Doporučujem nákup v tomto e-shope.

Dobrá voľba

• dobra cena

• nizke ceny,rýchle doručenie tovaru,nizka cena poštovného,možnosť výberu platby
    • nepestrehol som

odporúčam

• Ziadne
    • Radšej nech to zavru

Najskôr odpisu ze tovar je nedostupný tym pádom je objednávka zrušená aspoň mam take skúsenosti z iných obchodov tak som si tovar objednal v inom obchode a ten mi prišiel hneď ale medzi tym ho naskladnili a poslali mi ho bez dôrazu či mam ešte o tovar záujem takze keď si nieco objednáte a nápisu Vám ze nieje dostupný a pride im ten tovar *** tak ho pošlú bez dotazu pošlú či ešte máte záujem to služby!!!

Reakcia obchodu notta

dobry den , za prve tovar vam bol doruceny do 8 dni , neviem ake dva mesiace :)informovali sme vas o nedustupnosti tovaru na co ste nereagoval , tovar bol automaticky odoslany kedze o storno ste neziadal . neviem kde je teda problem a ziadam heureku o zmazanie klamliveho komentaru . ak ste o tovar nemali zaujem staci napisat storno a na tovar cakat nebudem . jasne je to uvedene vo vsetkych 3 emailoch ktore vam prisli . ako mozme vediet ze ste tovar objednal v druhom eshope ked ste neziadal o storno v nasom eshope .. tovar je nedostupny ihned ako ho naskladnime tovar odosleme takto to znie v emaili ..

• rýchlosť

• Rychlost, komunikacia so zakaznikom, max.spokojnost.
    • O ziadnej neviem

Odporucam

• Dobrá cena kupovaného tovaru a jednoznačne najlepšia cena za poštovné !!!

Jednoznačne maximálna spokojnosť - môžem len a len odporučiť aj ostatným.

• prijatelne ceny
    • v dome mi nik neotvaral aj pocas hodin, kedy sa vyzdvihuje tovar. (ani mobil nedvihali) Po dlhsom cakani sa niekto objavil..

• jednoduchý, prehľadný, rôznorodosť tovaru, zaujme i cenou

Objednal som 2ks Pretec SD 60x 4GB do staršej navigácie ktorá nepodporuje SDHC karty. Tovar bol dodaný Slovenskou poštov cca do 5 dní v poriadku. Karty boli v nepoškodenom orginálnom balení a v PC mi funkujú bez problémov, ale v navigácii pre ktorú som ich objednával iba jedna (čert vie prečo, ale v podvedomí som s tým rátal, druhú som posunul do bratovho foťáku). SD karty vracať určite nebudem pokiaľ budú fungovať.
    Celkovo hodnotím 98%, vždy sa dá niečo zlepšíť :-)

• Neviem posúdiť.Bol to prvý nákup.

• Dobré ceny, komunikácia a poradenstvo na úrovni.
    • Trochu komplikovanejší osobný odber (poloha sídla spoločnosti) - čisto subjektívne, dnes už aj tak väčšina zákazníkov využíva služby kuriéra.

Jednoznačne odporúčam. Tovar som potreboval rýchlo, no to čo som chcel práve nebolo dostupné. Predávajúci mi ochotne poradil podobný produkt, ktorý bol síce o niečo málo drahší, no bol dostupný k osobnému odberu do 24 hod. čo bolo pre mňa podstatné.

• serioznosť a rýchlosť
    • žiadne nemá

odporúčam tento obchod k nákupu

• ústretovosť
    • flexibilita
    • vlastná propagácia

S nákupom som bol veľmi spokojný, tovar bol doručený (pre mňa až neuveriteľne) rýchlo.

Pri objednávke som spravil chybu, ktorú však personál po osobnej mi však obchod po e-mailovej komunikácii pomohol rýchlo napraviť čo hodnotím taktiež pozitíve.

Zarazilo ma azda len to, že som o tomto obchode počul pri spomínanom nákupe prvý krát.

Odporúčam!

• ceny
    • kvalita
    • menej známa obchod

super. len tak ďalej.. nabuduce hladám najskôr tu..

• Dobra cena
    • Tovar bol expedovany prilis neskoro, prisiel mi email ze je prijata obj. este v ten den a ze je pripraveny na expediciu a odisiel asi az o 3dni pritom 2pam karty zabalim a poslem hned. Doplatil som zbytocne 4e za kuriera ale tolko dlho by to trvalo asi aj postou. Zbytocne ponuka v emaily, ze ak chcem sledovat zasielku mam napisat email, rovno to mohli poslat v emaily linku

Dobre vyhladavanie na www, perfektne ceny, s rychlostou dopravy este popracuju a budu skvely.

• - rychlost vybavenia objednavky
    • - cena
    • - nic.

Dobra komunikacia, rychle dodanie tovaru, takze zatial len pozitiva.

• rychla dodacia doba a cena
    • nema

odporucam

• +

Tovar som si objednala, dosiel mi potvrdyujuci e-mail, ze obj. bolaspracovana a nasledna na dalsi den, resp. o 2 mi bol zaslany dalsi e-mail, kde mi bolo oznamena ze tovar na sklade nie je. Myslim si, ze toto nie je spravny postup kedze sa clovek spoliehal na dodanie. Samozrejme nakupila som u konkurencie.
    Vela zdaru.