• Tovar dodany rychlo,velkost sedi,som spokojna.

Rýchle dodanie

rychle dodanie ,kvalitny tovar, niet co vytknut

Top

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme za 100% hodnotenie. Veľmi si to vážime! Snažíme sa robiť všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní so všetkými službami, ktoré ponúkame, od jednoduchého objednania až po rýchle doručenie :) Tešíme sa vás aj nabudúce!

Viktória, Plutvy.sk

Komunikácia super, rýchle dodanie, veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Vaša milá recenzia nás veľmi potešila. Pochvalu odovzdávame kolegom zo zákazníckeho servisu, ktorí vám vždy ochotne poradia a pomôžu s nákupom. Ďakujeme vám za spätnú väzbu a budeme sa na vás tešiť opäť!

Viktória, Plutvy.sk

Rychle doručenie aj príjemný personál pri bezproblemovej vymene velkosti

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme za recenziu. Tešíme sa, že ste boli spokojní s rýchlosťou vybavenia objednávky. Sme taktiež radi, že sa vám páčil spôsob výmeny, ktorý sa pre zákazníkov snažíme čo najviac zjednodušiť. Budeme sa na vás tešiť opäť nabudúce!

Viktória, Plutvy.sk

• ochota pri telefonickom objednávaní tovaru
    • výhoda

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Máme veľkú radosť, že ste nás milo ohodnotili. Určite pochválime aj kolegov, ktorý vám s objednávkou vždy radi pomôžu. Kedykoľvek sa radi prispôsobíme individuálnym požiadavkám zákazníkov tak, aby boli spokojní.
    ďakujeme!

Viktória, Plutvy.sk

• Dobrá dostupnosť v Bratislave, pekný obchod a vynikajúci personál. Odporúčam!

Všetko super, objednávka, rýchle dodanie a aj plavky.

Dobrý deň Ingrid,

Ďakujeme za skvelé hodnotenie! Tešíme sa, že ste s nami boli spokojná. Kvalifikovaný personál vždy rád pomôže a individuálne pristupuje ku každej požiadavke zo strany zákazníka. V tomto trende budeme pokračovať aj pri vašom ďalšom nákupe!

Viktória, Plutvy.sk

Úplne všetko v poriadku a bez oroblémov

Dobrý deň Marta,

Vážime si, že ste ocenili našu snahu zabezpečiť čo najrýchlejšie dodanie daných produktov a jednoduchý nákup. Budeme sana vás zase tešiť!

Viktória, Plutvy.sk

Výborná spolupráca, pracujú tom odborníci

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Je od vás milé, že ste nám zanechali recenziu a potešilo nás ako ste ocenili služby, ktoré zákazníkom poskytujeme a profesionalitu kolegov. Snažíme sa neustále vzdelávať v našom odbore a taktiež aj načúvať zákazníkom, aké majú potreby. Budeme sa snažiť pre vás poskytnúť najlepší servis aj nabudúce!

• Rychlost dodania

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme za milé hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami boli spokojní. Tešíme sa na vás ďalší nákup!

Viktória, Plutvy.sk

• Moj prvy nakup.Som velmi spokojna s tovarom aj s dodanim.

Dobrý deň Kristína,

Ďakujeme za milú recenziu. Naši kolegovia sa snažia byť čo najviac nápomocní, preto ak pri vašom ďalšom nákupe budete čokoľvek potrebovať, či už na otužovanie alebo plávanie, neváhajte sa na nás obrátiť! Tešíme sa na vás!

Viktória, Plutvy.sk

Skvela komunikacia aj odbornosť...personal milý

Dobrý deň Roman,

Ďakujeme za 100% hodnotenie :) Veríme, že budete spokojní aj pri ďalšom nákupe! Dbáme na pravidelnú komunikáciu so zákazníkom, rovnako ako aj vo vašom prípade. K objednávkam pristupujeme individuálne a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám.

Viktória, Plutvy.sk

• Nakupovala som tu už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná, či s tovarom, či s rýchlosťou vybavenia objednávky

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme, že ste ohodnotili náš obchod. Zakladáme si na čo najrýchlejšom doručení a spracovaní objednávok. Ponuku tovaru vyberáme precízne a ponúkame ho za dostupné ceny, čo ocení nie jeden klient. Budeme sa na vás pri ďalšom nákupe tešiť.

Ďakujeme, že u nás pravidelne nakupujete!

Rýchle dodanie.

Dobrý deň Erika,

Ďakujeme za priaznivé hodnotenie! Vážime si vašu spätnú väzbu a ak by ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre vás.

Viktória, Plutvy.sk

Vzdy som tu nasla co som potrebovala, poradili mi telefonicky, osobne. Aj ked som zhanala nahradne diely na snorchel, snazili sa ich niekde na skladoch dodavatelov dohladat

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Sme vďační, že nás obchod Plutvy.sk odporúčate aj ostatným! Ďakujeme za milú spätnú väzbu a ocenenie. Robíme maximum pre to, aby sa zákazníci mohli tešiť na objednávku v čo najkratšom čase a aby sme vyhoveli aj individuálnym požiadavkám. Ešte raz vám ďakujeme a neváhajte sa na nás obrátiť aj pri ďalšom nákupe!

kvalitny tovar

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ceníme si, že ste sa rozhodli zanechať toto hodnotenie. Potešili ste nás a pokiaľ budete potrebovať akokoľvek pomôcť s výberom, budeme tu pre vás :)

Viktória, Plutvy.sk

• dobré rady priamo na predajni, ochota predavača

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Veľká vďaka na 100% hodnotenie e-shopu Plutvy.sk! Sme radi, že ste sa nás cítili dobre a budeme tu pre vás aj nabudúce!

• Super rýchlosť

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Potešili ste nás hodnotením na 100 %. Budeme sa tešiť aj na váš ďalší nákup!

Viktória, Plutvy.sk

Keďže tovar nebol dostupný a ja som to potrebovala súrne, tak som objednávku zrušila. Zavolali mi, informovali ma o dostupnosti a bez problémov mi zrušili objednávku a vrátili peniaze

Dobrý deň Soňa,

Ďakujeme za hodnotenie.
    Áno, niekedy sa vyskytnú aj situácie ako opisujete, avšak v Plutvy.sk robíme všetko pre to, aby sme buď našli alternatívu alebo vás informovali o opätovnej dostupnosti produktu. Pokiaľ sa rozhodnete objednávku zrušiť peniaze vrátime do 2 dní. Budeme sa tešiť ak sa u nás rozhodnete nakupovať zase :)