• Všetko čo som potrebovala, som kúpila online. Bez zbytočného pobehovania z obchodu do obchodu.
    • Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie.
    • V ponuke sú položky, ktoré sú bežne ťažko dostupné.
    • Žiadna.

Veľký výber materiálu, tovar skladom dodaný rýchlo.

• Doteraz ma nikto neinformoval ohľadne objednávky. Ani potvrdenie, odoslanie, či info nemáme...

Reakcia obchodu Papiernický tovar

objednávku jsme Vám nezaslali, protože jste si zadali platbu předem bankovním převodem a dosud není objednávka uhrazena.

Údaje o platbě jsou vypsány v automatickém potvrzení objednávky.

Bohužel pokud jste si vypsali špatný email do objednávky a potvrzení Vám nedošlo, tak to my neumíme ovlivnit.

Děkuji
    Papírenské zboží Hodonín

• profesionalne zabalene, aj mala objednavka bola spracovana vyborne

Rýchle dodanie.
    Zvolila som si balík na poštu a doniesol mi ho kuriér.

Všetko bolo ok, až na to, že ste mi neposlali číslo balíka a keď som chcela presmerovať doručenie balíka, bol s tým trochu problém.
    Ináč som bola spokojná, super cena, rýchle dodanie.

• rýchle dodanie, so školským batohom sme veľmi spokojný

odporúčam

Zaslali mi poškodený tovar. Keď som im to oznámil chceli foto a potom už na nič nereagovali.

Doporučuji

• Doporučujem

• Tovar prišiel nie ako garantovali za dva dni ale skoro za dva týždne a ešte porušený..

• flexibilita, rychlost dodania, kvalita produktu

ŠIroký výber papierens.tovaru za primerané ceny, ustretova cena prepravy aj na Slovensko

Objednaval som tasku pre prvaka. Pre lepsie prehlad by bolo dobre, aby taska bola nafotena aj zvnutra nie len zvonku v e-shope.

• velmi rychla komunikacia, odpovedali mi este aj pocas sviatku
    • rychle dodanie tovaru
    • kvalitny tovar
    • nic

• tažky tovar až domov

• vyborne ceny
    • rychle dodanie
    • zaujimavy sortiment pre hobby

• Neviem

Po 5 piatich dňoch mi volajú že nieje uhradená faktúra ktorá mi vôbec nebola poslaná. Hrozna komunikácia. Zákazku som zrušil a kúpil v inom obchode.

Reakcia obchodu Papiernický tovar

potvrzení objednávky s případnými informacemi o úhradě předem převodem se odesílají automaticky na email uvedený v objednávce.
    Opravdu nemůžeme za špatně zadaný email nebo že toto potvrzení spadlo do spamu.

S pozdravem
    Papírenské zboží Hodonín

• Komunikacia so zakaznikom

ochotny personal, prva objednavka mi prisla poskodena a hned po zaslani fotiek navrhli napravit skodu zaslanim noveho tovaru. Prislo to v poriadku a s tovarom som spokojna. Bola som milo prekvapena s ich pohotovou reakciou. Dakujem

Po objednávke mi prišiel jedine potvrdzujúci email, aj s odkazom na sledovanie objednávky, na ktorý sa po pár dňoch už nedalo ani dostať. Po telefonáte mi bolo povedané že tovar nebol na sklade (túto informáciu stránka neuvádzala) ale do konca týždňa by mal prísť a bude odoslaný. Prešli dva týždne a žiadna odozva ani tovar pritom na stránke stále píše že je na sklade. Jedno šťastie že sa dá platiť aj na dobierku, pretože zas a znova sa mi potvrdilo že takýmto obchodom sa neoplatí veriť.. Som veľmi nemilo prekvapená a zvedavá či tovar ešte príde. Ak áno tak by si mali dať do poriadku stránku a neuškodila by ani emailova komunikácia.