• žiadna komunikácia

Tovar objednaný pred vyše týždňom a doposiaľ ani jediná informácia či vôbec objednávku vybavujú

• nevedia dodrzat slubeny termin dodania a neozvu sa, ked sa zmeni

• Eshop nezobrazuje stav skladovych zasob, potvrdia vam objednavku a po par dnoch od objednania vam ju zrusia s odovodnenim, ze dane pneu nemaju.

Odporucam overovat si skladove zasoby pred objednanim

• Široký výber,
    • Nízke ceny
    • Nedostupnosť tovaru
    • Vela rovnakych pneu

Nie prvy krat sa mi stalo ze po objednani tovaru mi pisali z obchodu ze tovar je žial nedostupny že aby som si vybral iný, poslali aj alternatívu, s tým že aj ked je to horšia pneu tak je to v podstste rovnake bez rozdielu ktory by si clovek vsimol.
    Neviem, kednsi coovek objednava pneu tak to robi na zaklade nejakych preferencii, nepotrebujem aby ma niekto predviedčal že to čo som nechcel je rovnake ako to čo som chcel aj ked to tak nieje.

Tovar nedorazil, a okrem potvrdenia objednávky som nedostal žiadnú správu. Čakám a stále čakám na pneumatiky ktoré som objednal. Zatiaľ bez výsledku!!!

• po tyzdni mi bol tovar stornovany z dovodu nedostatku tovaru na sklade

Uz preslo viacej ako tyzden a tovar stale nedorucili.ziaden mail,alebo nieco ze kedy tovar pride.nechavam sa prekvapit ci vobec pride.hlavne ze dotaznik spokojnosti poslali

z obchodu som uz objednaval,ale posledne pneu sa skoro nedali vyvazit...

• Prezentujú tovar skladom,ale reálne nieje skladom

• Malo dôsť už piatok a je utorok a nič

• Po objednaní tovaru a zároveň jeho potvrdení mi obchod po 5 tich dňoch odpísal že tovar nie je k dispozícií

Viac si všímať objednávky od zákazníkov, komunikacia po 5 dňoch je od vás na 2veci.

Tovar mal doraziť pred 4 dňami, avšak nedorazil. Žiadne info od obchodu ani od DPD. Info linka na kuriérsku spoločnosť ma niekoľko dní technickú poruchu a na kuriéra vám číslo nedajú - vraj z bezpečnostných dôvodov... Kedy a či vôbec vám balík doručia sa nedozviete. No comment, absolútna katastrófa.

Reakcia obchodu Pneueshop.sk

od nás ste info o expedovaní samozrejme dostali, ak vám to ešte nedodali tak majú nejaký problém v DPD,
    trebalo nám zavolať aby sme to riešili.

• Obchod nemá skladom žiadnu s kvalitnejších pneumatík

obchod mi zrušil objednávku, že vraj pneumatiky nie sú na sklade, aj keď boli uvedené ako skladom
    aj po zrušení objednávky pneumatiky boli skladom, ale už za vyššiu cenu
    posielajú heureka dotazník aj keď som nesúhlasil s jeho zaslaním, inak by som negatívnu recenziu nepridával

• Neudávajú stav na sklade
    • Stav objednávky si musíte zistiť zavolanim
    • Termín dodania je približný
    • Objednané 24.3.,zatiaľ nedoručené

• tyžden čakam na pneu a nič.

neviem kto im dal cenu shop roku. Uz nikdy viac...

• Objednávka 12.3. Dňa 19.3. stále nič. A žiadna komunikácia. V deň objednávky potvrdzujúci mail a to je doteraz všetko!

• Ceny
    • Došli mi skoro 2 roky staré pneu

• rok vyroby skoro 2 roky stare

• neprofesionálny prístup k zákazníkovi
    • klamlivo presviedčajú a informujú

Neodporúčam nákup na tejto stránke.

Reakcia obchodu Pneueshop.sk

vaša objednávka bola vybavená absolútne v poriadku a vaša recenzia vôbec nesúvisí s tým čo ste vy chceli riešiť.
    snažili sme sa vám len vysvetliť že ak ste si objednali vyšší index záťaže 94Y XL tak to nie je pre vaše použitie tých pneumatík žiadny problém.