• Rychlost dodania

Po jednom mensom nedorozumeni mi bol tovar obratom doruceny, predavajuci problem vyriesil. Dodany tovar prisiel a je v poriadku.

Veľmi promptný servis a komunikácia, produkt dorazil v poriadku a načas, celkovo môžem vyjadriť spokojnosť, ďakujem.

• Rýchle dodanie a príjemné jednanie.
    • O žiadnej neviem.

• Super komunikácia

• Som spokojný.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Majú v ponuke aj tovar, ktorý nie je možné inde zohnať

Všetko ok.Odporúčam!

• Velmi dobre

• Široký výber
    • Ceny
    • Doručenie

Ponúkajú naozaj veľký výber z niektorých línii, rôzne sety, ktoré sa často oplatia. Objednávala som si odtiaľto už 5 krát a vždy som bola spokojná, tento krát mi balík dorazil za 2dni.

• Objednavka prisla rychlo.
    • Cakala som vsak vzorku vone original. Pri produkte nebolo poznacene ze sa jedna iba o "odstrek vone" . Takze som trochu sklamana. Zamerne som neobjednala taku vzorku, kde bolo napisane, ze sa jedna o "odstrek". Napriek tomu som sa originalej vzorky nedockala...

Reakcia obchodu ParfumeriaEva.sk

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Vzorky môžu aj nemusia mať svoj originálny papierový obal. Ak ste obdržali vzorku ktorá bola v umelohmotnej ampulke tak je to vzorka ktorá bola urobená z originálneho parfému a má výhodu oproti vzorke ktorá by Vám prišla s papierovým obalom že má aj rozprašovač.

S pozdravom, Parfumeriaeva

• Najnižšia cena produktu
    • Široký výber

Kúpila som tu 2 parfémy a oba som tu našla za najnižšiu cenu. Parfémy dodali do 2dni na to . Potom som spravila ešte doobjednavku drahého parfému a ako darček som dostala ešte 3ml odstrek parfému čo príjemne potešilo, balíky super zabalené, môžem len vrelo odporúčať.

• Veľký výber parfémov
    • Odstreky
    • CENA

Na tento eshop som narazil náhodou, ale musím uznať že som s ním ozaj spokojný. Z konkrétnej rady parfémov čo som hľadal mali veľa variant. Dokonca robia aj odstreky z parfémov čo je taktiež veľmi dobré ak ste nerozhodní ako ja a neviete si vybrať ten správny parfém . No a nakoniec cena, môj parfém tu mali v akcii a tak ho tu mali za najlepšiu cenu. Celkovo som spokojný, doručenie bolo taktiež pomerne rýchle a krabica a flakon nepoškodené.

Na môj email odpísali včasne a moju objednávku zmenili podľa požiadavok, doručenie bolo pomerne rýchle a ceny sú v pohode

• Ceny
    • Kvalita tovaru
    • Dobrá komunikácia

Objednávka bola vybavená expresne rýchlo. Mali tovar, ktorý nebol už inde dostupný. Je to vôňa, ktorú používam roky a som spokojná. Parfem vydrží dlho vonat na pokožke.

• Super ceny
    • Veľký výber tovaru
    • Milá pani na infolinke ,ochotne pomohla

• Veľký výber tovaru
    • majú tovar ktorý už nemá nikto
    • rýchle doručenie
    • skvelá komunikácia

• rychle dorucenie, dobra komunikacia

TOP

• široký sortiment
    • dobré ceny

• Rýchle vybavenie objednávky aj doručenie tovaru