• dobra komunikácia s obchodom
    • velmi dobre ceny
    • objednal som si u nich tovar ktory mali v ponuke a stale nebol doruceny lebo ho nemali na skalde a museli ho objednat od vyrobcu a stale cakam na dodanie tovaru

v podstate je to velmi doby shop maju superceny akurat im trochu nejde dodavkaa tovaru ktory som si objednal potesilo ma ze ked som im vola tak ich reakcia bola velmi dobra akurat ze som sa musel sam zaujimat preco nebol tovar dodany a sami ma neupozornili ze tovar nemaju na skade a ze ho musia objednat ale dozvedel som sa to az ked som im sam volal
    či by som ho odporucil urcite ano ale odporucil by som aby ste si zistili kedy vam bude tovar dodany lebo ak potrebujete surnejsie nejaku vec tak nemusi byt expedovana do 24 hodin oni sice maju napisane ze tovar bude expedovany do 24 z ich skladu ale ak ho nemaju na sklade tak nebude lebo tovar expedovany a tovar dodany je velky rozdiel

• Chybala mailova ci telefonicka komunikacia ohladom tovaru, musel som si sam zavolat a zistovat, co je s tovarom.
    • Tovar uviazol na tri dni u dopravcu, asi kvoli pocasiu.

• nízke ceny
    • nízka cena dopravy
    • popisy jednotlivých tovarov nie sú presné

odporúčam

• blezkova reakcia na moju objednavku.
    • prekvapila na "dvojjazycnost" eshopu a naslednych emailov - zmes SK a CZ

• Dobre ceny
    • Cakam viac ako 10 dni na objednavku a stale nic :-(

Kvoli tym dobrym cenam sa oplati cakat

• ziadne
    • vsetko ziadna komunikacia nedorucili mi ho

strašný obchod nekupujte tam

• Prehladnosť
    • Dobré ceny
    • Osobný odber

• pripočítanie dopravy ku každej objednávke na udanú adresu

skúste

suflikanti

• rýchlosť dodávky tovaru
    • ---

• tovar ktorý ponúkajú skladom v dobrej cene, neskôr zrušili a uviedli ako nedostupný avšak tovar tam stále ako dostupný bol - len za vyššiu cenu

neodporúčam pre zavádzanie
    pri zvýšení ceny tovar objednaný za nižšiu cenu zrušia a uvedú ako nedostupný

pri potvrdení objednávky bola cena vyčíslená v českých korunách, pričom som to objednávala v eurách a aj pri spracovaní objednávky bola cena ešte v eurách a ich komunikácia..v maili pri potvrdení objednávky nebola žiadna súvislá veta, gramatické chyby, preklepy, chýbajúce písmená..no des..(toto je len jedna veta z mailu: O priebehu jej zpracovania ás budeme informoať protredníctvom mailu alebo telefonicky.)tak som objednávku radšej zrušila..dôvod bol aj ten, že som si prečítala aj ostatné recenzie..takže môj názor, radšej nie ako áno..

• vyborna komunikacia, rychly obchod, vecer objednane a na druhy den dorucene - a to vo vianocnom obdobi!!!, som velmi spokojna, odprucam

na rozdiel od mega velkych e-obchodov nam bola zasielka dorucena promtne, rychlo a nasli sme to, co bolo v inych obchodoch vypredane, odporucam

• ziadne
    • uvadzaju zakaznikov do omylu

neseriozny

• dodanie,komunikativnost...

nikdy viac

• objednávku mi stornovali z dôvodu nedostupnosti, tovar majú pritom stále "dostupnosť do týždňa" akurát s vyššou cenou

NEODPORÚČAM !!!

• Nevýhoda pri malom objeme nákupu tovaru je relatívne vyššia cena za dopravu.

Rýchle dodanie zásielkovou službou

• Lokalita
    • Nepoznám

Spokojnost

dodací termín OK, ceny OK, komunikace ze strany obchodu pouze zaslání e-mailu a dopravce nezavolal vůbec. ale to je vše tak trochu celkem asi jedno. zboží mám :)

• Kvalitný tovar.
    • Žiadna komunikácia so zákazníkom po potvrdení objednávky.

Dobrý výber, dobré ceny, zlá komunikácia.