• Good price, support in English
    • Unprofessional, slow

1. Selected this shop because of good price and rating.
    2. Ordered Durex Elite, instead got "Extra Safe" which is opposite to what I wanted (have they thought I won't notice? or that I won't bother to get my money back cause it's a small order)
    3. They didn't wanted to send what I've initially ordered cause it wasn't in stock (while their site says it is)
    4. Sent everything back but it took them long time to pick up the package and send the money back cause they were "on vacation".

Bottom line: spent 3 weeks for nothing from the moment of making order to the moment of getting money back.

Reakcia obchodu OKSHOP.sk

Thank you for the review.

• Rychlost dodania, cena
    • objednala som uz trikrat a vzdy bez akychkolvek problemov

Odporucila som aj kamoskam a uz obchod aj vyuzili a tiez no problem :-)

Reakcia obchodu OKSHOP.sk

Dakujeme za recenziu. Kazda reakcia (ci uz pozitivna alebo negativna) od zakaznika nas pohana vpred.

Okshop.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• všetko

Objednal som si výrobok a tento po vybalení z fólie niesol známky používania. Poslal som ho ihneď späť na adresu, ktorá bola uvedená na balíčku, keďže nešlo o rozmernú zásielku a pošta na mňa tlačila časovo obedňajšou prestávkou poslal som ho,žiaľ druhou triedou ako list. Teraz tento važený eshop tvrdí do dnešného dňa, že im nič neprišlo, hoci mám overené, že zásielka dávno došla. Takže nemám ani peniaze ani výrobok. Vôbec tento obchod neodporúčam a som jeho konaním sklamaný a rozhorčený.

Vazeny Mat .

Do dnesneho dna nam Vasa zasielka zial neprisla, preto nemozeme poslat peniaze na Vase c. uctu. Zial za straty zasielok nezodpovedame, za ne je zodpovedny prepravca, v tomto prípade Slov. posta. Skuste podat reklamaciu tam.

Dakujeme za pochopenie

okshop.sk

Super obchod. Veľmi som spokojný a odporučam.

okshop.sk

• skvelá komunikácia, diskrétnosť, prijateľné ceny, rýchle dodanie
    • vôbec nič

nakupovala som po prvýkrát, bola som maximálne spokojná, plánujem z tejto stránky nákup aj nabudúce

okshop.sk

• Som ako tak spokojný či s cenovou reláciou alebo dodaním. Je na škodu ,že sa posiela zásielka v igelitových vreciach. Podaktoré balenia-obaly mi prišli poriadne dotlačené a zdeformované. Zásielka by sa mala posielať v kartónových obaloch - krabyciach. Sú predsa pevnejšie.
    • Mám problém sa prihlásiť do systému a tým sa nemôžem dostať na určité akcie. Všetko udávam ako som udávala aj som už skúsil zmenu hesla alebo mena.

Už som si zvykol na tento OK shop a je cenovo dobrý. Výber je bohatý. Len by sa mali dávať aj dáke zľavy stálim odberateľom.
    OK shop je inak v pohode

SUPER

• Výborná komunikácia
    • diskrétnosť
    • Priatelné ceny oproti druhým obchodom
    • nemám čo vytknúť

odporúčam

okshop.sk

• Rychle dodanie, skvela komunikacia.s.majitelmi, 100% spokojnost ci uz s tovarom alebo s jednanim
    • Urcite odporucam!!!

Uz sme.objednavali viackrat a vzdy sme.absolutne spokojni, skvele ceny, dostaneme vzdy to co objedname plus niekedy aj darcek, urcite odporucame!

• Tento internetový obchod vôbec neodporúčam, bola som z dodania tovaru maximálne sklamaná.Bez môjho vedomia mi poslali tovar v inej, ako objednanej farbe a argumentovali tým, že si mysleli, že to nebude problém.

Neodporúčam

Mila pani,

Vasa reklamacia bola uznana a ked nam pride od Vas zasielka, ihned vraciame peniaze. Chyba na nasej strane.

okshop.sk

• Rýchle jednanie (rýchle odpovedanie na emaily), snaha vyhovieť zákazníkovi (aj v emaily poradili, dokonca bolo vidieť, že nie sú posadnutí mi predať najdrahší výrobok, poradili mi lacnejší a fakt mojim potrebám vyhovoval viac, teda poradili fakt s emapatiou a svedomím)
    • Objednával som si tri krát z tohto obchodu a z toho raz som musel počkať pár dní, kým im príde kuriér s tovarom. Ostatné dva výrobky mali skladom a naozaj poslali ihneď, len ten jeden raz som musel viac čakať.

Internet je plný rôznych online obchodov, všetky sú viac menej rovnaké. Cenové rozdiely medzi nimi sú minimálne. Ja už mám medzi obľúbenými položkami uložený tento, keď niečo s partnerkou potrebujeme, používame tento. Nie je mu čo vytknúť, pričom z inými obchodmi sme mali aj horšie skúsenosti, takže zatiaľ zostávame zákazníkmi tu.

• diskrétnosť
    • informovanie o stave objednávky

S tovarom aj s doručením som nadmieru spokojná, určite si objednám tovar s tejto stránky aj v budúcnosti

okshop.sk

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Rychle vybavenie objednavky
    • Prijemny personal
    • Najlacnejsi tovar co som nasiel

Objednaval som uz viac krat, odporucam vsetkym aj znamym ...

okshop.sk

• Spoľahlivé a rýchle (za 5 dní) dodanie a nadôležitejšie úplne diskrétne, takže ani sama poštárka nevedela od koho mi zásielka prišla.
    • Škoda, že som si nemohol výrobok vopred pozrieť osobne, možno by som bral iný odtieň farby.

Myslím, že tento nákup v tomto internetovom obchode nebude posledný, už mám vybrané ďalšie výrobky, pravdepodobne na vianoce si zas niečo objednám.

• dodanie do 3 dní - diskrétne
    • ceny lepšie ako u konkurencie
    • väčšina tovaru skladom

Odporúčam tento obchod, už viac krát som objednával tovar a nemal som žiaden problém.

okshop.sk

• Objednal som si od Okshop 3 zasielky, dosli za 3-4 dni.
    • Ked som volal boli velmi ochotny poradit a pomoct.
    • Zasielky dosli tak ako som objednal

Celkovo OK, mozem odporucit

okshop.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.