• Tovar prišiel nie ako garantovali za dva dni ale skoro za dva týždne a ešte porušený..

• Neviem

Po 5 piatich dňoch mi volajú že nieje uhradená faktúra ktorá mi vôbec nebola poslaná. Hrozna komunikácia. Zákazku som zrušil a kúpil v inom obchode.

Reakcia obchodu Papiernický tovar

potvrzení objednávky s případnými informacemi o úhradě předem převodem se odesílají automaticky na email uvedený v objednávce.
    Opravdu nemůžeme za špatně zadaný email nebo že toto potvrzení spadlo do spamu.

S pozdravem
    Papírenské zboží Hodonín

Po objednávke mi prišiel jedine potvrdzujúci email, aj s odkazom na sledovanie objednávky, na ktorý sa po pár dňoch už nedalo ani dostať. Po telefonáte mi bolo povedané že tovar nebol na sklade (túto informáciu stránka neuvádzala) ale do konca týždňa by mal prísť a bude odoslaný. Prešli dva týždne a žiadna odozva ani tovar pritom na stránke stále píše že je na sklade. Jedno šťastie že sa dá platiť aj na dobierku, pretože zas a znova sa mi potvrdilo že takýmto obchodom sa neoplatí veriť.. Som veľmi nemilo prekvapená a zvedavá či tovar ešte príde. Ak áno tak by si mali dať do poriadku stránku a neuškodila by ani emailova komunikácia.

• Rýchlosť doručenia
    • Chýbala faktúra

Celkom dobrý

• dobrá cena
    • málo produktov

objednávka realizovaná 24.8. dnes je 5.9. a tovaru nikde

2ks zakupenej avivaze Batole su tesne pred expiracnou dobou. Mohli ste na to upozornit, pripadne dat zlavu na tovar.

• Ziadne.
    • Tovar nema na sklade.
    • Nema info o tovare,ci ho ma skladom,alebo nie,ako ine seriozne obchody.

Atomaticka faktura prisla okamzite,ale ozvali sa az po 4 dnoch,ze tovar vedia dodat az po 10 dnoch .
    Ak potrebujete tovar do 3 dni,tak tento shop nedoporucujem

• nespoľahlivosť