• Zaplatené dopredu tovar nedorazil

• Eshop nekomunikuje,neodpisuje na maily. Po 7 dňoch nemám potvrdenie o zaslaní zásielky(platbu som posielal vopred). Telefonicky sa s nimi nedokážem spojiť buď sú obsadení alebo nedvíhajú/nezavolajú naspäť.

Zatial obchod hodnotim ako nedoveryhodny. Po 11 dnoch od vytvorenia objednavky mi tovar stale nedorazil. Chvalim komunikaciu, sice mali par krat obsadene, co sa da chapat, kedze ludia potrebuju informacie a maju len jedno tel. c., ALE, vzdy zavolali spat. Tu som ale narazil, kedze na otazku, kedy mi pridu pneumatiky, odpovedali "Dnes expedujeme, pridu Zajtra". Tuto odpoved som dostal 2x. Chapal by som ak by mi povedali, ze ich nemaju na sklade alebo cakaju na dodanie alebo, ze si mozem vybrat z inej znacky, no bohuzial take sa nestalo. Uvidim ... pockam este par dni a potom zacnem riesit storno objednavky a vratenie penazi. Dufam, ze tam problem nebude.

• Cena.
    • Komunikacia a zavadzanie.

Do poznamky v objednavke som ziadal info o DOT pneumatikach na co za dlhu dobu nik nereagoval, az ked som si sam zavolal a dostal som vacsie rozpatie DOT (datumov vyroby).
    Na zaklade poskytnutej info som spravil dvojnasobnu objednavku s vysvetlenim, ze berieme aj na sklad a aby bolo dane DOT a nie starsie.
    Bohuzial pnematiky prisli starsie a to nie len ako som pisal v poznamke v objednavke, ale este aj starsie ako mi telefonicky povedali rozpatie.
    Zrejme sa spoliehaju na to, ze tak ako vacsina im to aj po tomto zisteni nebudem posielat spat, no sklamanie.
    A ak by nahodou od nich v buducnosti, tak radsej skontrolovat a neprebrat od kuriera, akurat sa potom natahovat s platbou.

• Nedá sa platiť kartou
    • Pri info telefonáte tvrdia, že pneumatiky sú dot 22, no dodajú dot 21...

Dobrý deň

Vzhľadom na objednávku letných pneumatík Dunlop došlo pravdepodobne k nedorozumeniu čo sa informácie o DOT týka a bola Vám v návale zimnej sezóny oznámená výroba zimnej pneumatiky, všetky zimné pneu v danej sezóne mame totižto tiež s aktuálnym rokom výroby 2021/2022.

S pozdravom pneuline.sk

Na stránke píšu že tovar je skladom, a čakal som týždeň na tovar.

• platba vopred (nie kartou) 12Eur :)

Najskôr mali skladom volal som tam ani v piatok to budete mať volal som vo štvrtok ani dnes odosielame a keď som volal v piatok tak mi bolo povedané že tovar ktorý som objednal sa nevyrába to mohli kľud e povedať už v stredu keď som sa pýtal či ich majú teraz čakám na peniaze ktoré som im poslal do predu som zvedavý ako budem dlho čakať

Dobrý deň pan Knapík

Vzhľadom na Vami zvolený model W420 Hankook ktorý sa už v danom rozmere nevyrába o čom Vás aj kolega informoval. Snažili sme sa Vám zabezpečiť ešte 4 kusy, bohuzial to už nebolo možné, bol Vám ponúknutý novší model W462 ktorý je aktuálne novinkou ale jednoznačne ste nám telefonicky potvrdili ze nemáte záujem o iný, ani novší model. Z tohto dôvodu sme objednávku v piatok zrušili a platbu zadali na odoslanie späť na Váš účet.

- komunikácia s obchodom 0 bodov
    - na stránke pri pneumatike DOT2022, jasne som napísal do poznámky doručiť len s daným rokom výroby, samozrejme že prišli pneumatiky 13/21 takže rok a pol staré
    - odporúčam zvoliť druh platby na dobierku a skontrolovať si DOT pri prevzatí tovaru, ak nespĺňa čo bolo deklarované neprevziať!!! nech sa predajca zobudí
    - takže v tomto obchode som nakupoval prvý a posledný krát

Dobrý deň

Informáciu o tom že nebudeme mať novšie pneumatiky sme Vám napísali, bohužiaľ nebolo možné dané pneumatiky zabezpečiť s novším DOT podľa Vášho želania. Môžeme Vás ale uistiť že určite nejde o staré pneumatiky ak je na nich DOT 2021. Všetky pneumatiky vyrobené v roku 2021/2022 sú aktuálnej výroby.

S pozdravom pneuline.sk

Komunikácia 0 bodov.Telefón nedvíhajú,na mail neodpovedajú,tovar nedoručený.

• Po 12tich kalendarnych dnoch mi napisali ze tovar nemaju skladom a nieje ani u dodavatela.

Dovolať sa je problem. Komunikacia -

Napriek tomu, že objednávané gumy mali podľa e-shopu skladom, doteraz stále nedorazili, ani nie sú na ceste. Jediná komunikácia ktorú som dostal je, že moja objednávka sa spracováva. Od objednávky zatiaľ uplynulo 9 dní. Očakával by som viac komunikácie, ja teraz neviem či na to čakať, alebo si mám zohnať inde.

• Slabé jednanie a pomaly prístup, dodanie tovaru na 10 deň

• Rýchlosť vybavenia
    • Jednanie so zákazníkom ako s odpadom
    • Predávajú staršie pneu (pol rok)

Komunikacia bola ok do momentu stornovania objednavky vzhladom na to ze pneumatiky nemali skladom ani nevedeli kedy budu. Potvrdzujuci email o storne prisiel, potom uz nic a ani dovolat sa neda

• obchod mal dosť kladných recenzií, tak som sa nechal nachytať...
    • avšak nie je všetko zlato čo sa blyští ....

Dňa 11. 05. 2022 vo večerných hodinách objednané a zaplatené .
    Dňa 17. 05. 2022 mi prišiel email : Stav: Expedovaná .
    Dňa 19. 05. 2022 bol tovar kuriérom doručený po 16 hodine.

Dĺžka dodania (5 prac.dní) mi príde pri tovare čo je skladom prehnaná .

Obchod nebol schopný, po dvoch týždňoch, ani len zdvihnúť telefón, ani odpísať na mail, ani doručiť objednávku.

• Obchod zrušil objednávku s tým , že nemal ani z jedných (objednala som dvakrát po 4) objednaných pneumatik aj keď na internetovom obchode bolo napísané že sú skladom a budú doručené .

Nedá sa dovolať⁷