• široký sortiment vecí (ktoré poväčšinou bohužiaľ nevedia dodať)
    • neaktuálna ponuka
    • neschopnosť inovovať stránku a reagovať na svoje nedostatky
    • skladová dostupnosť alebo overenie možnosti dodania priamo pri objednaní neexistuje

Je to amatérsky e-shop, kde ak si niečo objednáte, tak 2-3 dni sa nedeje nič. Potom vám príde mail napísaný veľmi neformálnym štýlom, že to čo ste chceli nemajú a ani to nevedia do budúcna objednať. Stránku si samozrejme neaktualizujú, takže každý ďalší človek narazí na rovnaký problém. Do budúcna už nikdy viac, zbytočne stratíte čas čakaním ...

Pan velmi korektne upozornil na meskanie zasielky, potom sme sa dohodli na osobnom prevzati, vsetko super

Som spokojný.

len fajné, veľmi ústretový

• Dostupnosť, rýchle vybavenie objednávky.

• ochotny, agilny telefonista.

nemali cast objednavky a zbytocne dlho cakali, kym mi zavolali, ze ci to rusim cele, alebo odoberiem iba to co maju.
    Zbytocne som tyzden cakal.
    V globale spokojnost ale.

• Rýchlosť vybavenia
    • Skvele poradenstvo

všetko ok

• Veľký výber ale nič skladom, zákaznícky servis tiež na nie veľmi dobrej úrovni - keďže po určitej dobe som sa musela sama ozvať ci prebehla platba a kedy môžme vyzdvihnúť tovar, až vtedy nám bolo oznámené že nami objednana vec nie je skladom, a čakajú na objednávku, po skoro týždni telefonát že ani v tej objednávke to neprišlo takže sme ju museli stornovať. Po dni zrušenia zatiaľ žiaden email ani potbrdenie, takže budem dúfať ze to bude správne stornovane. Ak už teda nemám veci skladom napíšem rovno na stránke nech to zákazník pri objednávke zváži ci je ochotný čakať alebo skúsi inde.

• Dostatočný výber
    • Pomer cena/kvalita ok

Vždy mi bez problémov dodajú čo si objednám aj naviac

• Nekvalitný výrobok. Záruka sa nevstahuje na poškodenie materiálu suchým zipsom...jasné keď je to picovina a nie kvalita... Už si od vás nič neobjednam ani neodporučím známim práveže nebudem doporucovat

Mili personal

Zla komunikacia, resp. nekomunikacia. Od objednavky 14.4. ma nikto nekontaktoval s informaciou o doruceni tovaru. Uz sa mi to stalo 3x. Tovar nemaju na sklade a potom sa dorucenie predlzuje. A bez spravnej komunikacie to kazi dojem.

Mila prijemna komunikacia. Maximalna spokojnost.

• milý a odborný prístup personálu

• Promptnost a spoľahlivosť
    • Neviem

• Milý, ústretový pán

• spoľahlivý internetový obchod
    • rýchla doba doručenia
    • dobrá komunikácia

Všetko super. Kvalita tovaru,doručenia i cena.