• nízke ceny
    • kvalitný sortiment

Objednala som si mp3 Transcend 8gb, tovar mi bol doručený presne o týždeň, balíček bol poslaný prvou triedou. Dodacia lehota mohla byť o niečo rýchlejšia, ale inak som spokojná.

Super vsetko na 100%

• Komunikcia so zákazníkom!

• odovzdávanie zásielok pošte až po niekoľkých dňoch od objednania
    • slabá komunikácia
    • poškodený obal, ale výrobok funguje

keby dávali tovar pošte v deň objednania alebo na druhý deň, bolo by to lepšie pre zákazníkov

• Žiadna komunikácia
    • na webstránke píšu že dodacia doba je 48 hodín pritom pre nich je 48 hodín vyše týždňa

Ešte neviem kedy to príde ale zatiaľ nemám dobré skúsenosti

• Neviem.
    • Žiadna komunikácia.

Objednal som si tovar a nič sa nedialo. Na moju otázku, čo je s mojou objednávkou, som nedostal ani po týždni žiadnu odpoveď. Asi majú zavreté...

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Objednal som si pamatovu kartu.Po objednavke mi prisiel potvrrdzovaci ze objednavku prijali. Tovar mali expedovat do 48h pretoze ich mali na sklade 159ks.Po niekolkych dnoch som sa ich pokusal kontaktovat telefonicky no dva dni mi nikto nedvihal telefon. potom sa mi podarilo kontaktovat cez chat ktoru maju na webovej stranke. prislubili mi ze tovar bude doruceny vo stvrtok 26.02.2015tak som sa aj zariadil no prisiel mi az druhy den vpiatok. Po rozbaleni zasielky som zistil ze mi neposlali kartu ktoru som si objednal. Dakujem velmi pekne!!!

• velky vyber
    • jednoznačne komunikacia

Nakupoval som tam 4x, z toho 3x uplne bezproblemov... na 4x bohužial som musel dva krat telefonovat aby mi bol tovar zaslany (ktory bol skladom), inak by som asi čakal do dnes.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Tovar podla web stranky je na sklade, napriek tomu po dvanastich dnoch satale nedoruceny.

• Nedá sa im dovolať, cez heureku som našiel túto stránku kde mali poznačené ˇye produkt majú na sklade. Po objednávke potvrdili objednávku a ďalej sa im ani nedá dovolať

Neodporúčam, veľmi je slabá komunikácia

• ceny
    • dodacia lehota

okrem dlhej dodacej lehoty veľkým mínusom je neinformovanie o stave objednávky

• Prehladnosť webovej stranky,dobre ceny,široká ponuka sortimentu.

Da sa... tovar bol v poriadku, dodanie standardne. Spokojnost.

Kupil som preklapacie hodiny Sencor- je to smejd. Nejdu dobre nastavit na spravny cas a ked sa vam to podari, tak hodiny aj tak potom idu ako sa im chce. Raz dopredu a o minutu uz zase meskaju a tak dookola stale.

• operatívnosť a rýchlosť dodania zásielky
    • v mojom prípade nie sú známe nijaké

dobrá cena, dobrá komunikácia, rýchle vybavenie a dobrý tovar

• Pri osobnom odbere veľmi zlý dojem. Neoznačená firma, vybavovanie na ulici ...

• prehladny,
    • nic