Pneuline.sk

Dobrý deň pán Vlado, Vaša objednávka bola vybavená a pripravená na vyzdvihnutie ešte v deň vytvorenia objednávky. Bohužiaľ viac krát sme Vás telefonicky kontaktovali o pripravení ale nedvíhate nám telefón.

S pozdravom pneuline.sk

• požadovaný tovar nebol dodaný podľa požiadaviek - bol vrátený

Objednal som pneumatiky, prebral som ich osobne, ale bolo ich 8 ks, pri nakladaní som si nevšimol deformáciu na 1 pneumatike, moja chyba, nepozrel som poriadne, DOT bol 2023 to je ok, chybnú dedormovanú som vzal späť, bola vymenená a zaslaná na moju adresu dobierkou čo nie je problém. Problém je že za deformovanú mi už zaslali pneu s DOT 2022 čo nie je fér,, moja rada pozrite si čo kupujete aby ste boli spokojný, pri kúpe sa vopred totiž nedozviete rok výroby pneumatiky

• Takmer nulová komunikácia, čakám na tovar už 9 dní, aj keď uznávam,že bolo medzi sviatkami, ale aspon mail, že sorry bude to trvať dlhšie....
    • dobrá cena

Pri objednávaní systém informoval, že pneumatiky sú na sklade, preto som ich objednal, platba ihneď internetovým prevodom. Na štvrtý prac. deň ma informovali, že pneumatiky nie sú a dohodli sme sa na zrušení objednávky a vrátení peňazí. Prešli ďalšie tri prac. dni, ale ani peniaze neprišli. :-(

• Po 4 dnoch,co som zavolala,mi zrovna chceli volat,ze tu pneu nemaju...

• Jedna veľká katastrofa. Dňa 21.11.2023 som si objednal pneumatiky, ktoré boli vedené ako na sklade, dňa 22.11.2023 mi prišiel mail, že zásielka bola expedovaná tak som očakával, že príde. Bol som veľmi trpezlivý ale dnes ma to už prešlo 1.12.2023 som volal na pneuline, kde mi povedali že ich kuriérska spoločnosť skrachovala a pneumatiky držia, o to by mi nešlo stať sa môže ale to že mi túto skutočnosť neoznámili a za ten čas čo som to objednal už nasnežilo a 5 dni mi auto stojí lebo nemôžem ísť na cesty a o že MI NIKTO TÚTO INFORMÁCIU NEDAL VEDIEŤ beriem ako maximálne NEPROFESIONÁLNY. Koľko by som čakal ďalší mesiac? Hrozné. Nikdy viac.

Maximálne neprofesionálne jednanie. Tovar nedoručili a objednávku stornovali bez toho, aby mi to ráčili oznámiť dôvod

• Katastrofa

• Nespoľahlivá kuriérska spoločnosť

Spolupracujú s kuriérskou spoločnosťou 123 ktorá nemá dobré meno o čom som sa presvedčil aj ja.V deň doručenia mi volal kuriér že sa im pokazilo auto Doručenie mešká už 3-dni.Už som ich ani nevedel kontaktovať

• Žiaden kontakt na obchod.
    • Už to bude týždeň čo čakám objednávku ani obraz ani zvuk.

Pokiaľ možno neobjednávať z tohto obchodu.

• bolo mi oznámené ,že pneumatiky nemajú skladom

Už je to 7 dní od zaplatenia a tovar stále nedorazil. O nejakom zdržaní alebo komplikácií som informáciu nedostal.
    Nedá sa platiť kartou ale iba prevodom čo predlžuje doručenie.

• Tovar som objednal 3.11. lebo bol skladom. Hned v pondelok /najblizsi pracovny den/ 6.11. bola objednavka potvrdena. Bohuzial 8.11. prislo ospravedlnenie, ze tovar nevedia dodat pre vypadok u dodavatela. Bolo mi ponuknute storno, zmena produktu, alebo moznost pockat cca 2tyzdne.
    Rozhodol som sa pockat a verim ze tuto recenziu doplnim aj o dake pluska.

Nemôžem hodnotiť keď nemám tovar

MOJA obkednavka bola obchodom prijatá , ofocialne mali tovar na sklade.Po 3 dňoch mi písali mail , ze tovar nemajú a vobec nevedia , kedy bude dodaný.Objednávku som preto zrušil.Obchodna firma mi pripadá ako amaterska ,neprofesionalna.Komunikacia so zakazníkom 0 bodov.Nemam čas strácat čas s amatérmi
    Neodporúčam.

Čakam uz 7mi deň (vratane vikendu) na tovar. Prvykrat sa stretavam s takym načasovanin doručenia... šiel som uprimne po naj cene čo sa zsse ukazalo ako nie najšťastnejsie rozhodnutie...

Moja objednávka bola skladom a s mojej strany zaplatená prevodom po týždni mi prišla odpoveď email o zrušení objednávky na základe nedostupnosti tovaru čo je zaujímavé keďže bol skladom. A ako bonus mi budú do 14dni vracať moje peniaze. Tak len pre porovnanie objednal som z iného e shopu v pondelok o 13:00 a v utorok o 11:30 som mal pneumatiky doma ☝️ za mňa nikdy viac

Objednali sme pneumatiky, ktoré mali na sklade. Keď nám ich neposlali do troch dní, zavolal som im a povedali mi, že dodávajú až po 4 dňoch. Po 4 pracovných dňoch napísali, že pneumatiky nemajú a nevedia kedy ich budú mať. Katastrofálny prístup. Týždeň som zbytočne čakal, aby napísali že nemajú tovar, ktorý bol označený v e-shope že ho majú.

• super cena

Snad to bola len nahoda, ale pytal som sa na rok vyroby danych pneu, bolo mi povedame, ze su 2023, no 2 ks boli 2022 a dalsie 2 ks 2021.