Zavádzanie zákazníka tovar ešte nebol ani doručený ale faktúra už áno a taktiež žiadosť ohodnotenie nákupu v pneushope.sk.z mojej strany sklamanie.

Reakcia obchodu Pneueshop.sk

faktúra sa predsa posiela pri odosielaní tovaru ktorý vám príde pri donáške kuriérom.

Po 4 pracovnych dnoch zavolaju ze pneu nedokazu dodat vcas...

• objednal som si tovar pred mesiacom a stále neprišiel, povedali mi pred týždňom, že už je tovar na depe u prepravcu a napriek dvom urgenciám mi stále neprišiel. Chápem že môžu mať toho veľa, ale aby za týždeň to nevedeli doručiť mi príde extrém.
    • Tovar bol uvedený na stránke že je skladom, po objednaní keď som týždeň nedostal spätnú väzbu, tak mi povedali že tovar nebol skladom a museli ho objednať, celkovo uvádzajú doba dodania 3-5 dní, tento čas teda vôbec nesedí a je zavádzajúci

• Staré pneu
    • Dot 1422
    • Rok výroby 14 týždeň rok 2022

• Klamú o naskladnení tovaru, pritom na sklade daný tovar nemajú a treba dlho čakať.

Na pneumatiky som dlho čakal... Na koniec som si ich šiel prevziať sam do depa... Žiaľ poslali iné pneu než som si objednal a než fakturivali (iný záťažový a rýchlostný index). Nepredpokladám, ze sa profesionálom môže stať takáto chyba a mam za to ze skúšali, ci si to všimnem. Na základe dlhého dodana v kombinácii s dodaním nesprávneho tovaru mi vznikol závažný problém - nemám na com jazdiť...

Píšu že majú tovar skladom ale prekypujú ho od iných. Zavádzajú zákazníkov ktorí sa rozhodnú na základe skladovej dostupnosti. Neodporúčam kupovať.

Už je to 7 pracovných dní čo som tovar objednal a zatiaľ neprišlo nič.

Vážený zákazník máme na stránke oznam vzhľadom na vrchol sezóny.
    Vážení zákazníci doba doručovania sa aktuálne predlžuje o 3-5 dní oproti bežnej dobe dodania.
    Dakujeme za pochopenie.

trvalo 5 dni kym vobec tovar expedovali.

Dakujeme za pochopenie.

Volal som tam že kde sú pneumatiky skoro 2tyždne a vraj ich musia zviesť Zo skladu. Zo zahraničia príde objednávka za 3dni a z východu a i za 2tyzdne.

Dakujeme za pochopenie.

Dobry den ako ze nehnevajte sa dva tyzne mi chodia pneumatiky to akoze skadial idu chce sa opytaz ze kedy pridu lebo zase cakat

Dakujeme za pochopenie.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Komunikácia ok
    • Dlhá dodacia doba

Tri týždne som čakala na gumy ,možno by som zvažovala na ich mieste výmenu dopravcu

• Onicom obchod,dodacia doba aj vyse dvoch tyzdnov.
    • Neodporucam,nikdy viac odtial neobjednam,odporucam opone

Neoobjednavajte odtial nevedia dodat tovar na cas.

Dakujeme za pochopenie.

• Ani srnka netuší kedy tovar príde

Nedoporučujem obchod

Dakujeme za pochopenie.

Obchod na stranke uvadzal tovar skladom a potom objednavku zrusil ze tovat nema. Zbytocne minal moj cas, mohol som kupit inde.

Katastrofa
    Suflikanti!
    Ani po vyse tyzdni sa neunuvali ozvat… des
    Katastrofalna komunikacia
    Ked som sa po tyzdni ozval kde je konecne moja objednavka vyhovorili sa zrapne ze moje pneu sa citujem : “nevosli do kamiona” kks akoze co?
    Maximalne neseriozne jednanie, este sa maju co ucit o podnikani.

Neodporucam, nedockate sa, ziadne ospravedlnenie… podnikanie po slovensky

Objednal som si pneu. na sklade.dorucenie 1az 3 prac.dni.nenaskladnene 3 az 5 dni.7mi den som nic neobdrzal.onedlho bude lepsie pocasie a ja ich uz potrebovat nebudem.

• Tovar píšu skladom, a dodajú za 10dní

• sklad a web su velmi rozdielne kusy pmeumatik 2x zrusili objednavku s nedostatku pmeumatik aj ked na stranke mali 20ks porteboval som 2ks.