Objednal som si pneu 10.11 je 19.11 a mi prišiel mail že menia dátum príchodu objednávky na 30.11 s pôvodného dátumu 20.11 to mi skôr balík príde s aliexpresu ľutujem že som objednal s tejto stránky už by som tu istú chybu nespravil .

Do tejto spolocnosti sa neda dovolat. Zakaznikov ignoruju. Vypišu špatne doklady, pre firmu vam pride doklad ako pre fizicku osobu. Nekomunikuju s klientom. Strasne!!!! Nemate sa ako s nimi spojit. !!!! Napisete email a cakate aka bude odpoved. Nikdy uz E-shop!!!!

Zaplatil som za moznu platbu kartou ale musel som platit hotovostou

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Zhruba od 05.11.2023 prestala jedna špedičná spoločnosť preberať úhradu dobierky za doručený tovar platobnou kartou, o čom nás neskoro informovali. Dočasne nebudeme zasielať tovar touto špedičnou spoločnosťou až do vyriešenia problému. Sumu, ktorú mal zákazník zúčtovanú za platbu kartou mu samozrejme vrátime.
    Pneucom

Môj názor je že už pýtate ohodnotenie tovaru ktorý ešte ani nedorazil, takže dodacia doba je príliš dlhá, moja skúsenosť asi prvý a posledný krát som si objednal z tejto stránky niečo,za pochopenie ďakujem

• tovar mi nebol doručený, ani sa neunúvali ma informovať o dostupnosti

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Požadovaná pneumatika bola označené v časti dostupnosť: " na dotaz " s informáciou: " Dostupnosť pneumatiky Vám overíme u výrobcu. Zavolajte nám: 0918 490 645 " čo znamená, že pneumatiky nemáme na našom sklade a dostupnosť pneumatík u výrobcu musíme overiť, pretože nemáme žiadnu informáciu o stave skladu u výrobcu.
    Po prijatí objednávky 31.10. o 15:45 a keďže 1.11. bol štátny sviatok, 2.11. o 7:47 sme zákazníkovi mailom oznámili nasledovné: " Objednaný tovar nie je momentálne k dispozícii na distribučnom sklade a nie je možné zabezpečiť dostupnosť zo strany výrobcu. " ( len na doplnenie zákazník objednal pneumatiku, ktorá sa už nevyrába )
    Pneucom

Objednavka 24.10. a potom ticho.

• žiadna

na e-shope boli požadované pneumatiky skladom, po odoslaní objednávky bola táto zrušená

• Objednávka bola zrušená na základe telefonického dohovoru, kde mi bolo oznámené, že mnou ojednaný tovar nemajú na sklade. Obchod sa vobec ani po 7 dňoch mi to neunúval oznámiť.

zla komunikacia=zla skusenost

• Zakúpený tovar som zaplatil, a potom mi bolo povedané že pneumatiky nemajú na predajni, alebo sklade. Dohodli sme sa že si ich vyzdvihnem na ďalší deň mi bolo voláme že ich nemajú tie ale drahšie. Jednoducho predali ich ďalšej osobe. Katastrofa na pneumatiky dom čakala týždeň aj tak ich nemám.

• žiadna komunikácia

Objednávku obchod zrušil, keby aspoň zdvihnú telefón, dajú info, mohli poskytnúť iné pneu.

uvádzali tovar, ktorý nemali ani ho nevedeli zabezpečiť

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednané pneumatiky boli na našej web stránke v časti dostupnosť uvedené ako " Na dotaz ", čo znamená že dostupnosť tovaru musíme preveriť u výrobcu, takže na stránke nebola uvedená žiadna dodacia doba. ( Ale možno má niekto problém správne pochopiť uvedené informácie ) Výrobca pneumatík, ktoré si zákazník vybral má túto zimnú sezónu problém s dodávkami tovaru, takže niektoré položky nebudú dostupné vôbec.
    Pneucom

tomuto obchodu sa vyhnite obrovskym oblukom. KOMUNIKACIA v dnesnej dobe je u nich na poslednom mieste,abs nekomunikuju,nedvihaju mobil,email netusia co je. Proste totalni amateri

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávku sme dostali 12.10. a 13.10. sme zákazníkovi mailom oznámili predbežný dátum dodania na 20.10. Vzhľadom k tomu, že je najvyššia prezúvacia sezóna a dodávky tovaru meškajú aj u dodávateľov aj u doručovacích firiem k zákazníkom, pneumatiky k nám dorazili 20.10. a hneď v pondelok 23.10. sme ich odoslali k odberateľovi.
    Ak sa chcú zákazníci vyhnúť uvedeným problémom, doporučujeme objednávať zimné pneumatiky v predstihu najneskôr v septembri.
    Pneucom

• Pneumatiky som objednal 08.10.2023, v statuse mali, že ich majú skladom. Pneu neboli dodané ani do 20.10.2023, preto som objednávku stornoval.
    Kormoš

• Človek sa nedozvie reálny stav skladových zásob a môže dva dni len dúfať, či mu príde potvrdzujúci mail alebo má smolu.

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Prvú objednávku sme prijali 12.10.2023 o 14:01 a objednané pneumatiky boli na našej web stránke v časti dostupnosť uvedené ako " Na dotaz ", čo znamená že dostupnosť tovaru musíme preveriť u výrobcu, takže na stránke nebola uvedená žiadna dodacia doba. 13.10.2023 o 7:44 sme zákazníčku mailom informovali o nedostupnosti objednaného tovaru.
    Následne sme 13.10. zrušili akciovú cenu pneumatík z dôvodu, že nám dodávateľ oznámil posunutie výroby na koniec roku 2023, pričom pôvodne mal byť tovar dodaný v novembri.
    Zákazníčka napriek uvedenému objednala 16.10. pneumatiky znovu, pričom stále boli na našej web stránke v časti dostupnosť uvedené ako " Na dotaz "...

• Nekomunikujú!!!!

Napriek komunikácii zo zamestnancom že chcem doručiť objednávku na konkrétny dátum a napísaní požiadavky do mailu mi zamestnanec poslal mail že objednávka bola vyexpedovana v piatok. V pondelok mala prísť ale prepravná firma dostala objednávku na prepravu v pondelok ráno o 9.27 keď po mailovej komunikácii mala zo zamestancom zo štvrtka mala byt v pondelok doručovaná!!!!!!! Nikto neberie telefón!!!!!!!!! Nikdy viac tento shop

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávku sme prijali v stredu 11.10.2023 o 18:45 pričom v poznámke objednávky bolo: " Poprosim doručiť až dňa 18.10 nakoľko až v ten deň to budem môcť prebrať ... "
    Pri aktuálnej situácii ( vrchol prezúvacej sezóny ) a obrovskom množstve pneumatík, ktoré majú prepravné spoločnosti doručovať sa bežne stáva, že doručenie špedičky nestihnú do 24h, preto sme po spracovaní objednávky túto zaradili na rozvoz o deň skôr 16.10. v pondelok, pričom ak by aj špedičná firma doručovala pneumatiky 17.10. neúspešne, doručenie sa zopakuje nasledujúci pracovný deň 18.10.2023 v stredu.
    O tom, že sme tovar odovzdali na prepravu, sme zákazníka informovali mailom 16.10. o 16:08
    Pneucom

Obchod na dotaz na stav skladu odpovedal a odvtedy nekomunikuje, neda sa dovolat na ziadne ich cislo.

• Tovar skladom a dodanie 7 dní!

• nulová komunikácia,neviem nič o stavu objednávky
    • jediná komunikácie je ohodnotit Pneucom - neskutočná ignorácia

Ospravedlňujeme sa zákazníkovi za spôsobené problémy.
    Objednávku sme prijali 21.09.2023 16:30 a nasledujúci deň od 7:30 sme sa niekoľko krát pokúšali so zákazníkom spojiť telefonicky bohužiaľ neúspešne a o 09:52 sme následne zákazníka mailom informovali o nedostupnosti požadovaného tovaru, s ponukou alternatívnych možností. ( Pre istotu som zavolal na číslo uvedené v objednávke aj dnes ale neúspešne - volané číslo je nedostupné. )
    Ak chce byť zákazník dostatočne informovaný, možno by stačilo dôsledne čítať informácie uvedené na stránke a následne si skontrolovať prichádzajúce maily, prípadne schránku SPAM, kde niekedy spadnú prijaté maily ( čo na strane zákazníka už ovplyvniť nevieme) Možno je tá " neskutočná ignorácia " na strane zákazníka.