• Dobrý výber
    • Extra rýchle doručenie
    • Pekný a prehľadný e-shop

Výborný obchod s dobrým výberom. Navyše som objednal vo štvrtok a v piatok mi bol tovar doručený z ČR! Nebýva často doručenie na druhý deň z veľkoobchodov.. a už vôbec nie z ČR...

je to super jednanie aj doručenie

• Velmi siroky sortiment kancelarskeho a papiernickeho tovaru
    • Vyhodne ceny
    • Rychle dodanie
    • Dobra komunikacia

Aj po x negativnych hodneteniach som to predsalen riskol a nemal som vobec ziadny problem s objednavkou a dorucenim, mozem odporucat. Osobne si myslim ze ludia ktori mali negativne skusenosti su iba ojedinele pripady, kedy si objednali nestandartny tovar, ktory obcas byva problem dodat. Z mojej stranu 100% spokojnost, dakujem.

• doručenie iba kuriérom

uvítal by som možnosť zasielania tovaru poštou

• výborná komunikácia, ústretovosť, rýchle doručenie

Vse probehlo na jednicku. Musim rict ze jsem byl mile prekvapen. Vrele vsem doporucuji!!

• Bez problémov

Strašne pomalé sú.

• Vždy spoľahlivo vybavená objednávka

Tovar doručený v dohodnutom case, spokojnosť.

• výborné ceny
    • kvalitný tovar

určite odporúčam, ak potrebujete čokoľvek z papiera do domácnosti alebo na párty :)

• pohodlný nákup

takýto chaos na úrovni e-shopu som ešte nezažil, po 10 dňoch som sa na základe môjho telefonátu dozvedel !!! že zo 6 boxov majú možno 2 a neboli schopní ani len vysvetliť prečo ma neinformovali. !!!!

• bohatý sortiment, veľmi oceňujem aj ponuku iných produktov ako je samotný papiernícky tovar, ako napr. drogéria, pochutiny ako káva, čokoláda, rôzny iný tovar ako batérie, krycie plachty, atď.
    • ceny
    • cena za dopravu pri platbe na dobierku pričom zostáva rovnaká aj pri väčšej hmotnosti zásielky, napr. 10 kg a viac
    • v rámci drogérie sú v ponuke pracie prášky za neuveriteľne nízke ceny!! objednala som 9 kg prášok za smiešnu cenu (predtým 6kg) a pritom perie kvalitne, porovnateľne s inými, výrazne drahšími pracími práškami
    • v neposlednom rade sú to aktuálne informácie o tom, či je produkt je na sklade alebo nie, teda celkovo pozitívne hodnotím aj web stránku obchodu

Jednoznačne môžem len odporúčať, jedno z najlepších internetových papierníctiev vôbec:
    široký sortiment produktov
    v ponuke sú aj produkty iného zamerania, ako drogéria, spotrebný tovar, a pod.
    výhodné ceny
    veľmi výhodná cena za dopravu kuriérom pri platbe na dobierku
    cena za dopravu sa nezvyšuje ani pri zásielke s väčšou hmotnosťou - 10 kg aj viac
    web stránka - prehľadnosť + aktuálne informácie o dostupnosti tovaru

• Rychlost dodania, serioznost

• tovar skladom
    • široký výber
    • dobré ceny
    • doručenie zadarmo pri nákupe na 60€
    • kuriér GLS (jeden z najhorších). Neprišla mi SMS ani email, cez ktorý sa dá zmeniť dátum doručenia. Kuriér mi volal, povedala som mu nech príde na druhý deň. Na druhý deň som pozrela online tracking zásielky a svietilo to ako doručené a podpísal to niekto s menom Majerník. Prešla som celú našu budovu a nikto s menom Majerník sa u nás nenachádza. Skontrolovali sme bezpečnostné kamery a kuriér bol pred dverami ale odišiel s balíkom a nikomu to nedal. Volala som do GLS a zistilo sa, že kuriér to podpísal na jeho meno, lebo ak by to nedoručil tak by musel vrátiť nejaké peniaze. Neviem ako to tam majú poriešené, ale kvôli tomuto som hodinu stresovala a behala po budove, že kde je môj balík ktorý som súrne potrebovala na piatok.

Tovar prišiel veľmi rýchlo, za dva dni,čo je ozaj super.

• Rychlost

• Tovar som potrebovala urgentne. Moja objednavka bola urgentne vybavena. 100%.