• Kvalita
    • Komunikácia
    • Zabalenie produktu
    • Kuriérska služba - TOP

Dobrý deň pán Sebastián,
    ďakujeme Vám za spríjemnenie dňa Vašou recenziou a odporúčaním. Veľmi nás teší, že máme takých spokojných zákazníkov ako ste Vy. Veríme, že Vám bude nábytok slúžiť po dlhé roky. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Rýchlosť dodania
    • Bol som milo prekvapený ale tovar je kvalitný
    • Cena fajn
    • Pani na infolinke pomohli z výberom
    • Šofér mi pomohol kupelnu vyniesť

Dobrý deň pán Ján,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám bude nábytok dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• Veľmi rýchle dodanie. Všetko prebehlo bez komplikácií. Odporúčam tento obchod.

Dobrý deň pán Juraj,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste spokojný nie len s tovarom, ale aj s našimi službami. Veríme, že Vám budú kvetináče dobre slúžiť po dlhé roky a budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup.

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• rýchle a bezproblémové dodanie

Dobrý deň pani Gabriela,
    ďakujeme Vám za Vaše odporúčanie a recenziu. Teší nás, že ste spokojná nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!

• Rychlost doručenia
    • Informovanosť
    • Milý šofér ktorý pomohol
    • Dobra cena
    • Kvalita tovaru vyhovuje

Dobrý deň pán Rastislav,

• Výborná komunikácia s obchodom
    • Skvelé ceny oproti ostatným

S nákupom som veľmi spokojná, všetko prebehlo v poriadku a rýchlo, ďakujem

Dobrý deň pani Ida,

Dobrý deň pani Andrea,

s pozdravom Team Omega nábytok.sk

• veľmi milý a profesionálny prístup
    • ochota vyhovieť zákazníkovi
    • pomoc pri vykladaní (malých časti produktu)

Dobrý deň pán Peter,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu na našom e-shope.

S pozdravom Team Omega nábytok.sk

• rychle jednanie a dodanie
    • poschodova postel harry.. postel fajn.. ale jemne poobijane rohy

Dobrý deň pán Jozef,
    ďakujeme Vám za Vašu recenziu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojný nie len s nákupom u nás ale aj s našimi službami. Veríme, že v budúcnosti pridáte aj zvyšných 10 % k Vašej úplnej spokojnosti. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu!