• Veľký výber ale nič skladom, zákaznícky servis tiež na nie veľmi dobrej úrovni - keďže po určitej dobe som sa musela sama ozvať ci prebehla platba a kedy môžme vyzdvihnúť tovar, až vtedy nám bolo oznámené že nami objednana vec nie je skladom, a čakajú na objednávku, po skoro týždni telefonát že ani v tej objednávke to neprišlo takže sme ju museli stornovať. Po dni zrušenia zatiaľ žiaden email ani potbrdenie, takže budem dúfať ze to bude správne stornovane. Ak už teda nemám veci skladom napíšem rovno na stránke nech to zákazník pri objednávke zváži ci je ochotný čakať alebo skúsi inde.
  • Nekvalitný výrobok. Záruka sa nevstahuje na poškodenie materiálu suchým zipsom...jasné keď je to picovina a nie kvalita... Už si od vás nič neobjednam ani neodporučím známim práveže nebudem doporucovat

Zla komunikacia, resp. nekomunikacia. Od objednavky 14.4. ma nikto nekontaktoval s informaciou o doruceni tovaru. Uz sa mi to stalo 3x. Tovar nemaju na sklade a potom sa dorucenie predlzuje. A bez spravnej komunikacie to kazi dojem.

• Veľký výber tyčiniek na esh
    • Skoro žiadne tyčinky na sklade, zbytočne vysoké poštovné

Ake hodnotenie ked mi tovar stale neprisiel !!!!!

• Nemá žiadnu výhodu
    • Zlá komunikácia
    • tovar objednaný a o 2 3 dní zavolajú že tovar nemaju
    • Amaterizmus level 1000

Prvý krát a posledný krát som objednával niečo u nich na stránke...

• Nemaji svuj business podkontrolou ,pokud si nechaji zaneco zaplatit a potom zjisti ze se produkt nevyrabi .

1 .Straceny cas pri hledani spravne spolecnosti ,ktera tvrdi ze produkt na sklade maji ,vse jsem dopredu zaplatil ,a potom mi zdely velmi pozde, ze produkt se uz nevyrabi.
    2. Byl jsem si ho vyzvednout ze Slovenska v mnozstvy pres 10 kg proteinu a dovest do zahranici ,kvuly teto objednavce jsem si zaplatil velkou batozinu do letadla ,coz me stalo extra penize.
    3.Prave jsem se vratil domu ,bez proteinu , zbytecne jsem si priplatil za velkou batozinu do letadla , a znechucen spolecnosti ktera nema svuj business pod kontrolou .
    4. To jsem zvedavy zda si budou moci vasi zakaznici precist me nedoporuceni vasich sluzeb ,zda vse radne zverejnite.

• minimalna komunikacia, posles objednavku a 3dni ticho.. musis sa ozvat sam a dozvies sa, ze tovar neni, a prave teraz sa Ti chystali volat..

• Neposlali,nekomunikuju
    • dostal som navyse protein tyčinku
    • neskore dodanie

v obchode bolo uvedene ze maju dostatocny pocet kusov produktu, tovar nechodil, pisal som im email co sa deje, sami vediet nedali, povedali ze nemaju dostatocny pocet kusov na sklade tak cakaju na dodavatela a poslu obejdnavku neskor

Tovar som si objednala aj zaplatila. Pisali mi mail ze urcity tovar uz vobec nemaju a ze mi vratia peniaze a ostatne mi mozu dorucit. Suhlasila som a do dnesneho dna mi zvysne peniaze nevratili ani neodpovedali na mail. Nie je to moja chyba ze im ide pridat do kosika tovar ktory vobec nemaju.

Reakcia obchodu nutrition.sk

ďakujem Vám za Vašu neoprávnenú kritiku. Vaše peniaze sme od Vás nikdy neprijali, zaplatili ste iba za tovar, ktorý sme Vám aj reálne odoslali. Na Vašu komunikáciu cez e-mail sme okamžite odpovedali, ale za to, že ste mali preplnenú schránku správ, my nemôžeme.
    Ak ste neboli spokjná s našimi službami, je nám to veľmi ľúto a v budúcnosti sa budeme snažiť zlepšiť. Tím JT Nutrition.

objednany tovar predajca nemal, napokon sme sa dohodli na vymene za iny druh daneho tovaru (2 x telefonat), tovar som objednal 31.5., dorazil az 11.6. Paltil som ho prevodom no kurier po mne chcel platbu na dobierku pri prevzati. Obchod este musi vyladit procesy.

• cakat na jeden protein skoro 2 tyzden mi pride celkom dlho. a to som si objednaval dodanie kurierom

Reakcia obchodu nutrition.sk

prepáčte, ale to ste si asi zmýlili s iným dodávateľom. Vaša objednávka bola 10. 4. 2017 a tovar bol odoslaný 13. 4. 2017. Prečo píšete o dvoch týždňoch. Skutočne hodnotíte správny obchod?

• Tovar oznaceny ako skladom, skladom nemali. Tovar nebol doruceny ani v stanoveny novy termin :(

• Široký sortiment
    • Nízke ceny
    • Nedostal som ani informáciu o tom že by bol môj tovar na predajni. Pritom som aj volal na predajňu.

Prosim o vysvetlenie. Obj č. 003250

• 2x som si objednal spalovac. Ako ten isty produkt za tu istu cenu a spalovac a tvari rovnako ale ma ine zlozenie a jeden mal 110tabliet a druhy 100tabliet. Tak nechapem. Mierne odlisny obal. Jeden bol dufam pravy.

Reakcia obchodu nutrition.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie napriek tomu, že neodporúčate náš obchod. Produkty, ktoré predávame sú z overených zdrojov a nemusíte sa obávať "fejkov". Obidva produkty, ktoré ste si u nás zakúpili boli "pravé". Došlo k zmene receptúry, zloženiu a počtu tabliet u daného produktu, ako ste správne postrehli na obaloch produktov. Cena je rovnaká a účinok garantuje výrobca. Je nám ľúto Vašej nespokojnosti.