• Výborná emailová komunikácia so zákazníkom.

Dobrý deň pani Miriam,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

• Rýchla komunikácia
    • Dodanie
    • Prehľadný eshop

Dobrý deň pani Lucia,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás! Budeme sa tešiť na ten ďalší!

• Veľmi dobre skúsenosti

Dobrý deň pani Silvia,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že máte s nákupmi u nás len veľmi dobré skúsenosti. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu na našom e-shope!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Rýchle dodanie, tovar v dobrom stave.

Dobrý deň pani Iveta,

ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a tovarom.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Tešíme sa na Váš ďalší nákup a prajeme pekný deň.

• Dobré ceny
    • Výber tovaru

Nakúpila som záhradné ohnisko, ktoré sme už aj otestovali na rodinnej opekačke. Stabilné, veľké, splnilo očakávania. Odporúčam ohnisko aj obchod.

Dobrý deň pani Eliška,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou milou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že ohnisko Vám bude slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Spoľahlivosť

Dobrý deň pani Mária,
    ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Veríme, že v budúcnosti pridáte aj zvyšných 10 % k Vašej úplnej spokojnosti.

Super

Dobrý deň pán Lukas,
    ďakujeme Vám za Vašu super recenziu :) a odporúčanie. Veríme, že písací stolík Vám bude dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Oznámenie o doručení mi pracovníčka oznámila vopred. Povedala mi čas a vodič, že mi zavolá pol hodinu pred dorucenim.

Dobrý deň pani Alena,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami.

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Nemusím chodiť po predajnách a uvedený tovar zodpovedá skutočnosti,myslím čo sa týka farby.

Dobrý deň pani Daniela,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná s konferenčným stolíkom, ktorý ste si u nás objednali. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

veľký výber a dobré ceny, dovoz v dohodnutý deň

Dobrý deň pani Štefánia,
    ďakujeme Vám za Vaše odporúčanie a recenziu. Veríme, že záhradné kresielka Vám budú slúžiť po dlhé roky! Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu na našom e-shope!

• Stolík je krásny
    • Dobrá komunikacia a informovanosť
    • Vlastná doprava

Veľmi som spokojná s nákupom a obchod len odporúčam

Dobrý deň pani Olívia,
    ďakujeme za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Teší nás, že ste spokojná s nákupom u nás! Budeme sa tešiť na ten ďalší!

• Veľký výber
    • Prehľadný
    • Dobrá komunikácia
    • Cenovo dostupný

Som spokojná s obchodom. Vešiak je pekný , jednoduchý návod na zmontovanie.

Dobrý deň pani Stanislava,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojná s nákupom u nás, budeme sa tešiť na ten ďalší!

Dobrý deň pani Michaela,
    veľmi nás mrzí Vaša recenzia. Kvalita je úzko spojená s cenou. Výrobcovia, ktorý majú drahší nábytok, majú takmer nulovú reklamáciu. Pri nižších cenách ako bola aj Vaša komoda, je cena zodpovedajúca kvalite, ale o to viacej sa výrobcovia snažia akúkoľvek preukázateľnú vadu vyriešiť k spokojnosti zákazníka a na požiadanie dodať nový diel na výmenu. Škoda, že ste nás nekontaktovali pred či počas montáže, určite by sme Vám radi poradili či pomohli. Pokiaľ nie ste s tovarom spokojná, zo zákona máte právo vrátiť tovar do 14 dní.

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

dobrá komunikácia, tovar bol doručený expresne rýchlo. Maximálna spokojnosť. Ďakujem!

Dobrý deň pán Tibor,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veríme, že záhradné lehátka, ktoré ste si u nás objednali Vám budú slúžiť po dlhé roky! Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• Ceny
    • Obchod ma kontaktoval ohladne terminu expedicie ci mi termin vyhovuje

Dobrý deň pán Peter,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s kúpeľňovým nábytkom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Rychle dodanie, tovar splnil ocakavania

Dobrý deň pani Janka,
    ďakujeme Vám za Vaše odporúčanie a recenziu. Veríme, že záhradný nábytok Vám bude slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

Kúpeľňový nábytok je presne ako na obrázku, s kvalitou som spokojný, obchod odporúčam.

Dobrý deň pán Ján,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný s nákupom u nás. Budeme sa tešiť na ďalší!

• dostupnost tovarov
    • rychlost dodania
    • komunikacia bez problemov
    • ceny
    • ceny dopravy
    • bezproblemove dodanie

vsetko prebehlo bez problemov

Dobrý deň pán František,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len so záhradným nábytkom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

Kreslo nedošlo v tej farbe ako na obrázku ale oveľa tmavšej

Dobrý deň pani Sara,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Na našej internetovej stránke máme upozornenie, že Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti. Taktiež ak by ste nás požiadali, písomne či telefonicky, vieme Vám zaslať reálne vzorky tkanín od tohto dodávateľa. Máte možnosť do 14 dní od doručenia tovaru odstúpiť od zmluvy. V prípade akýchkoľvek problémov, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie.

• Dobrá komunikácia , doprava a kvalita

Čo som objednal , bolo vybavene na 100 % .

Dobrý deň pán Dušan,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup!