Na základe negatívnych recenzií heureka.sk neodporúča nákup v tomto e-shope.

• Cena, komunikacia so zakaznikom
    • Nic

Reakcia obchodu OSMERO

som rád, že sme splnili vaše očakávania a budeme sa na váš tešiť zase nabudúce!

Keby čokoľvek, sme vám k dispozícii na live chate, na telefóne i na emailu :)

Martin z obchodu OSMERO.SK

• chaoticky riešené platby za tovar

Na stránke vystupujú ako Slovenský subjekt, faktúru vystavuje Čech s prenesenou daňovou povinnosťou k DPH. Vo výzve na zaplatenie najprv uviedli sumu aj bez DPH a následne vystavili faktúru bez DPH s prenesenou daňovou povinnosťou, čím, vzniklo preplatok, ktorý však automaticky nevrátili ani po 11 dňoch od odoslania platby. Na vrátenie som ich dnes vyzval, čakám na reakciu.

DODATOK K RECENZII:

Obchod 14.11.2016 v reakcii uviedol, že mi preplatok vo výške 1,25 € vrátil späť. V skutočnosti bol preplatok 1,45 €, takže ešte aj v reakcii obchodu sa prejavuje chaotický prístup. Tvrdenie obchodu v čase písania reakcie, že mi preplatok vrátil späť, však bol klamstvom, pretože na účet mi bol preplatok pripísaný až 21.11.2016, čo bolo 7 dní od tvrdenia obchodu, že mi preplatok vrátil a 18 dní od vzniku preplatku. Ide o banálnu sumu a práve preto by som očakával, že sa nebudem musieť o vrátenie doprosovať, ale preplatok bude vrátený automaticky. Neprofesionálny je aj posmešný tón reakcie obchodu. Obchod, ktorý neuvedie na stránke skutočné údaje prevádzkovateľa eshopu (§ 3 ods. 1 písm. b) zákona č. 102/2014 Z.z.) a neupozorní, že tovar predáva s prenesenou daňovou povinnosťou, by si mal mentorský tón odpustiť.

Reakcia obchodu OSMERO

mrzí ma, že došlo k chybe. Bohužiaľ, niekedy sa stane, že dôjde k zlému zadaniu DIČ, čím vznikne vami popísaný problém.

Je škoda, že ste nám napísal takúto negatívnu recenziu kvôli 1,25 € (ktoré sme vám už vrátili späť) aj napriek tomu, že ste dodaciu lehotu aj kvalitu tovaru ohodnotil maximálnym počtom bodov, namiesto toho, aby ste sa s nami najskôr spojil.

Len podotýkam, že baterku sme vám doručili už tretí deň po tom, čo sme prijali vašu platbu, teda sme splnili všetko, čo sme sľúbili.

Sme dospelí ľudia a na dohovore stojí svet. Bohužiaľ v niektorých prípadoch sa prejaví svetlé výnimky.

Prajem pekný deň,
    David z obchodu OSMERO.SK

• Rýchle dodanie,cena tovaru a taktiež bez prepravného, záujem predajcu po doručení tovaru
    • Nenašla som žiadne nedostatky.

Cez OSMERO som nakupovala prvý krát, tovar mi bol dodaný včas, nízka cena za tovar bez účtovania za poštovné a balné a po doručení sa predajca informoval či som s výrobkom spokojná. Z mojej strany maximálna spokojnosť a odporúčam tento obchod aj ostatným.

Reakcia obchodu OSMERO

sme veľmi radi, že ste vo všetkých ohľadoch spokojná. Vždy si zakladáme na tom, aby všetko prebehlo ako má a som rád, že sme vás nesklamali. Ak budete čokoľvek potrebovať, sme vám plne k dispozícii na live chate, na telefóne i emailu.

Prajem vám krásny deň a teším sa na váš opäť nabudúce!

David z obchodu OSMERO.SK

• Pred 10timi dnami som si objednal tovar, platba bola kartou pri objednavke a dodnes mi nedosiel tovar.

Reakcia obchodu OSMERO

to bude asi omyl. My platbu prostredníctvom platobnej karty neumožňujeme.
    Kontaktujte nás prosím email aby sme vec mohli čo najskôr vyriešiť. Ďakujem

odporúčam

Reakcia obchodu OSMERO

Ďakujeme veľmi pekne a želáme vám krásny štart do nového týždňa!

• pomer ceny a kvalita

doporucujem

Reakcia obchodu OSMERO

Ďakujeme veľmi pekne a želáme vám krásny štart do nového týždňa!

• rýchlosť a komunikácia
    • žiadna

doporučujem

Reakcia obchodu OSMERO

som rád, že sme splnili vaše očakávania a budeme sa na váš tešiť zase nabudúce! Keby čokoľvek, sme vám k dispozícii na live chate, na telefóne i na emailu :)

• express dodanie
    • nova bateria
    • skvela podpora

absolútna spokojnosť

Reakcia obchodu OSMERO

Som rád, že ste spokojná, keby ste čokoľvek potrebovala, sme tu aj naďalej pre vás :)

VYBORNA DODACIA LEHOTA A CENA

Martin z obchodu OSMERO.SK

• lacne a rychle postovne
    • skvela komunikacia s obchodom
    • rychla odpoved na email (do 2h)

Bola chyba v komunikacii, takze tovar prisiel neskor od objednavky. Realne v treti den od odoslania.

• Vyborna cena

• Vyborne ceny, vyhodne postovne a skvela komunikaciu obchodu.

Odporucam!!

• Je možnosť kupovať z domova
    • Neregistroval som

Bolo to všetko tak ako má byť ,v poriadku.

• skvelá komunikácia a spätná väzba

• cena, rýchlosť dodania tovaru
    • zatiaľ žiadne

doporučujem

• pohodlie

• vyborne ceny,rychle dodanie,vynikajuca komunikacia
    • neviem o ziadnych

super e-shop )