• Žiaden prístup
    • Žiadna komunikácia

Neodporúčam nakupovať

Tovar som si objednala ešte 17.9.2019 a následne som zaplatila prevodom. Do dnešného dňa,t.j do 6.10.2019 mi tovar nedošiel. Dúfam, že mi ešte dôjde, alebo už mám oplakať 21,30€???

• Nik nereaguje. Ani mail neprišiel. Tak som objednala z inej stránky.

• drahý-dlhotrvajúci
  • Prisiel mi nespravny tovar bez faktury a bez reklamacneho listu. Tovar som reklamovala. Da sa k nim velmi tazko dovolat (neozvu sa ani po prosbe v sms). Ked som sa dovolala, tak namiesto riesenia a omluvy ma riadne nahnevali. (ze vsetko si najdem u nich na internete vratane reklamacneho listu). Tovar som zaslala 21.08.3019 naspat. Zatial sa neozvali.

• Natahovanie casu
    • Objednavka dorazila po 13 dnoch od uhrady
    • Nedvihaju telefon
    • Na emaily odpisuju po dlhom case

Tovar bol uhradeny prevodom na ucet 6. 8. so spravnym variabilnym symbolom a v poznamke bolo meno kupujuceho. Po tyzdni sme ich kontaktovali s otazkou o nasej objednavke. Chceli od nas potvrdenie z banky o uhrade. Tovar dorazil 19. 8. 2019. V rovnakom case sme objednali inu vonavku z ineho eshopu a tovar bol na 3. den u nas doma.

Neodporucam objednavat z tohto eshopu, spekuluju, natahuju cas.

• Tovar na stranke dostupny po urgenciach ked tovar nedorazil sa zistilo ze tovar na sklade neni kedy tovar pride odpoved som nedostala

• na stránke ponúkajú produkty, ktoré absolútne nevedia dodať

• Ceny
    • Otázne skladové zásoby

Z dvoch objednaných produktov uvádzaných na sklade bol k dispozícii len jeden. Peniaze za tento tovar síce boli vrátené obratom, ale vďaka poštovnému sa nákup druhého produktu predražil.

Dobry den,

mrzi nas Vasa nespokojnosti, obidva z produktov vsak boli nedostatkove, za nedostupny sme Vam ponukali alternativne balenie, ktore ste odmietli. Snazili sme sa objednavku vybavit kompletnu, ospravedlnujeme sa ze sa nam to nepodarilo. Verime ze ste boli s dorucenim aj komunikaciou spokojna, nase sluzby sa budeme snazit vylepsit aby sme podobnym situaciam predchadzali.

Parfumeriaeva.sk

• Dorucili mi iny tovar ako som si objednala
    • Komunikacny problem - tyzden som nedostala informaciu o stave objednavky, na tel.c. som nikoho nezastihla, kontaktovali ma az po mailovej vyzve

Dobry den,

mrzi nas ze sme omylom poslali nespravny parfem. Ako sme Vas vsak informovali e-mailom, mohli ste vyuzit svoje pravo na odstupenie od zmluvy, tovar by sme vymenili alebo Vam vratili peniaze naspat na ucet.

Parfumeriaeva.sk

• tovar mi doteraz neprišiel

• vseko zle

Tovar skladom objednany a zaplateny 30.4. Nasledne po 3 dnoch obchod zistil, ze tovar nema. Vymena za drahsi tovar s doplatkom a prislubom ze tovar pride urcite vcas. Po urgencii vyhovorky, ze tovar nebol odoslany, lebo neprebehla platba. Po odoslani dokladu o platbe vyhovorky, ze platba nebola sparovana. Tovar prisiel neskoro a poskodeny, zase vyhovorky na kuriera.

• Priaznivé ceny
    • Pri objednávaní tovaru bolo písané skladom. Čakala som na mail aby som mohla parfum uhradiť, avšak prišiel mi mail, že ho nemajú... Za mňa sklamanie.

Ceny ok, ale na webe nepravdivé info o stave skladu. Plus reakčný čas obchodu dlhý..

Dobrý deň pani Denisa L.,

mrzí nás Vaša nespokojnosť, v rámci nedostupnosti tovaru Vám však bol ponúknutý iný produkt, z ktorého sme pre Vás znížili cenu. Viac ste však nekomunikovali. Bohužiaľ pri tak veľkom množstve, cca 10 000 produktov ktoré ponúkame na stránke, sa občas stane že je parfém nedostupný.

Budeme sa snažiť naše služby vylepšiť, aby sme podobným situáciám predchádzali.

Parfumeriaeva.sk

• Mnohokrát som obj. parfum z rôznych e-shopov a ešte nikdy sa mi nestalo, aby mi parfum (tento konkrétne v hodnote 81€) prišiel rozbalený resp. zamotaný len v bublinkovej fólii. Bol to darček takže som musel darovať rozbalený parfum, no pekný trapas.

Veľké sklamanie, nikdy viac...

Reakcia obchodu ParfumeriaEva.sk

o tom že je parfém bez krabičky predsa informujeme na našej webovej stránke. Objednávali ste tovar ktorý kamenné predajne ponúkajú za cenu viac ako 100eur. Tovar ste mali doručený presne do dátumu, ktorý ste žiadali v e-mailovej komunikácii. O Vašej nespokojnosti ste nás ani neinformovali, mohli sme celú situáciu vyriešiť bez tejto recenzie.

Parfumeriaeva.sk

• siroky sortiment, ale je to diskutabilne nakolko veci na stranke nemusia mat k dispozicii (moja objednavka)
    • ono to je nejaky monopol, alebo niesu ine stranky s parfumami ? teda aspon podla heureky to tak vyzera nakolko vsetky parfumerie ponukane na tejto stranke su v podstate jedna spolocnost len na viacerych strankach
    • z nevyhody vyssie potom plynie aj vysoka cena
    • osobny odber iba v nitre
    • poplatok 1€ za prevod (toto ma dostalo)
    • dorucovacia sluzba, ktora vam o tretej poobede posle spravu, ze vam tovar dorucia od 11 do 13 doobeda (ten isty den)
    • neviem aky zmysel ma poznamka v objednavke, ked ju nedokazu respektovat
    • tovar, ktory som si objednal nebol na sklade - zaslany mi bol tovar, ktory mal mensi objem, ale rovnaku cenu (tester a nie tester ale aj tak)

Dobrý deň pán Patrik B.,

ďakujeme za rozsiahlejšiu recenziu, dovoľte nám vyjadriť sa k uvedeným bodom.

Ak nastane situácia, že nejaký parfém už náš dodávateľ na sklade nemá, čo sa môže stať pri cca 10000 produktoch, snažíme sa zákazníkovi ponúknuť inú alternatívu.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť, no nakoľko sme predovšetkým internetový obchod, osobný odber je pre zákazníka skôr výhodou. Nedisponujeme kamennými predajňami a práve tým je možné ponúknuť zákazníkovi najnižšiu cenu.
    Poplatky za dopravu a spôsob platby účtujú už dnes všetky obchody, vrátane poplatku za osobný odber - ten je u nás zdarma.
    Od doby, ako od nás balíček prevezme kuriér, je doručovanie v jeho réžii. Vašu poznámku teda nebolo možné zrealizovať, nakoľko nevieme ktorý kuriér bude Váš balík doručovať, v akej hodine, ako bude stíhať doručovať ostatné baličky, atď. Túto skutočnosť rieši zákazník telefonicky, priamo s kuriérom.

Každopádne sa budeme snažiť naše služby vylepšiť k Vašej spokojnosti.

• Žiadna.
    • Žiadna komunikácia, nedá sa telefonicky dovolať ako bolo uvedené v maili.
    • Veľká nespokojnosť.

Objednala som si tovar dňa 17.3.2019. Do dnešného dňa ma nikto neinformoval, kde sa moja objednávka nachádza. Na telefónne číslo 0911 087878 sa neviem dovolať aj napriek tomu, že bolo uvedené v maili. Objednávku zruším a už nikdy viac.

• Cena tovaru
    • Komunikácia zo strany obchodu
    • Neskutočná doba od objednania po expedovanie (popis nižšie)

Bola to moja prvá a aj posledná objednávka. V dnešnej dobe neskutočne dlhý čas od objednania po expedíciu bez akejkoľvek informácii.

25.02. o 12:54 mi bola potvrdená objednávka
    26.02. o 09:46 mi boli doručené na platbu prevodom
    Ešte v ten istý deň o 12:30 som uskutočnil vnútrobankovú platbu
    Potom 3 dni VÔBEC žiadna komunikácia od obchodu
    04.03. o 12:33 info o expedovaní tovaru

Reakcia obchodu ParfumeriaEva.sk

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, vybavenie Vašej objednávky sme však stihli do doby, ktorú zaručujeme v našich OP. Veríme že ste s tovarom spokojný, doručili sme ho ihneď ako to bolo možné.

• Dobra cena
    • Dlha dodacia doba bez upozornenia

Reakcia obchodu ParfumeriaEva.sk

Vaša objednávka bola vybavená do 4 pracovných dní, nakoľko sa jednalo o nedostatkový produkt z Vašej objednávky. Ďakujeme za Vašu recenziu, budeme sa snažiť naše služby ešte vylepšiť.

Parfumeriaeva.sk

E-shop na svojom webe uvadza tovar skladom, co nie je pravda. Po 5 dnoch od vytvorenia objednavky mi prisiel vseobecny email o zruseni objednavky.

Reakcia obchodu ParfumeriaEva.sk

e-mail o stornovaní objednávky Vám prišiel do 2 dní, nakoľko bol tovar u dodávateľa už vypredaný a chceli sme, aby ste sa do Vianoc vedeli zariadiť inak. Mrzí nás Vaša recenzia. Iné obchody nechávajú zákazníka v nevedomosti doručenia tovaru ešte 2 týždne, my sme Vás informovali do 2 dní.

Parfumeriaeva.sk

• Prišiel mi úplne iný tovar.