• Kvalita
    • Nepravdivý popis produktu

Je mi veľmi ľúto, že predajca uvádza zavádzajúci,priam klamlivý popis produktu.Bol som v očakávaní,že mi pošle ako mal v popise nožnicu z bezuhlikovým motorom a dostal som z uhlikovým motorom.

• Neriešia reklamácie.

Prišiel kazový tovar, obchod napriek urgencii nereaguje na maily ani telefonáty, vraciam ho späť. Tel. kontakt nemajú uvedený na stránke, musel som ho prácne zháňať.

• Tovar nemám doteraz po dvoch urgenciách
    • nedodaný tovar

2 týždne som čakal na tovar a nič.tak som zrušil.

• Tovar dodaný vôbec nesúhlasil s objednávkou

Napriek tomu, že v tomto e-shope som nakupoval už veľa krát, bol som nemilo prekvapený, že nikto neskontroloval objednávku s tovarom, že to musí prísť ku zákazníkovi a reklamácii a znovu čakať na vrátenie peňazí!

• Vobec nedostali tovar, neodpovedaju na telefon

Objednávka uskutočnená 15.3.,za dva týždne mi nedorazila.Ak sa chcem informovat o stave objednávky,zakaždým mi napíšu,že chýba nejaký kus z objednávky.A ak som zadávala objednávku,samozrejme že bolo všetko skladom.

Dlheee dodanie tovaru

Fyzicka nepritomnost objednaneho tovaru na sklade predajcu, resp. nedefinovany termin nakladnenia na strane predajcu. Doba od objednania a vyrozumenia o chybajucom tovare na sklade 3 tyzdne.

• Tovar stále nedoručili napriek dvojdňovej dodacej lehote

Obchod nereaguje nič doteraz neposlali - hlavne neplatit dopredu -FAKE

• Objednávka mi nebola doručená a nedokázal som zistiť dôvod, pretože majú vypnutý telefón

Môj názor ? Obchod užasi neexistuje ...

Rýchlosť dodania slabá preto som stornovať objednávku!

• Predávajú to,čo nemajú

Reakcia obchodu OK market

ospravedlňujeme sa, ale to, že sa jedná o predobjednávku, teda že tovar nie je skladom a čakáme na naskladnenie, bolo na eshope uvedené.

Ďakujeme, tím OKmarket.sk

Pri objednanom tovare bola poznámka, že tovar môže byť u nás doma 6.-8.11.2021. Dnes je 10.11.2021 a po kliknutí na sledovanie objednávky svieti stále "vybavuje sa". Na stránke píšu, že je skladom 10 ks, tak neviem, kde je teda problém. Považujem to za zavádzanie zákazníka, lebo vybrala som si obchod, ktorý mi sľuboval doručenie v konkrétny deň, deklaroval, že má tovar skladom, žiaľ, sklamanie.

Od 1.11.2021 sa moja objednávka "VYBAVUJE"....
    Dnes je 8.11.2021
    Tovar mi mal prísť 4.11.2021 podľa vašej stránky

• Existencia obchodu

• Nečítajú si poznámku v objednávke.
  • Tovar ani nijaký oznam do dnešného dňa mi neprišiel .

• Kľudne vám pošlú iný tovar než ste si objednali