Dodanie bolo celkom rýchle, ale nebol mi dodaný požadovaný tovar : objednala som zub. kefky Signal SLIM CARE SENSITIVE a boli mi zaslané Signal GUM CARE SENSITIVE. Mrzí ma to, lebo je medzi nimi rozdiel, ináč by som si ich nebola objednala. Doteraz som bola spokojná, dúfam, že v budúcnosti sa to vráti. S pozdravom Vaša stála zákazníčka Júlia.

• V ponuke uvádzajú slovenskú emailovú adresu hoci sa nachádzajú v ČR.

Podvod pri predaji. Tovar keď kupujete, je ponúkaný zo slovenskej adresy, ale keď vám nevyhovuje, už ho musíte vrátiť na adresu v ČR. Za dopravu do ČR zaplatíte skoro toľko ako ste zaplatil za zakúpený tovar.

čakám už 13 dní na objednaný tovar

mali vystaveny tovar, ktory podla nich uz nemaju, odpoved na objednavku bola, vybrete si nieco ine.

Tovar mal byt doručený hneď na druhý deň od objednávky. Objednávka bola robená doobedu a platba tiež. Tovar prišiel o 3 dni

• Absolútne žiadna komunikácia od 26.12.2020 čo sa týka tovaru dostupnosti alebo či sa objednávka vybavuje absolútne nič !!!

• Kontaktovala som obchod mailom z dovodu nespokojnosti s tovarom a ani po niekoľkých dňoch nemali zaujem reagovať
    • Objednala som si kancelársky papier. Obal, ktorý mal držať papiere prišiel komplet roztrhaný.

Reakcia obchodu Papiernický tovar

asi jste si spletla e-shop. U nás jste měla objednané krabice na zákusky.

Ale i tak děkujeme za recenzi.

papiernickytovar.sk

• co mam napisat ked mi tovar este nedosiel ??? uz je to 10 dni

Tovar som objednala aj zaplatila 15. alebo 16. apríla, žiaľ dodnes 28.apríla mi tovar nedorazil, zato dotazník spokojnosti áno. Vyjadrujem sa na základe tejto skutočnosti.
    Dúfam, že obchod preverí stav objednávky.

Reakcia obchodu Papiernický tovar

Vaše objednávka není do dnešního dne uhrazena, a proto byla objednávka taky stornována.

Možná by nebylo špatné si před psaním recenze zkontrolovat úhradu a případně kontaktovat přímo eshop.

tým papiernickytovar.sk

objednavka prisla cela neporusena, ale po rozbaleny som zistila ze bandaska bola otvorena -prelomeny uzaver a cistiaci prostriedok bol zriedeny s vodou, sama voda. nikdy viac.

Reakcia obchodu Papiernický tovar

pravděpodobně jste si spletla obchod.
    My neprodáváme žádné ředěné výrobky. Objednala jste si SAVO a originál Savo jste taky dostala.
    Tento výrobek prodáváme již mnoho let a nemáme na něj žádnou reklamaci ohledně ředění.
    Pokud se Vám na výrobku něco nezdálo, stačilo nás kontaktovat přes mail a pokusili bychom se problém vyřešit.

Papírenské zboží

Kurier drzi neochotny dodat tovar v iny den.Dodnes tovar nemam...

• rýchle dodanie z ČR
    • prehľadný web
    • použitý a zaprášený kus !!!

Podložka na stôl prišla celá zaprášená v zaprášenej škatuly zvnútra !!!
    Naviac po umytí bola celápoškriabaná so stopami po modrom pere - použivaná. Skončila na záhradnom stole nie v kancelárii :D

• zameneny druh objednaneho tovaru

Objednala som si zeleny caj Picwick variation box so styrmi prichutami-jahoda, boruvky, mango a citron
    Namiesto tejto kombinacie mi poslali inu kombinaciu prichuti kde he citron nahradeny kokosom!!
    Aj v obchodoch je momentalne dostat len tuto kombinaciu kde mi ale kokosova prichut vobec nesedi!!
    Preto ked som nasla v tomto obchode povodnu kombinaciu s citronom objednala som si hned 10 ks. Velkym sklamanim pre mna bolo ked som balik otvorila a zistila som ze mi poslali sice 10 ks ale s prichutou kokosu ktoru som NECHCELA!!
    Viem ze nejde o zivot ale keby mi dali vediet ze mnou objednanu kombinaciu prichuti nemaju objednavku by som zrusila.
    Napriek mojej negativnej skusenosti im prajem vela spokojnych zakaznikov

• ceny
    • výber produktov
    • komunikácia
    • chybné informácie na web stránke
    • zavádzajúci termín dodania objednávky
    • tovar uvádzaný ako skladom v skutočnosti nebol skladom

Objednávali sme 1.-krát. Žiaľ, tovar, ktorý sme objednávali mal byť doručený podľa stránky a informácií od predávajúceho nasledujúci deň. Avšak na druhý deň nám bolo oznámené, že tovar nie je skladom, je na ceste od dodávateľa, no po ceste sa rozbil. Jednalo sa o zariadenie, ktoré sme nutne potrebovali, preto sme objednávali z tejto firmy, pretože dodaciu dobu mali 24 hodín a tovar skladom. To však bola len zavádzajúca informácia na ich stránke... Tovar prišiel po 5 dňoch.

• Kúpil som si album. Avšak album prišiel s iným obalom ako som chcel...

Reakcia obchodu Papiernický tovar

album je dodáváno v mix variantách dle momentální skladové dostupnosti, jak je uvedeno v popisu výrobku.
    Pokud jste požadoval konkrétní design, mohl jste si ji napsat do poznámky. Snažili bychom se dodat Vámi požadovanou variantu.

Papírenské zboží Hodonín

Strašne pomalé sú.

takýto chaos na úrovni e-shopu som ešte nezažil, po 10 dňoch som sa na základe môjho telefonátu dozvedel !!! že zo 6 boxov majú možno 2 a neboli schopní ani len vysvetliť prečo ma neinformovali. !!!!

• Doteraz ma nikto neinformoval ohľadne objednávky. Ani potvrdenie, odoslanie, či info nemáme...

Reakcia obchodu Papiernický tovar

objednávku jsme Vám nezaslali, protože jste si zadali platbu předem bankovním převodem a dosud není objednávka uhrazena.

Údaje o platbě jsou vypsány v automatickém potvrzení objednávky.

Bohužel pokud jste si vypsali špatný email do objednávky a potvrzení Vám nedošlo, tak to my neumíme ovlivnit.

Papírenské zboží Hodonín

Zaslali mi poškodený tovar. Keď som im to oznámil chceli foto a potom už na nič nereagovali.