• O výhodách zatiaľ neviem
    • Slabinami je že aj keď pošlú pokazený kus tak človek musí čakať 30 dní na reklamáciu, ako keby sa to pokazilo po istom užívaní toho výrobku, a nepošlú hneď nový náhradný kus alebo nevrátia peniaze za tovar

Nie som vôbec spokojná s týmto obchodom. Keď im človek napíše mail tak sa vôbec neusilujú odpísať mu naspäť a kašlú na neho.

• Dobre ceny, komunikacia.
    • Neviem, ci to bola iba nahoda, ale predfaktura bola ledva citatelna (bola takmer cela cierna), a s velkymi problemami som precital aspon potrebne udaje. Cena bola zaokruhlena smerom nahor, co som sice aj zaplatil, ale ked mi prisiel tovar domov, a pozrel som na pribalenu fakturu, tak cena uz bola spravna, taka, ako mala byt.
    • A este sa mi nepaci velmi draha doprava.

Neviem, ale asi uz tam nebudem nakupovat.

• Super obchod

Rýchle dodanie, spokojnosť.

• Nic dobreho nemam
    • Ked som sa po 2 tyzdnoch informoval na stav objednavky tak tu mi na moju ziadost preverili dokonca ju mali zaregistrovanu ale dodanie mi prislubili az na dalsi mesiac. Velmi zly pristup aj na kontaktnom telefone. Nik ma neinformoval o nefunkcnosti e - Shopu. Neodporucam tu nic kupovat.

Neodporucam tu nic kupovat.

• Dodacia doba aj po osobnej navsteve nedodrzana

Dobra cena ale bodanie vo hviezdach

• Na stránke uvádza tovar že je na sklade a odošle ho po týždni. Buď tovar na sklade nemali, alebo im dlho trvá vyskladnenie.

• nemam vyhody
    • tovar nie je dodaný do 10 dní - nikto nebude mať záujem sa tohto obchodu

nepoužívajte ho

• Rýchlosť doručenia.
    • Žiadna komunikácia, ani telefonáty, keď volám nikto nezdvíha, ani maily, keď píšem, nikto sa neozýva spat :( Objednal som si v jednej objednávke dve položky, jeden som balíkov vrátil spat, s tým, že najprv som volal, potom písal a nič, žiadna odpoveď. Tak som nasledoval podľa inštrukcií na stránke o odstúpení zo zmluvy, vrátenie tovaru, poslal som poistený balík spat, tak dúfam, ze mi prídu peniaze na účet. Tovar bol v poriadku, len mi nesedela koncovka(z 8 koncoviek ani jedna) na notebook. Inak to beriem v pohode, ak bude obchod takto uzavretý korektne.

V pohode, ak netreba komunikovať. Potom je to ako do hlucha :( Je potrebné tovar poriadne prezrieť na iných stránkach, popisy a špecifikácie a až potom objednávať cez Attack.

• SUPER CENA

• Ak nemá požadovaný počet objednaného tovaru, tak sa to dozviete až pri preberaní tovaru.

Musia zlepšiť informovanosť voči zákazníkom.

• žiadna komunikácia so zákazníkom, až po mojich telefonátoch bola spracovaná objednávka. Tovar skladom bol pripravený až za 3 dni.

• cena, rychlost
    • cena, dostuponost

• presnosť
    • spolahlivosť

výhodná cenová ponuka
    s obchodom som bol veľmi spokojný s nákupom,ale aj s veľmi príjemnou a ochotnou predavačkou.

Odporúčam aj ostatným
    vdaka.

• Výhodné ceny tovarov, sortiment.
    • Komunikácia zo zákaznikom

Ceny tovarov a bezplatna doprava za určitých podmienok.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Rychlost dodavky a priaznive ceny

Nizka cena a rychlost dorucenia.

• Všetko OK

• Rýchlosť,
    • Neviem

Doporučujem

• Mám ho blízko a môžem si tovar vyzdvihnúť osobne
    • Neviem

Zdala sa mi dobrá cena