• Kvalita
    • Komunikácia
    • Zabalenie produktu
    • Kuriérska služba - TOP

Dobrý deň pán Sebastián,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Rýchlosť dodania
    • Bol som milo prekvapený ale tovar je kvalitný
    • Cena fajn
    • Pani na infolinke pomohli z výberom
    • Šofér mi pomohol kupelnu vyniesť

Dobrý deň pán Ján,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

• cena,komunikácia

• Kvalita tovaru vyhovuje

Dobrý deň pán Rastislav,

• Výborná komunikácia s obchodom
    • Skvelé ceny oproti ostatným

S nákupom som veľmi spokojná, všetko prebehlo v poriadku a rýchlo, ďakujem

Dobrý deň pani Ida,
    ďakujeme Vám za Vaše odporúčanie a recenziu. Teší nás, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Veľký výber s dobrou cenou
    • Oznámenie o doručení deň predtým

Dobrý deň pani Gabriela,

• Vyber a ceny
    • Tovar ktorý mal byť na sklade na sklade nebol.

Objednal som si vešiakovú stenu, ktorá mala byť na sklade. Prišiel mi mail,že tovar bude naskladnený približne o dva a pol týždňa a či chcem objednávku zrušiť. Keďže som za ňu už zaplatil a neponáhľa mi to,tak čakám a uvidím ako to dopadne.

Dobrý deň pán Jozef,
    veľmi nás mrzí Vaše hodnotenie. Pravdou je, že sme mali na stránke uvedené, že je tovar skladom. Hneď po zistení skutočnosti, že tovar skladom nie je sme preverovali dostupnosť u dodávateľa a následne Vás kontaktovali e-mailom, či súhlasíte s posunutou dobou dodania, alebo samozrejme máte právo objednávku vystornovať. Na základe týchto informácii z našej strany ste súhlasili s predlženou dobou dodania. Objednávka bude vybavená v stanovenom termíne ako sme Vás informovali.
    Ďakujeme za pochopenie.

Dobrý deň pán František,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom u nás, budeme sa tešiť na ten ďalší!