Na základe negatívnych recenzií heureka.sk neodporúča nákup v tomto e-shope.

• Podvodníci

• Ziadne
    • Zmizol

Co Vam poviem. Stranka zmizla a mail uz viac neexistuje. Posielam reklamaciu na adresu z faktury. Uvidim, co sa stane.

• sú to zlodeji to je tá výhoda pre nich peniaze zoberú a tovar nedodajú
    • keď kradnú a nechytili ich tak nemajú slabiny

široko ďaleko od tohto obchodu , trestné oznámenie na nich lebo len kradnú

Tovar som objednal pred šiestimi týždňami, doteraz mi nebol doručený. Na dotazy (2x)obchod nereagoval. Obchod neodporúčam.

• Žiadna komunikácia, poslal som peniaze na účet, tovar mi nebol doručený ani po viacerých týždňoch. Telefón nedostupný, žiadne odpovede na maily.

NEODPORÚČAM, poslal som peniaze na účet, tovar mi nebol doručený ani po viacerých týždňoch. Telefón nedostupný, žiadne odpovede na maily

• Predáva nekvalitný tovar

Kupovať inde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zlodeji

• okradne Vas
    • neposiela tovar svojim klientom

zdaleka ho obist milovymi krokmi

• nekomunikujú, objednávka vyplatená od 11.12.2016 tovar nedodaný
    • všetky aké existujú

v žiadnom prípade neodporúčam nakupovať. sú to "šmejdi"

• neviem
    • tovar ktory bol skladom som mi nebol doruceny

ani za cca 20 dni mi tovar ktory bol na sklade nebol doruceny

• Pekna, slubne vyzerajuca stranka, dobre ceny, vsetko naznacovalo tomu, ze sa jedna o seriozny obchod.
    • - doteraz som tovar nedostal
    • - komunikacia prakticky ziadna

Objednaval som 29.11. bateriu do Samsungu S3 mini. Na moju prvu otazku zo dna 8.12. mi nasledujuci den odpisali - citujem - "Vašu objednávku teraz spracovávame a čoskoro ju odošleme. Akonáhle tovar skontrolujeme, zabalíme a odovzdáme pošte na doručenie, pošleme Vám emailom číslo zásielky". Kedze do 13.12. tovar stale nedorazil a nedostal som ani ziande cislo zasielky mailom, spytal som sa opat. Aktualne je 15.12. 14:30 a zatial neodpovedali. Telefonicky sa neda dovolat - docasne nedostupne. Este chvilu pockam a ked nic, tak predam pripad dalej SOI na preverenie.

• Nízka cena
    • Podvodníci

Tovar, ktory som objednal 25.11.2016 mi nebol doruceny ani po potvrdeni o prijati platby. Dostal som informaciu, ze tovar bude v najblizsich dnoch expedovany no nic sa nedialo, informoval som sa o dodacom termine. Bolo oznamene, ze tovar sa vypredal a na sklade ho nemaju a cakaju na preclenie noveho tovaru. Bola mi ponuknuta moznost stornovat objednavku, peniaze slubili vratit do 3 dni. Objednavku som nestornoval s tym ze pockam. Prestali reagovat na e-maily, nedvihaju telefon. Poziadal som teda o storno objednavky 12.12. 2016, ale po precitani ostatnych recenzii uz viem, ze sa penazi nedockam. Obraciam sa teda na SOI so ziadostou o presetrenie a odporucam to aj ostatnym oklamanym zakaznikom.

• Absolútne žiadna komunikácia,tovar nedodaný včas, telefonický kontakt žiadny,

Neodporúčam!!! V žiadnom prípade nie platba vopred.

• cena,
    • 10 dni po objednavke som tovar neobdrzal, stornoval som objednavku, cakam na vratenie penazi, takto si dobre fungujuci obchod nepredstavujem.

Tovar, ktory som objednal mi nebol doruceny ani 8 dni po potvrdeni o prijati platby.Kedze som dostal len nic nehovoriacu informaciu ze tovar bude v najblizzsich dnoch expedovany a nic sa nedialo, tak som sa informoval o dodacom termine. Pri mojej urgencii mi bolo oznamene, ze tovar ktory mimochodom stale maju na stranke deklarovany ako na sklade sa vypredal a vlastne ho na sklade nemaju. Bola mi ponuknuta moznost stornovat objednavku, co som vyuzil, peniaze slubili vratit do 3 prac.dni, su to uz 4 dni, peniaze vratene nemam, snat sa to vyriesi..v mojom pripade nemam ziadny dovod k spokojnosti, tento obchod nabuduce radsej obidem..

• Do 14 dní tovar nebol doručený, na mail ani na telefon nikto nereaguje

• nízke ceny
    • Zavádzanie zákazníka,
    • komunikácia na bode mrazu - neodpovedanie na maily, číslo zákazníckej podpory nedostupné,
    • doba (ne)dodania takmer 3 týždne a stále stúpa,
    • nevrátenie peňazí,
    • neposkytnutie údajov o zásielke ani po viacerých výzvach,
    • slabé služby

Absolútna NESPOKOJNOSŤ! Súrne som potreboval batériu do mobilu, ktorú som objavil na stránke predajcu. Objednávka tovaru bola uskutočnená 21.11. O 5 dní na to mi konečne prišla automatická odpoveď, že sa objednávka začala spracovávať. Bohužiaľ, vyskytli sa problémy s dodaním, tu predajca nepochybil, práve naopak, ochotne prisľúbili, že mi ju zašlú znova. Tu ale nastal zlom a pri sľuboch sme aj ostali. Odvtedy mi nič neprišlo, ani balík, ani odpoveď a stále čakám aspoň na jedno z toho, resp. aspoň vrátenie peňazí, nakoľko bol tovar uhradený vopred - čo ľutujem. Obchod neodporúčam nikomu, kto požaduje bežný štandard dodacej lehoty alebo normálnu odozvu. Ak sa chce zákazník obrátiť na zákaznícku podporu tak sa teda načaká. Dnešným dňom čakám na zásielku 17 dní, na odpoveď 7 dní. Odporúčam si obchod vopred preveriť a tak objednať. Veľké sklamanie.

• Batérku do mobilu som zaplatila.Bolo mi oznámené,že do 2 dní bude tovar doručený a do dnešného dňa nemám ani peniaze, ani batériu.

Nedoporučujem nákup v tomto obchode, hlavne nie platba vopred !!!

• vyhody ziadne
    • STRASNE NESERIOZNA FIRMA.Dna 2.11.2016 som si chcel objednat bateriu na huawei y550.Dnes je 8.12.2016 stale nemam ani tovar ani peniaze.Po dohode som sa s dotycnym cez mail dohodol,ze mi vrati na ucet 25% zo sumy,pricom sa tak nestalo.Nesuhlasil som,ziadal som vratit peniaze.Mali mi byt pripisane do 3 dni.Bohuzial ani to sa tak nestalo.Takze som bez baterii a penazi.Nerad davam neg.hodnotenie,ale toto by dostalo kazdeho.Momentalne ani neodpovedaju na mail.Pisem na SOI.,aby sa pozrela na danu firmu.Objednávka 20161029.

velka nespokojnost

• neodporucam, nedodajú tovar po dvoch tyzdnoch po zaplateni, nereaguju na maily ani na telefonaty, vyhodene peniaze

nekupovat, davam na obchodnu inspekciu

Tovar som si objednal 23.11.2016.Na druhy deň som ho zaplatil a momentalne je 7.12.2016 a tovar nikde.
    Pisal som na [email protected] odpoveď neprišla žiadna, žiadne vysvetlenie.
    Volal som na 0902 457 258 buď to nikto nedviha alebo je nedostupny.
    Peniaze mi tiež neboli vratene.
    Neodporučam nakupovať v obchode OSMERO.