• O výhodách zatiaľ neviem
    • Slabinami je že aj keď pošlú pokazený kus tak človek musí čakať 30 dní na reklamáciu, ako keby sa to pokazilo po istom užívaní toho výrobku, a nepošlú hneď nový náhradný kus alebo nevrátia peniaze za tovar

Nie som vôbec spokojná s týmto obchodom. Keď im človek napíše mail tak sa vôbec neusilujú odpísať mu naspäť a kašlú na neho.

• Dobre ceny, komunikacia.
    • Neviem, ci to bola iba nahoda, ale predfaktura bola ledva citatelna (bola takmer cela cierna), a s velkymi problemami som precital aspon potrebne udaje. Cena bola zaokruhlena smerom nahor, co som sice aj zaplatil, ale ked mi prisiel tovar domov, a pozrel som na pribalenu fakturu, tak cena uz bola spravna, taka, ako mala byt.
    • A este sa mi nepaci velmi draha doprava.

Neviem, ale asi uz tam nebudem nakupovat.

• Dodacia doba aj po osobnej navsteve nedodrzana

Dobra cena ale bodanie vo hviezdach

• Na stránke uvádza tovar že je na sklade a odošle ho po týždni. Buď tovar na sklade nemali, alebo im dlho trvá vyskladnenie.

• nemam vyhody
    • tovar nie je dodaný do 10 dní - nikto nebude mať záujem sa tohto obchodu

nepoužívajte ho

• Ak nemá požadovaný počet objednaného tovaru, tak sa to dozviete až pri preberaní tovaru.

Musia zlepšiť informovanosť voči zákazníkom.

• žiadna komunikácia so zákazníkom, až po mojich telefonátoch bola spracovaná objednávka. Tovar skladom bol pripravený až za 3 dni.

• ziadne
    • vsetko ziadna komunikacia nedorucili mi ho

strašný obchod nekupujte tam

suflikanti

• tovar ktorý ponúkajú skladom v dobrej cene, neskôr zrušili a uviedli ako nedostupný avšak tovar tam stále ako dostupný bol - len za vyššiu cenu

neodporúčam pre zavádzanie
    pri zvýšení ceny tovar objednaný za nižšiu cenu zrušia a uvedú ako nedostupný

pri potvrdení objednávky bola cena vyčíslená v českých korunách, pričom som to objednávala v eurách a aj pri spracovaní objednávky bola cena ešte v eurách a ich komunikácia..v maili pri potvrdení objednávky nebola žiadna súvislá veta, gramatické chyby, preklepy, chýbajúce písmená..no des..(toto je len jedna veta z mailu: O priebehu jej zpracovania ás budeme informoať protredníctvom mailu alebo telefonicky.)tak som objednávku radšej zrušila..dôvod bol aj ten, že som si prečítala aj ostatné recenzie..takže môj názor, radšej nie ako áno..

• ziadne
    • uvadzaju zakaznikov do omylu

neseriozny

• dodanie,komunikativnost...

nikdy viac

• výhodné ceny
    • komunikácia so zákazníkom

treba očakávať, že tovar dorazí neskôr a za ten čas budete musieť stále telefonovať do obchodu a informovať sa o stave Vašej objednávky, keď Vám povedia, že zavolajú, nikdy nezavolajú, musíte Vy