• neseriozny pristup, pretože som si objednala tovar 16.10.2015,ihned zaplatila o čom ste mi poslali aj potvrdenie, ale tovar som ešte nedostala. A ešte máte tú drzosť, poslať mi dotazník.

už som to napísala. nedávajte také nezmyselné otázky. Cváliť vás určite nebudem.

• Je pravda, že majú viacero parfemov na výber aj za dobrú cenu, počas objednavky píšu na výrobok že je skladom a už čakám pomaly 2 týžden

Tovar bol zabalý len kartónovej škatuľke, nemal svoj pôvodný obal a celá yásielak v obálen bola dokrkvaná, skoro ako otvorená.

Nepáčila sa mi veľmi dlhá doba dodania.

• dlhá doba vybavenia objednávky resp. dodania tovaru
    • Bežne to býva max. 5-6 dní

• VEĽMI DLHá DOBA KýM JE TOVAR ODOSLANY ZAKAZNIKOVI

• dlha dodacia lehota

• konkurenčná cena
    • veľmi dlhý čas od objednania tovaru po dodanie. Objednala som pred 10 dňami a tovar mi nielen ešte nebol doručený, ale nemám ani informáciu o približnom doručení.

veľmi dlhý čas od objednania tovaru po dodanie. Objednala som pred 10 dňami a tovar mi nielen ešte nebol doručený, ale nemám ani informáciu o približnom termíne doručenia.

• Strasne dlhá cakacia doba na dodanie tovar mi stále nebol doruceny...pri konkurenci e-shopov na internete je tento obchod skaby.

• neodporucam najskor mi prisiel @ tovar je vyexpedovany...potom prisiel @ cakat mesiac za tovarom...objednavku som zrusila a odpoved som doppsial nedostala
    • prava ruka nevie robi lava...slabina je komunikacia
    • Kedze mi do dnesneho dna nebol tovar doruceny, nievim sa vyjadrit.

• Zlá komunikácia zo strany obchodu, musela som sa pýtať po zaplatení, kedy mi príde tovar, dlhá dodacia doba.

Detto

• Sliby - chyby
    • Deklaruje zboží skladem. Po sedmi dnech expeduje a 11. den je zboží na poště. Mezitím jsem už na dovolené. Pokud to na mne počká týden, tak si parfém vyzvednu.

Cena je dobrá, ale za cenu dlouhého čekání.

• fantasticka ponuka,ale zavadzajuca,lebo vela tovaru nemaju
    • zavadzanie zakaznika

ak nechcete zazit sklamanie z neuskutocneneho nakupu,tak sa tomuto obchodu oblukom vyhnite

V popise píše, že tovar skladom, dodanie 2dni. Tovar som objednala pred 10dňami a stale mi nebol doručený.

• Dodacie lehoty a nasledna komunikacia po uzatvoreni objednavky

Neodporucam kupovat cez tuto stranku, tovar na sklade odosielaju v priemere medzi 7-10 pracovnym dnom po objednavke, pricom uvadzana dodacia lehota na stranke pri tovare na sklade je 3-7 dni. Pri rieseni problemu a naslednej komunikacii ziadna adekvatna reakcia, ale hranie sa na mrtveho chrobaka.
    Tato skusenost ma uistila viac cez tuto stranku nic neobjednat ani stranku neodporucat .

• dodacia doba dlhá...doporučujem zlepšiť...inak stratíte zákazníkov..v mnohých e shopoch dodávaju tovar, kt. je skladom do 2, 3 dní....

dnes je 10 dní od objednávky...tovar stále nemám....myslím si, že to bolo asi prvý aj posledný krát, čo som niečo objednávala....

• Komunikácia so zákazníkom.

Neodporúčam.

• nízka cena
    • DĹŽKA DODANIA TOVARU !

ak Vám ide o nízku cenu a nezáleží Vám veľmi dlhá dodacia doba tak odporúčam

• Lacný tovar, ale pravdepodobne ide o napodobneniny.
    • Dlhá dodacia doba a zlá, príp. žiadna komunikácia so zákazníkom.

Objednal som parfem, ktorý bol údajne na sklade a pri výbere doručenia - prepravná spoločnosť GLS mal byť tovar dodaný do 24 hodín po zaplatení. Platbu som uskutočnil cez internet banking 21.8.2015 (prevod medzi bankami trvá 2-3 prac. dni), teda tovar som očakával 26.8.2015, ale až 31.8.2015 som obdržal e-mail, že objednávka bola vybavená a tovar bol odovzdaný prepravcovi na doručenie. Tiež bola zlá komunikácia so zákazníkom, na telefonáty nereagovali a tiež ani na e-mail (údajne je to iba systémový e-mail), neviem prečo ho potom uvádzajú v kontaktoch. Jednoducho prvý a zároveň aj posledný nákup, neodporúčal by som tento obchod ani nepriateľovi.

Reakcia obchodu Parfemy-Hodinky

Dobrý deň p. Baník ,
    objednávku ste vytvori, vyplatil a následne stornoval na svoj podnet, produkt bol pre Vás nachystaný. Na stránke máme uvedené doručenie od 3 do 7 pracovných dní + 48 hodín doprava. Naša zamestnankyňa od Vás storno objednávky prijala, následne Vám prišla na mail faktúra, ktorú sme označili ako systémový mail, faktúru je potrebné vystaviť pre potreby účtovníctva, peniaze sú Vám vrátené podľa platných obchodných podmienok. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť ale postupovali sme v tomto prípade správne, tak ako sme boli od Vás informovaný .
    Ďakujeme za pochopenie
    Parfemy-hodinky.sk

• Hrozný eShop, proste uz nikdy viac!!!!! Za tri týždne mi neboli schopný doručiť parfem a uvedenú dodaciu dobu 7dni.