• OK a nechodíte po meste aby ste našli potrebný tovar.

okshop.sk

Som spokojný. Uvítal by som možnosť zaplatiť za tovar platobnou kartou, ale to je detail.

podla popisu

okshop.sk

Rychly proces od objednania az po dorucenie a vsetko v uplnom poriadku.

• vacsina produktov skladom
    • siroky vyber produktov
    • lepsie ceny som nenasiel

Produkt som objednal v nedelu a v utorok som ho uz mal na poste.
    dakujem

Dobry den,

Dakujeme za recenziu. Snažíme sa robiť maximum, aby bol zákazník spokojný.

okshop.sk

• spokojny uz po niekolky krat

vzdy dodane nacas, objednavam odtial darceky k narodeninam, meninam mojej partnerke, na vyziadanie aj zabalia :D

• Rýchlo vybavená objednávka
    • Dodanie tovaru v poriadku
    • Pijateľné ceny

S nákupom som bol spokojný

okshop.sk

• S okshopom mám zatial len pozitívne skúsenosti..od objednávky až po dodanie tovaru..

Odporúčam

okshop.sk

• Komunikácia hneď po objednávke mi prišla potvrdzujúca sms správa. Tovar mi došiel o dva dni poslali to prvou triedou cez slovenskú poštu.
    • Chcel som 10 kusov tých venusinych guličiek ale skladom mali len 8 kusov cize 2 kusy chybali, tie mi doobjednali a pošlú mi ich keď im to dodá dodávateľ a bez poštovného ako bonus.

Celkovo som.bol spokojný až na tie dva kusy ale doposlu to bez poštovného takže moja skúsenosť bola pozitívna mozem odporučiť

okshop.sk

nemám čo vytknúť, super servis!

• Rýchlosť dodania
    • Preverenie dostupnosti tovaru

Rýchle dodanie, vždy mi prišlo všetko v poriadku , odporúčam

• tovar skladom
    • rýchlosť dodania
    • ochotný predajca poradiť

Objednávam už dlhšie z tohto eshopu, pretože majú tovar skladom a doručenie na druhý deň! Ak som mala nejaký problém, v tomto obchode mi promtne odpísali a pomohli vyriešiť. Dokonca som k objednávke dostala aj malý darček, takže určite môžem len odporúčať!

• Len dizajn stránky
    • Kúpil som od tial fleshlight girl a poslali mi čínsky fake za cenu 50 EUR HANBA VAM

NEODPORUCAM

• Skvely obchod dakujem za rychle dodanie a za pekne pomocky :-)
    • Nic skvely obchod proste

Na 100% spokojny

• Hlavné to ze majú tovar skladom

Spokojný. Poslané aj s darkom prekvapili má naozaj milo. Bodaj by bolo viac takých.

• Dobry obchod, rychlo odpovedaju na emaily a je vidiet, ze sa aj v problematike.
    • Viem si predstavit aj sirsi sortiment.

Celkom fajn.

• Úplne super ľudia profesionálny prístup 24 h denne rýchlosť doručenie do zahraničia do 3 dní odo objednavky niet čo dodať spoľahlivosť rešpekt a úcta k zákazníkovy a ešte darček aj keď maličkosť ale človeka to poteší ďakujem.
    • Skoda ze je takych profesionalov na najvizsej urovni len tak malo.

• Poslali mi presne to, co som si objednala a dokonca to stihli aj do vianooc, takze som som to mohla dat aj podstromcek.
    • Nemam namietok.

Musi uznat, ze vcelku dobry obchodik. Milo ma prekvapilo dodanie aj napriek tomu, ze mam s obchodmi s erotickym tovarom bezne zle skusenosti.

• Pri tak mizernom pristupe eshopu sa neda najst nic kladne.
    • Nezodpovednost, nekompetentnost, neposlu ani dotaznik na vyplnenie, nemaju moznost priameho telefonickeho kontaktu. Nedoveryhodny shop. Kazdemu kto chce nakupit tovar ktorym sa tento (anti) shop zaobera doporucujem vybrat si z ich konkurencie. Nedoporucujem nikomu.

Nedoporucujem nikomu.

Vážený pán anonym,

pokiaľ ste u nás reálne nakupovali prišlo Vám po odoslani objednávky číslo objednávky.

Pokiaľ chcete eshop hodnotiť v zmysle obchodných podmienok Heureka.sk musíte najskôr v eshope nakúpiť, následne môžete pridať JEDNU recenziu jedného nákupu.

Všimli sme si, že tu opätovne pridávate niekoľko recenzií s rovnakým obsahom čím porušujete obchodné podmienky Heureka.sk, pokiaľ ste u nás reálne nakúpili, napíšte čislo Vašej objednávky, kt. Vám bolo dorucené emailom po zadani objednávky, ako aj konkrétny problém ktorý mal nastať vo Vašom prípade.

Pokiaľ ste u nás nikdy nenakúpili a za nákup nič nezaplatili, recenzovať nesmiete, žiaľ nakoľko nám pridávate opätovne negativne recenzie bez udania konkrétneho dôvodu a čísla objednávky a taktiež Vášho reálneho mena mate zrejme v úmysle poskodiť dobré meno našej spoločnosti, prípadne ste niekto od konkurencie a chcete ohovoriť našu dobrú povesť.
    Musíme Vás však upozorniť, že situáciu sme už riešili s našou zmluvnou advokátskou kanceláriou a tí nám odporúčajú podniknúť dva právne kroky:

Prvým právnym krokom je podanie trestného oznámenia na zatiaľ neznámu osobu, nakoľko vzniká podozrenie, že táto osoba sa týmto konaním dopúšťa trestn. činu podľa § 373 ods. 1 Trestného zákona. Za tento trestný či Vám hrozí nepodmienečný trest odňatia slobody až na dva roky.
    V tomto prípade si musíte uvedomiť, že orgán činný v trestnom konaní - policia má v rámci vyšetrovania viaceré oprávnenia - jednou z nich je aj vyžiadanie si IP cisla, pristup. záznamov ako aj inych udajov, od Heureka.sk, tieto údaje zanechá každý pri pridavaní recenzie z Vášho počítača na Heureka.sk
    Následne už je jednoduché dopátrať konkrétnu osobu - páchateľa, kt. sa daného protiprávneho konania dopúšťa.

Druhým právnym krokom bude podanie občiansko-právnej žaloby podľa § 19b ods. 3 Občianskeho zákonníka za neoprávnený zásah do dobrej povesti našej spoločnosti, v rámci tejto žaloby budeme žiadať, aby Vám súd určil povnnosť zdržať sa protiprávneho konania, aby ste odstránili spôsobený závadný stav, ďalej budeme požadovať primeranné zadosťučinenie v peniazoch a náhradu škody vyčíslenú v peniazoch, ktorú ste našej spoločnosti Vašim konaním spôsobili.
    V rámci tejto žaloby Vám súd určí povinnpsť, aby ste nám nahradili súdne trovy, ako aj trovy právneho zastúpenia našej advokátskej kancelárii.

V zmysle uvedeného Vás naposledy verejne vyzývame, aby ste s Vašim konaním prestali a odstránili Vami zadané recenzie.
    V opačnom prípade budeme nútení postupovať v zmysle vyššie uvedeného.

okshop.sk

Promtne jednanie si na dnesnych eshopoch cenim najviac. Tento taky je. Ten Zakaznik co naozaj objednal vie o com pišem. Drzte sa. Neprajnici su vsade.

Reakcia obchodu OKSHOP.sk

Dakujeme Vám za milé hodnotenie. Konkurencia nikdy nespí. :)