Veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za recenziu. Veľmi si vás ako zákazníka vážime a máme radosť, že ste boli s nami spokojný. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup!

Viktória, Plutvy.sk

• ochota, dorucenie načas, velmi zlate baby

Dobrý deň Martina,

Ďakujeme za hodnotenie!
    Pochvalu našim kolegyniam určite odkážeme. Sme tu pre vás aj nabudúce!

• rychle dodanie

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za skvelé hodnotenie! Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný a tešíme sa na vás opäť!

• veľmi rýchle dodanie

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme za milé hodnotenie, ktoré nás veľmi potešilo. Naši kolegovia usilovne pracujú na tom, aby bola každá objednávka vybavená v čo najkratšom čase, pričom ide o jeden zo základných pilierov v našej firme. Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia a verím, že aj s objednanými produktami.

Ďakujeme!

• Rýchla komunikácia

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za pochvalu a určite ju odovzdáme kolegom zo zákazníckeho servisu. Na dobrej a rýchlej komunikácii si zakladáme, a preto sme vám vďační za jej ocenenie. Budeme robiť všetko pre to, aby ste boli u nás spokojný aj pri vašom ďalšom nákupe, pri ktorom sme vám opäť plne k dispozícii.

Viktória, Plutvy.sk

Spokojnost, rychlo prislo, komunikacia s obchodom ma jednotku

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za skvelé hodnotenie! Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná a tešíme sa na vás opäť!

Viktória, Plutvy.sk

Plavecký župan pre dospelých BornToSwim nie je pre dospelých, ale pre deti. Veľkosť M je detská veľkosť 120 (zodpovedá však veľkosti cca na výšku 160). Napriek detskej veľkosti som spokojná.

Dobrý deň Miš,

Ďakujeme za recenziu.
    Napriek tomu, že je naša ponuka naozaj široká, mrzí nás, že ste v nej nenašli taký župan, ktorý by presne spĺňal vašu predstavu a potreby. Rozhodli sme sa preto, že váš postreh odovzdáme ďalej do výroby a budeme usilovať o to, aby sa župany začali vyrábať aj v dlhšej verzii.
    Sme radi, že ste napriek tomu spokojný.

• všetko korektné

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za recenziu!
    Sme radi, že ste boli spokojný s našimi školenými kolegami, ktorý vás vždy radi privítajú na našej predajni Plutvy.sk alebo vám radi pomôžu aj pri online nákupe.

• Dobre ceny, rýchle dodanie

Dobrý deň Pupalka,

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná. Budeme vám radi nápomocní aj pri vašom ďalšom nákupe!

Viktória, Plutvy.sk

Trošku som bola sklamaná s dodaním. Čakala som kuriéra v piatok a prišiel až v pondelok . Inak som spokojná

Dobrý deň Soňa,

Ďakujeme vám za hodnotenie.
    Väčšina zásielok s doručením cez kuriéra je doručovaná na druhý pracovný deň. Bohužiaľ môže nastať situácia kedy prepravná spoločnosť z mnohých dôvodov nedokáže doručiť tovar do 24 hodín, avšak takýchto prípadov je málo. Napriek tomu sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná a veríme, že sa nás obrátite aj nabudúce, keď budete potrebovať s výberom poradiť :)

Viktória, Plutvy.sk

sikovne a mile predavacky, vedia dobre a ochotne poradit

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za spätnú väzbu a veľmi si vážime, že ste nás takto ohodnotili. Našim zákazníkom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety a plniť ich individuálne požiadavky. Inak tomu nebude ani pri vašom ďalšom nákupe, na ktorý sa už teraz tešíme :) Pochvalu kolegyniam určite odovzdáme.

Viktória, Plutvy.sk

• jeden z najlepších obchodov s plaveckými potrebami.dobrý výber,rýchle doručenie.

Dobrý deň Juraj,

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie obchodu. Našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať o nové produkty a pritom zachovávať dostupné ceny. Sme radi, že ste u nás vybrali taký produkt, ktorý naplnil vaše potreby a očakávania. Budeme sa tešiť na vás ďalší nákup!

Velka spokojnost ,rychle spolahlive dodanie ,super obchodik

Dobrý deň Magda,

Ďakujeme vám za hodnotenie. Sme radi, že sa vám u nás páčili všetky aspekty služieb, ktoré ponúkame, a preto sa už teraz tešíme na vašu ďalšiu návštevu!

Super, rýchle dorucenie

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie vášho nákupu!
    Tešíme sa, že ste boli so službami spokojný a pokiaľ by ste potrebovali váš ďalší nákup prekonzultovať alebo poradiť s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť! Sme tu pre vás :)

• Rýchlosť,poradenie v rámci četu...super

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Našim zákazníkom vždy ochotne poradíme s výberom akéhokoľvek tovaru osobne, alebo telefonicky, cez online Chat či mailom. Ďakujeme preto za vašu recenziu, ktorá je pre nás veľkou pochvalou za odvedenú prácu!
    Sme tu pre vás aj nabudúce!

Spokojnost s obchodom.

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Veľmi si ju vážime !
    Naši kolegovia robia vždy maximum pre to, aby boli objednávky vybavené v čo najkratšom čase. Zákazníkov promptne informujeme o aktuálnom stave objednávky a v prípade otázok sme tu vždy pre vás.
    Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup!

Viktória, Plutvy.sk

• Dlho som zvažovala či kúpiť tieto rukavniky, nakoľko nie sú lacná záležitosť. Dcérka sa vždy bála mať na sebe rukavniky, pri týchto sa naučila plávať na druhý deň pri mori. Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu Plutvy.sk

Máme veľkú radosť, že ste si u nás zakúpili nové rukávniky Täta Rings. tešia sa mimoriadnej obľube nie len vďaka krásnemu dizajnu, ale práve vďaka svojej funkčnosti, ktorú ste popísali. Sme radi, že vám s učením plávania dieťaťa pomohli a ak by ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre vás!

Viktória, Plutvy.sk

Promptné dodanie tovaru a ústretový prístup k zákazníkovi. Kiežby to tak bolo vo všeobecnosti v e-obchodoch.

Milá Ivana,

Takáto spätná väzba nás vždy veľmi poteší a je pre nás odmenou :)
    Sme vám vďační za pochvalu.! Zákazníkov si vážime a stále sa snažíme splniť všetky ich potreby a nájsť pre nich produkt presne podľa predstáv. Sme preto radi, že sa vám u nás páči a ste spokojný. Ďakujeme, že ste si našli čas na zanechanie recenzie! Pri vašom ďalšom nákupe sme tu, ako vždy, stále pre vás, pripravení vám poradiť alebo pre vás zabezpečiť tovar, ktorý práve potrebujete! :)

ďakujeme.
    Viktória, Plutvy.sk

Dobrý výber, slušné ceny, veľmi rýchla doprava. Odporúčam.

Ahoj Rastislav

Ďakujeme, že ste ocenili úsilie našich kolegov poskytovať rýchly a kvalitný servis!
    Ak by ste potrebovali poradiť s výberom produktu alebo mali otázky, neváhajte sa na nás obrátiť!

Viktória, Plutvy.sk

Ziadny problem stymto shopom, vsetko ok.

Dobrý deň Boris,

Ďakujeme vám za hodnotenie. Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný.