• Nedostal som žiadnu informáciu o prijatí objednávky, teda neviem čo a u koho dom si vlastné objednal! A či som si aj vôbec niečo objednal !!!
    • Som , či nie som blokovaný "tzv. Záväznou objednávkou s povinnosťou platby" ???

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávku sme prijali 18.04.2024 o 15:47 a náš automatický systém obratom poslal na mail uvedený v objednávke informáciu a potvrdenie o prijatí objednávky.
    Objednané pneumatiky boli na našej web stránke v časti dostupnosť uvedené ako " Na dotaz ", čo znamená že dostupnosť tovaru musíme preveriť u výrobcu, takže na stránke nebola uvedená žiadna dodacia doba.
    Nasledujúci deň, po spracovaní objednávky sme o 8:30 zaslali zákazníkovi informáciu o nedostupnosti požadovaného tovaru s možnou alternatívou novšieho modelu pneumatík od toho istého výrobcu.
    Náš systém funguje pri množstve prijatých objednávok, snažíme sa aby bol zákazníci informovaný v maximálnej možnej miere a ak to v jednotlivých situáciách a prípadoch nefunguje, možno nie je chyba na našej strane.
    Ak chce byť zákazník dostatočne informovaný, možno by stačilo dôsledne čítať informácie uvedené na stránke a následne si skontrolovať prichádzajúce maily, prípadne schránku SPAM, kde niekedy spadnú prijaté maily ( čo na strane zákazníka už ovplyvniť nevieme).
    Pneucom

OBJEDNAL SOM SI ROK VÝROBY 24 A POSLALI MI ROK 22.

objednate si tovar tvaria sa ako ze je na sklade a po par dnoch sa ospravedlnia ze meskaju a nasledne zistite ze tovar nemaju a ze ho objednali avsak doposial cca aj 5 dni nepride ziaden tovar

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávka prišla 3.4. na tovar, ktorý bol označený " skladom u výrobcu, dodanie do 3-5 prac. dní "
    Ešte 3.4. sme zákazníka informovali, že objednávka je akceptovaná s oneskorením a doručenie predpokladáme 10.-11.4.
    v súlade s informáciou na stránke. Možno by stačilo, ak by si zákazník poriadne prečítal informácie na stránke a v mailoch, ktoré sme mu odoslali.
    Pneucom

Tovar mi stále nebol doručený kvôli “kapacitným problémom” na strane kuriérskej služby DPD.

Obchod udava stav pneu: Na sklade u dodavatela, dodanie do 2-3 dni.
    Pneu neboli po 8 dnoch od objednavky ani odoslane ku mne, ani na ich sklade a podla vsetkeho ich vobec neobjednali u dodavatela. Pritom som s nimi 2x v priebehu tyzdna volal a napriek tomu, ze mi slubili, ze ma budu informovat, kedy bude moja objednavka vybavena, ziadnu informaciu som od nich nedostal. Objednavka zrusena.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Informácia o stave skladu u dodávateľa nie je úplne online pretože stav skladu, ktorý nám pošle výrobca v danom čase niekoľko krát za deň, môže byť s postupom času zmenená ( tovar sa prijme na sklad, alebo sa predá zo skladu ).
    V čase nášho objednania tovaru u výrobcu tento už na sklade nebol, predpokladali sme, že ho výrobca naskladní, čo sa ale nestalo.
    Pneucom

Tovar som objednal. Hneď mi prišlo potvrdenie o objednávke. Na druhý deň som dostal soravu od prepravnej spoločnosti že ďalší deň mi bude doručený tovar. Bohužiaľ zatiaľ nedorazil. Vraj nemajú tovar ci co. Vyzerá ze to zruším.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Tovar sme od nás odoslali nasledujúci deň po prijatí objednávky. Bohužiaľ v prepravnej firme sa jeden z dvoch balíkov stratil, za čo náš obchod nemôže. Vzhľadom k tomu, že objednané pneumatiky boli posledné kusy na sklade, nemohli sme situáciu vyriešiť zaslaním novej zásielky. Stratený balík sa nakoniec našiel, a pneumatiky boli doručené.
    Pneucom

Našli sme u nich disk ktorý síce nebol nikde inde dostupný no po objednaní nám bol disk zrušený s tým že aj keď im na stránke svietil ako dostupný, nie je skladom a zdvihli cenu z necelých 200€ na 600€ :D

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Na stránke sme mali chybnú informáciu o stave skladu požadovaného disku.
    14.3.2024 o 09:10 sme prijali prvú objednávku, na ktorú sme obratom telefonicky reagovali s vysvetlením nedostupnosti objednaného disku z dôvodu ukončenia výroby a vysvetlením chybnej informácie na našej stránke.
    Chybu na stránke sme následne opravili, disk sme označili ako " ukončená výroba " bez možnosti zadať novú objednávku.
    V čase, keď ešte neboli opravené údaje aktualizované na stránke, prišla od tej istej firmy ale z iného mailu druhá objednávka na ten istý disk.
    Z tohoto dôvodu sme narýchlo upravili cenu smerom hore, aby disk nebolo možné znovu objednať.

• Neschopní ľudia
    • Zmenu stavu objednávky neoznámia
    • Pneu objednané na konci októbra 2023 nedodali
    • Žiadne ospravedlnenie / kompenzácia
    • Už tu nekúpim ani dušu do bicykla

Pozor na praktiky tohto eshopu. Objednal som pneu v oktobri 2023 kde bolo dodanie do par dni X kusov skladom. Po par dnoch som sa informoval o stave objednavky kde mi bolo oznamene, ze budu expedovat v polovici novembra. Medzi tym cena pneumatik stupla tak som cakal co sa stane a nestalo sa nic. Obchod nekomunikoval az po skoro 4 mesiacoch som im napisal co s objednavkou ktoru som nestornoval a nedostal oznamenie z ich strany o stornovani kde som sa dozvedel, ze si mam tovar znova objednat ale uz za vyssiu cenu. Toto nieje vobec ferovy pristup a neodporucam tu nikomu nakupovat. Aj tak na inych strankach kupite lacnejsie.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zákazník si objednal 2 ks zimných pneumatík 19.10. o 13:33 pričom zhodou okolností sa posledné 2 ks predali 19.10. tesne pred 13:00 a stav skladu na eshope ešte nebol aktualizovaný.
    20.10. o 7:42 sme zákazníkovi mailom oznámili: "
    celá správa
    Vážený zákazník,
    Objednaný tovar nie je momentálne k dispozícii na distribučnom sklade a nie je možné zabezpečiť dostupnosť zo strany výrobcu. "
    Následne sme 7.11. objednávku stornovali o čom sme znovu zákazníka informovali mailom.
    Pneucom

• Písali, že majú na sklade pneu, o ktoré som mal záujem. Nakoniec bohvie aké mali DOT a boli len 2 ks.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zákazník si objednal 4 ks letné pneumatiky 16.01. o 16:45 pričom na stránke sme mali uvedenú dostupnosť pneumatík len v sklade u výrobcu a len v počte 2 ks. ( ale je možné, že niektorý zákazníci tieto informácie nevedia pochopiť ) Nasledujúci deň ráno sme zákazníka informovali, že dostupnosť ďalších kusov je z výroby naplánovaná na 11.3. a že informáciu o DOT mu môžeme poskytnúť až keď budú pneumatiky na našom sklade. Následne zákazník objednávku o 8:40 stornoval.

• Predaj starých pneumatík 2022 3 ks 2023 1 ks
    • Už nikdy viac tento obchod.

Nákup na treti pokus. A to predávajú staré pneumatiky

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zákazník si objednal 4 generácie starý typ pneumatík, pri ktorom výrobca prednedávnom ukončil výrobu.
    Objednané pneumatiky sme nemali na sklade, preto sme ich objednali od výrobcu, pričom 16.1.2024 nám prišli z výrobného skladu a ešte v ten istý deň sme ich expedovali ku zákazníkovi.
    Výrobca tejto značky pneumatík garantuje pri správnom skladovaní nezmenené jazdné vlastnosti počas piatich rokov od dátumu výroby. Ak má zákazník špeciálnu požiadavku na dátum výroby pneumatík, je potrebné to uviesť do poznámky v objednávke.
    Pneucom

Obchod je Ok ale doručovanie katastrofa

• obchod s dlhodobou tradiciou
    • dobra dostupnost pri osobnom odbere
    • certifikovany predajca niektorych znaciek pneu
    • nie celkom skutocne deklarovanie svojich skladovych zasob a naviac aj zasob a cien dodavatela? ..ale v konecnom dosledku to pre predajcu nemusi byt aj tak smerodajne...
    • "pruzna cenotvorba" predajca si zmeni platnost cien aj pri uz zrealizovanej objednavke, s odovlanim sa na zmenu cien od dodavatela, co je len pseudo argument bez realneho skutocneho opodstatnenia, nakolko prezentuje stav zasob svoj aj dodavatela s cenami.
    • nie velka ochota prijimania platby kartou na predajni pri osobnom odbere.... Terminal tam je a poplatok za transakciu poskytovatelovi terminalu nieje likvidacny
    • poplatok za vydaj pneu pri osobnom odbere? mozno akceptovat, keby to bolo za nalozenie zabalenych pneu az do auta, co sa nedeje....

Je to predajca s dlhou historiou predaja pneu. Mozno svojou silnou etablaciou na trhu uz nepotrebuje aby kazdy zakaznik bol spokojny, resp aby bol odkazany dodrziavat za kazdu cenu obchodny takt a ked je vytvorena objednavka pre neho nezaujimava, tak len ponukne jej zrusenie, alebo vyber inej pneu. Moju objednavku mohli zrealizovat, mozno s mensim ziskom, ale na moj mail o poskytnutie zlavy a tak zrealizovanie obchodu uz som nedostal ziadnu odpoved. Ja som sa rozhodol ze uz budem vyuzivat inych predajcov pneu.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zákazník nepopísal situáciu celkom presne. 28.12.2023 si objednal letné pneumatiky pričom na stránke bolo jasne uvedené, že máme na sklade posledný 1ks za zníženú výpredajovú cenu. ( dátum výroby pneumatiky bol z roku 2022 )
    Napriek uvedeným informáciám si zákazník objednal 4ks týchto pneumatík. 29.12.2022 sme zákazníkovi mailom ponúkli dodanie všetkých 4ks pneumatík zo skladu od výrobcu po 8.1.2024 s novým dátumom výroby, a za novú cenu, (keďže od 1.1.2024 výrobca upravoval ceny, tak ako každý rok), ktorá bola zvýšená o necelé 4%

• Nevedia obslúžiť žiaľ firmy mimo SK

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zákazník si objednal pneumatiky na českú firmu s českým IČ DPH a požadoval fakturáciu bez DPH, ale doručenie požadoval na Slovensko. Aby nedošlo k porušeniu daňových zákonov a predpisov, doručenie na Slovensku realizujeme vždy s vyúčtovaním DPH.
    Zákazníkovi sme ponúkli možnosť objednať si pneumatiky na našej českej stránke www.pneucom.eu s doručením do Čiech a za cenu bez DPH s čím ale nesúhlasil.
    Ten istý zákazník nám dal aj predchádzajúcu recenziu, pričom nám dal 10%, po 3 dňoch už to je 40% !???
    Pneucom

Nevedia vystaviť FA na CZ firmu, poslali ma na ich .eu obchod keď som chcel objednať cez CZ firmu, a tam sa už nedalo platiť kartou iba v hotovosti kuriérovi, čo mne žiaľ nevyhovovalo.

Pneucom

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• neseriózny

Komunikácia bola o.k, ale informácie na stránke nezodpovedajú skutočnosti, na stránke boli pneumatiky skladom, realita : tovar vypredaný, takže zbytočné čakanie a strata času. Keď mali konečne prísť, telefonát o zrušení objednávky.

• Tovar ukazuje ze je skladom a pisali ze nie je na sklade tak neviem preco to neopravia

Objednal som si pneu 10.11 je 19.11 a mi prišiel mail že menia dátum príchodu objednávky na 30.11 s pôvodného dátumu 20.11 to mi skôr balík príde s aliexpresu ľutujem že som objednal s tejto stránky už by som tu istú chybu nespravil .

Do tejto spolocnosti sa neda dovolat. Zakaznikov ignoruju. Vypišu špatne doklady, pre firmu vam pride doklad ako pre fizicku osobu. Nekomunikuju s klientom. Strasne!!!! Nemate sa ako s nimi spojit. !!!! Napisete email a cakate aka bude odpoved. Nikdy uz E-shop!!!!