OKSHOP.sk

Recenzie OKSHOP.sk

Anonym

Pridané: 26. septembra 2016

• Len dizajn stránky
  • Kúpil som od tial fleshlight girl a poslali mi čínsky fake za cenu 50 EUR HANBA VAM

NEODPORUCAM

• Nie (1)

Anonym

Pridané: 9. septembra 2016

• Skvely obchod dakujem za rychle dodanie a za pekne pomocky :-)
  • Nic skvely obchod proste

Na 100% spokojny

• Nie (1)

Tibor

Pridané: 17. apríla 2016

• Hlavné to ze majú tovar skladom

Spokojný. Poslané aj s darkom prekvapili má naozaj milo. Bodaj by bolo viac takých.

Royce01

Pridané: 19. januára 2016

• Dobry obchod, rychlo odpovedaju na emaily a je vidiet, ze sa aj v problematike.
  • Viem si predstavit aj sirsi sortiment.

Celkom fajn.

• Áno (3)

Peter

Pridané: 13. januára 2016

• Úplne super ľudia profesionálny prístup 24 h denne rýchlosť doručenie do zahraničia do 3 dní odo objednavky niet čo dodať spoľahlivosť rešpekt a úcta k zákazníkovy a ešte darček aj keď maličkosť ale človeka to poteší ďakujem.
  • Skoda ze je takych profesionalov na najvizsej urovni len tak malo.

• Áno (5)
  • Nie (3)

Adriana

Pridané: 11. januára 2016

• Poslali mi presne to, co som si objednala a dokonca to stihli aj do vianooc, takze som som to mohla dat aj podstromcek.
  • Nemam namietok.

Musi uznat, ze vcelku dobry obchodik. Milo ma prekvapilo dodanie aj napriek tomu, ze mam s obchodmi s erotickym tovarom bezne zle skusenosti.

• Áno (5)

leskot

Pridané: 4. januára 2016

• Pri tak mizernom pristupe eshopu sa neda najst nic kladne.
  • Nezodpovednost, nekompetentnost, neposlu ani dotaznik na vyplnenie, nemaju moznost priameho telefonickeho kontaktu. Nedoveryhodny shop. Kazdemu kto chce nakupit tovar ktorym sa tento (anti) shop zaobera doporucujem vybrat si z ich konkurencie. Nedoporucujem nikomu.

Nedoporucujem nikomu.

• Áno (3)
  • Nie (5)

Vážený pán anonym,

pokiaľ ste u nás reálne nakupovali prišlo Vám po odoslani objednávky číslo objednávky.

Pokiaľ chcete eshop hodnotiť v zmysle obchodných podmienok Heureka.sk musíte najskôr v eshope nakúpiť, následne môžete pridať JEDNU recenziu jedného nákupu.

Všimli sme si, že tu opätovne pridávate niekoľko recenzií s rovnakým obsahom čím porušujete obchodné podmienky Heureka.sk, pokiaľ ste u nás reálne nakúpili, napíšte čislo Vašej objednávky, kt. Vám bolo dorucené emailom po zadani objednávky, ako aj konkrétny problém ktorý mal nastať vo Vašom prípade.

Pokiaľ ste u nás nikdy nenakúpili a za nákup nič nezaplatili, recenzovať nesmiete, žiaľ nakoľko nám pridávate opätovne negativne recenzie bez udania konkrétneho dôvodu a čísla objednávky a taktiež Vášho reálneho mena mate zrejme v úmysle poskodiť dobré meno našej spoločnosti, prípadne ste niekto od konkurencie a chcete ohovoriť našu dobrú povesť.
Musíme Vás však upozorniť, že situáciu sme už riešili s našou zmluvnou advokátskou kanceláriou a tí nám odporúčajú podniknúť dva právne kroky:

Prvým právnym krokom je podanie trestného oznámenia na zatiaľ neznámu osobu, nakoľko vzniká podozrenie, že táto osoba sa týmto konaním dopúšťa trestn. činu podľa § 373 ods. 1 Trestného zákona. Za tento trestný či Vám hrozí nepodmienečný trest odňatia slobody až na dva roky.
V tomto prípade si musíte uvedomiť, že orgán činný v trestnom konaní - policia má v rámci vyšetrovania viaceré oprávnenia - jednou z nich je aj vyžiadanie si IP cisla, pristup. záznamov ako aj inych udajov, od Heureka.sk, tieto údaje zanechá každý pri pridavaní recenzie z Vášho počítača na Heureka.sk
Následne už je jednoduché dopátrať konkrétnu osobu - páchateľa, kt. sa daného protiprávneho konania dopúšťa.

Druhým právnym krokom bude podanie občiansko-právnej žaloby podľa § 19b ods. 3 Občianskeho zákonníka za neoprávnený zásah do dobrej povesti našej spoločnosti, v rámci tejto žaloby budeme žiadať, aby Vám súd určil povnnosť zdržať sa protiprávneho konania, aby ste odstránili spôsobený závadný stav, ďalej budeme požadovať primeranné zadosťučinenie v peniazoch a náhradu škody vyčíslenú v peniazoch, ktorú ste našej spoločnosti Vašim konaním spôsobili.
V rámci tejto žaloby Vám súd určí povinnpsť, aby ste nám nahradili súdne trovy, ako aj trovy právneho zastúpenia našej advokátskej kancelárii.

V zmysle uvedeného Vás naposledy verejne vyzývame, aby ste s Vašim konaním prestali a odstránili Vami zadané recenzie.
V opačnom prípade budeme nútení postupovať v zmysle vyššie uvedeného.

Vas zakaznik z Vranova

Pridané: 29. decembra 2015

Promtne jednanie si na dnesnych eshopoch cenim najviac. Tento taky je. Ten Zakaznik co naozaj objednal vie o com pišem. Drzte sa. Neprajnici su vsade.

• Áno (2)

Reakcia obchodu OKSHOP.sk

Dakujeme Vám za milé hodnotenie. Konkurencia nikdy nespí. :)

Pio

Pridané: 27. decembra 2015

• Nic
  • Nedodany tovar do deklarovaneho terminu, ziadna reakcia zo strany obchodu, proste nic, ziadna odpoved, neprisiel ani dotaznik po nakupe z Heureka.sk po dokonceni nakupu! A to mal byt darcek kupovany s predstihom!

Upozornenie pre ostatnych - nepride Vam dotaznik na hodnotenie obchodu z Heureky ako sa to deje pri vsetkych ostatnych nakupoch v obchodoch na Heureke! Ak chcete obchod hodnotit, musite si ho nasledne dohladat sami - vsetky pozitivne recenzie su preto fiktivne! Kolko zakaznikov to urobi? 1 zo 100? 1 z 500? Obchod Vam dotaznik sam nezasle, preco asi?

• Áno (2)
  • Nie (3)

Vážený pán anonym,

V opačnom prípade budeme nútení postupovať v zmysle vyššie uvedeného.

Jozef Poprad

Pridané: 26. decembra 2015

• Stihlo prist do vianoc.
  • Nic lebo to stihli

Celkovo spokojnost s vibratorom.

• Áno (4)

Reakcia obchodu OKSHOP.sk

Dakujeme Vám za milé hodnotenie. Konkurencia nikdy nespí. :)