Parfemy-Hodinky

áno odporúčam každému

• Áno (1)

Lukas

Pridané: 15. augusta 2016

Objednavam pravidelne svoj oblubeny parfem a som spokojny s kvalitou vone aj s vybavenim objednavky.

• Áno (1)

Kika

Pridané: 12. augusta 2016

• Pristup obchodu
  • Akcne ceny

Cool vonafky, ktoré dlho vydržia.

• Áno (2)

Andrea

Pridané: 11. augusta 2016

• Ja som si ziadnu CHLOE neobjednala tak co klamete zase? ja som si objednala Dolce Gabbana Femme 1992 cize staru ediciu a poslali ste mi fake neskutocny. Vona pripominajuca vonu do zachodu...a kludne ste mi to zreklamovali zazracne..ked si stojite za tym ze predavate original..ja som sa o tompresvedcila ze nie..skoda postovneho

Skoda penazi

• Áno
  • Nie (5)

Reakcia obchodu Parfemy-Hodinky

nižšie ste už napísali Vašu pripomienku, preto mi dovoľte, aby som zopakoval, čo som napísal aj nižšie, že v spomínanej záležitosti, ktorú opisujete, nás nikto nekontaktoval, preto sa domnievame, že sa jedná o ďalšiu „recenziu“ od konkurenčného obchodu, a nie od reklamujúceho zákazníka.

Ešte by som rád poznamenal, že zasielame len originálne produkty, ktoré pochádzajú od oficiálnych distribútorov a dovozcov.

Nie je možné, aby produkty neboli plnohodnotné, garantujeme originalitu a za tým aj stojíme. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Parfemy-hodinky.sk

Tono

Pridané: 5. augusta 2016

• Originalne produkty
  • Nizke ceny

Nakup v tomto obchode mozem len odporucat, som spokojny s objednanym parfemom.

• Áno (3)

Bogdan

Pridané: 2. augusta 2016

Nizke ceny vonaviek Chanel, preto tu nakupujem

• Áno (3)

Patuska

Pridané: 29. júla 2016

Super ceny aj vyber vonaviek

• Áno (4)

Alena

Pridané: 28. júla 2016

• Kvalita vonaviek za dostupne ceny

Vonavky vzdy dorazili v poriadku, s kvalitou voni som bola zatial vzdy spokojna, preto odporucam obchod, pravidelne v nom nakupujem.

• Áno (5)

Andrea

Pridané: 25. júla 2016

• Z tohto obchodu som raz a poslednykrat objednavala parfum konkretne dolce gabbana femme este stara edicia...vysiel ma v danom obdobi tu na nieco cca 50 eur a mi poslali taky fake ze to boh nevidel..reklamaciu mi sice obchod uznal ale zbytocne som prisla na postovnom o peniaze ktore tento internetovy obchod v danom obdobi mal dost drahe plus ja som im zasielala moju objednavku naspat a dost dlho im aj trvalo kym mi normalne odpovedali a poslali peniaze naspat samozrejme bez postovneho...v soi je napisane ze postovne v takychto pripadoch ma hradit predavajuci..resp. vratane. Za seba obchod neodporucam a ako vidim opatovne sa ludia stazuju ze zasielaju fake

NEODPORUCAM

• Áno
  • Nie (8)

Reakcia obchodu Parfemy-Hodinky

Nie je možné, aby produkty neboli plnohodnotné, garantujeme originalitu !

Aj napriek tomu, že sme si 100% istí kvalitou a originalitou nami ponúkaného produktu, vážime si každý názor klienta, aj ten kritický, ktorý nás núti robiť veci lepšie, avšak treba poznamenať, že v spomínanej záležitosti, ktorú opisujete, nás nikto nekontaktoval, preto sa domnievame, že sa jedná o ďalšiu „recenziu“ od konkurenčného obchodu, a nie od reklamujúceho zákazníka.

S pozdravom,

Parfemy-hodinky.sk