notta

Pridané: 17. septembra 2016

• Najdôležitejšia bola pre mňa
  • cena,
  • rýchlosť
  • s akou tovar dostanem a preto som si objednala.
  • Miesto do 3 pracovných dní mi došiel tovar do 16 pracovných dní a keďže som bola v zahraničí, tovar mi museli prebrať cudzí ľudia a keďže nie som doma, nemôžem ho ani vyhodnotiť.

Som rada, že konečne prišiel, hoci pre mňa je na prvom mieste splniť slovo ak dostanem na účet peniaze dopredu.
Napriek tomu, čo som napísala v predošlom hodnotení a tovar mi prišiel, neodporúčam tento obchod, práve pre neustále sľubovanie.

Reakcia obchodu notta

Tovar na objednávku do 14 dní ,Vám prišiel do 16 dní ,poprosím Vás uvádzať PRAVDU , k predošlému hodnoteniu ,,,Človek, ktorý ho má, je nezodpovedný, správa sa nekorektne a je notorický klamár.,,, Podľa paragrafu 206 ods. 1 Trestného zákona sa dopustí trestného činu ohovárania ten, kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý môže značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, najmä poškodiť ho v zamestnaní, narušiť jeho rodinné vzťahy,Ohováranie môže byť posúdené ako priestupok, zásah do práva na ochranu osobnosti podľa § 11 Občianskeho zákonníka a v najzávažnejších prípadoch aj ako trestný čin.

Astra

Pridané: 11. septembra 2016

• Žiadne, pretože tovar mi nebol doručený.
  • Neodporúčam tento obchod, pretože človek za ním je podvodník.

V žiadnom prípade sa netreba ulakomiť na niečo lacné a dokonca poslať peniaze na účet dopredu, kvôli ponuke ZDARMA doručené, ak sa dopredu zaplatí.
Neodporúčam nakupovať v tomto obchode.

Pridané: 31. augusta 2016

• Vobec mi nikto nepotvrdil objednavku tovar som do tejto chvile nedostala a uz ho ani nechcem. Nezda sa mi to seriozne jednanie ked mi firma nic neodpise. Pamatovu kartu som potrwbovala ako darcek

Ospravedlnujeme sa za komplikacie ,

Avatar používateľa

Peter

Pridané: 10. augusta 2016

• skusal som sa viac krat dovolat ako pokracuje moja reklamacia na to ze mi na miesto parfumu poslali lacny FAKE , no nikto nedviha telefon , nikto neodpoveda na emaily, takze moj zaver je nedoveryhodny a zavadzajuci e-shop. Ked chcete niekomu darovat parfum a darujete mu hnusnu smradlavu vodu ktoru vam poslali a pridete na to az ked si to obdarovana osoba s radostou otvori, tak je to sklamanie.A potom dalsie ked sa vam mesiac nikto neozve co s tym .

Sklamanie

• Áno (1)

Reakcia obchodu notta

originalitu nespochybnujte to my by sme mohli podat trestne oznamenie na vas za ohovaranie

Peter

Pridané: 8. augusta 2016

• recenzia je pravdiva,tu je cislo objednavky. 210417
  • Tento obchod je nedoverihodny. Na miesto parfumu nam poslali neaky lacny fAKE , a ked sme na to prisli,a napisali im to , obdrzali sme email ze ho mame zabalit a poslat im ho naspat ze nam vratia peniaze . A nic, cakame a sme sklamany z tohto obchodu ktory ma na sklade Fake parfumy.

NEODPORUCAM OBJEDNAVAT Z TOHTO OBCHODU

• Nie (1)

Reakcia obchodu notta

žiadame heureku o zmazanie tohto klamlivého vyjadrenia
neoverený zákazník

Pridané: 30. júla 2016

odporučam

Anna Šišková

Pridané: 29. júla 2016

• 26.7. som zaslala objednávku, neobdržala som ani potvrdenie, žiadna reakcia na následný mail, telefóny nikto neberie...

samozrejme ma zaujala najnižšia cena...takže idem objednať u toho, ktorý má cenu vyššiu ale mám s ním dobré skúsenosti

Reakcia obchodu notta

Dobry den , zrejme ste volali nespravne , a email ste poslala niekde inde . Dakujem za pochopenie

gazda34

Pridané: 29. júla 2016

• Slabiny vidím v komunikácii zo yákazníkom.Pokúšam sa dovolať od pondelka a nikto mi nedvíha telefón. Chcela som sa informovať na ten istý tovar, ktorý som kúpila, lebo ho v ponuke na stránke nevidím. Chcela som objednať ešte jeden taký istý ryžovar.

Obchod je dobrý, má vyhovujúce ceny. Doprava je tiež dobrá.

unbroken

Pridané: 27. júla 2016

• Široký výber a prehľadnosť
  • Žiadne

Oplatí sa porozhliadnut,každý si nájde čo potrebuje a bude spokojný

:-(

Pridané: 26. júla 2016

• priaznivá cena
  • obchod nekomunikuje, neberie telefóny
  • dlhá dodacia doba

Dobrá cena, ale "nekonečne dlhá" dodacia doba. Obchod na svojich stránkach uvádzal, že tovar má na sklade, a aj napriek tomu trvalo doručenie celý týždeň (a to po dvoch urgenciách). V dnešnej dobe kuriérskych služieb to musí byť najneskôr do 3 dní. Na uvedené telefónne čísla obchodu som volala asi 4-krát a nikto to nedvíhal. Komunikácia prebiehala len chatom, a aj to vždy chvíľu trvalo, so všelijakými výhovorkami.
Už nikdy v živote nebudem z tohto obchodu nakupovať. A odhovorím od toho každého človeka, ktorý by to chcel urobiť. Obchod jednoznačne neodporúča. Určite nájdete dosť iných a komunikatívnejších predávajúcich, pre ktorých platí "náš zákazník, náš pán", nie ako v tomto prípade.