Tovar som čo veľkej zľave objednala minulý štvrtok na obed, ešte v ten deň večer mi prišiel mail aj s faktúrou o expedícii kuriérom a od vtedy nič. Je tomu týždeň nikto sa mi neozval, ani tovar neprišiel neviem čo je s mojími objednávkami ani z tovarom. Chápem že a určite majú nával objednávok ale nejde mi do hlavy keď mám tovar skladom aby som v priebehu 7 dní nevedela vyexpedovat tovar. Pritom ten tovar som objednala medzi prvými ktorý využili akciu. Samozrejme pokiaľ mi bude tovar doručený zmením hodnotenie ale takto momentálne niesom vôbec spokojná, dcéra sa tešila na tovar ktorý sme vybrali ale žiaľ neviem čo je s ním.

• Bohužiaľ mi dol dodaný nesprávny tovar a ani po 15 noch od reklamácie mi zatiaľ neboli vrátené finančné prostriedky, aj napriek skutočnosti, ze som daný tovar ešte v ten istý deň od prevzatia kuriérom reklamovala u predajcu ako nesprávny.
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

zaslaná iná veľkosť , následne bola ževraj zaslaná správna veľkosť , ktorá
    bola odoslaná ako obyčajný list!!! a samozrejme nebola doručená.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Zásielka bola okamžite vymenená ako nás kontaktoval zákazník, no ako sa hovorí zákon schválnosti, pošta zásielku / správnu podotýkam/ nedoručila. Mrzí nás to , ale aj takéto veci nás posúvajú vpred a snáď zásielka sa ešte nájde a doručí sa.

Mikina je stále niekde v preprave Slovenskej posty. Preprava mala byt do 2och dni vybavena, dnes je siesty den.

• Dve veci z troch nemali, tovar mi vôbec neprišiel ani po desiatich dňoch. Nikdy už z tejto stránky neobjednám

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme pekne za Vašu odozvu. Mrzí nás vaša nespokojnosť, žiaľ mali sme aj my blbec deň a stala sa u nás chyba pri vyskladňovaní a preto sa stala nezrovnalosť s vaším tovarom, ktorú sme riešili a komunikovali s Vami.
    NINA FASHION

• Uz ani nepamatam kedy som objednavku robila a stale cakam.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Objednávka bola doručená s omeškaním, ale doručená. ďakujeme aj za takéto hodnotenie. Stále platí aká dôležitá je komunikácia medzi ľuďmi.

• Komunikácia je v pohode, pani sa ospravedlnila za nedodanie, zlyhala zatiaľ doručovacia spoločnosť depo
    • Vyber tovaru veľký
    • Na ich mieste zmením dorucovatela, vrhá to zle svetlo na spoločnosť

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme pekne za Vašu odozvu. ďakujeme za hodnotenie, keďže náš obchod neodporúčate veľmi nás to mrzí a budeme sa snažiť tento problém vyriešiť včas. NINA FASHION

Zboží jsem zaplatila v pondělí a poslala potvrzení a obchod poslal až ve středu dle informací na zásilkovně

Reakcia obchodu Nina Fashion

Milá pani, dakujeme aj za toto hodnotenie. Na základe potvrdenia tovar neodosielame. Platba musí byť na účte. Pokiaľ objednávate tovar z Čiech na Slovensko nemožte očakavat že ho budete mat na dalsi den doma. Žiaľ aj u nás sa môžu vyskytnúť okolnosti, že neviem hned odoslat tovar ako pride platba. Sme tiež len ľudia. Asi toľko.

• Nájsť zdravé, pekné a veľké papuče pre deti je trochu problém. Našla som ich na stránke Nina-Fashion
    • málo produktov v ponuke
    • na nákup nad 55€ máte poštovné zadarmo. Neuvádzajú však, že je to odoslanie na postu (nie na adresu). Doposlanie na adresu som si teda nakoniec musela aj tak zaplatiť.

Nakupovala som už druhý krát. Už prvýkrát som im vytkla, že nemajú uvedené, že zasielanie slovenskou poštou znamená, že to pošlú na poštu a nie na adresu. Ich reakcia bola, že to je samozrejme a keď som chcela na adresu, mala som zvoliť GLS a rozhodne to nie je ich chyba a mala som si prečítať podmienky. V ktorých to však takisto nebolo nikde spomenuté. Teda veľmi mizerný proklientsky prístup. Po roku som objednávala ďalšie papuče a na celu vec bohužiaľ po tej dobe zabudla. Urobila som tú istú chyba a zvolila slovenskú poštu - opäť nikde ani zmienka, že to bude na poštu. Na zásielku som teda čakala o týždeň dlhšie, lebo som si to musela dať doposlat na adresu. Týždeň, lebo Slovenská pošta s touto službou má bežne dosť veľký problém. Ale to už je iný príbeh...

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme pekne za Vašu odozvu. Dopísali sme do obchodných podmienok dodanie tovaru na poštu.

Pyzamko mi prislo roztrhane, takze ho pred odoslanim neskontrolovali. Pyzamo som reklamovala a poziadala o vymenu a bol mi poslany uplne iny model. Takze som skoncila s pyzamom ktore som nechcela a plus som zaplatila extra za postovne za reklamaciu.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Ďakujeme pekne za Vašu odozvu. Aj takéto hodnotenie nás posúva ďalej.
    NINA FASHION

• Tovar doručený včas a bez problémov
    • Nespokojnosť s kvalitou jednej z dvoch nakúpených položiek (hasičský plášť). Tovar je veľmi nekvalitný. Cena nezodpovedá kvalite a materiálu tovaru. Druhá položka nákupu bola v poriadku

Dobrý deň.
    Ďakujeme pekne za Vašu odozvu. Z našej strany bolo vyvinuté maximálne úsilie ešte viac vylepšiť naše služby pre Vás. mrzí ma Vaša nespokojnosť, škoda že ste nás nekontaktovali,mohli sme to doriešiť k Vašej spokojnosti. Tovar máme od dodavateľa toho istého a nemali sme reklamáciu za kvalitu.
    NINA FASHION

Nesedí veľkosť potlačou štandardných tabuliek!

Reakcia obchodu Nina Fashion

Neviem čo Vám nesedelo, nemáme s veľkosťami problémy. Neozvali ste sa , že máte problém . Preto Vaše hodnotenie neakcpetujeme. Ak máte s niečím problém, radi pomôžeme a poradíme.

• Tepláčky mi boli doručené s veľkým fľakom na kolene
    • Mám ich znovu vrátiť a znovu platiť poštovné ???????

Už nikdy viacej nechcem použiť Váš internetový obchod
    továr v takej sume a na druhej stráne kvalita !!!!!!!!!

Reakcia obchodu Nina Fashion

Dobrý deň, ano presne tak mali ste nás kontaktovať a tovar u nás vyreklamovať. Tovar je originál zabalený, nieje v naších silách každý jeden otvoriť a kontrolovať.Skontaktujte nás a tovar Vám vymeníme. Poštovné pri reklamácii platíme my. NF

Tovar bol strašný. Vôbec nevyzeral ako na obrázku. Veľká nespokojnosť.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Takže táto mladá slečna nám evidentne škodí, chcem aby to tu všetci vedeli, že aj takíto ludia ďávaju hodnotenie , ktoré nieje pravdivé. Vraj sme jej zaslali poškodený tovar a dotyčná po mojom skontaktovaní vraj kabelku vyhodila, takže sme ju ani nevideli a nemôžme ju reklamovať, Preto neakceptujem toto hodnotenie a som veľmi rozhorčená.Tovar zodpovedal skutočnosti, rozmery boli uvedené ja nemám k tomu čo viac dodať.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Pestrá ponuka tovaru, ale len v menších veľkostiach
    • Krátka doba vybavenia objednávky
    • Nízka kvalita ponúkaného tovaru (zloženie materiálov, krivé šitie, výrobné vady)
    • Zavádzajúce informácie pri prezentovaní dostupnosti tovaru na ďalších stránkach obchodu, hoci tento tovar už nie je na sklade obchodu
    • Nedostatočná komunikácia zo strany predávajúceho

Po mojej prvej skúsenosti so službami obchodu a nedostatočným jednaním zo strany predávajúceho nemám dôvod hodnotiť kladne. Tovar prezentovaný na ich stránke ma síce oslovil, ale po jeho doručení som bol nemilo prekvapený práve kvalitou objednaného tovaru. Pre výrobok, ktorý vykazoval viditeľné známky výrobnej vady, som obchod požiadal o preverenie informácie o stave kvality daného produktu, ktorý mali mať podľa aktuálnej ponuky ďalšieho portálu na sklade. Vzhľadom k tomu, že som nedostal zo strany obchodu adekvátnu odpoveď som nevyhovujúci tovar vrátil späť.Takéto jednanie nepovažujem za korektné, ako aj zaradenie takto chybného tovaru druhej triedy do ponuky internetových obchodov, a to bez udania tejto dôležitej informácie potrebnej pre zákazníka, že výrobok je chybný a jeho vzhľad, alebo funkčnosť nezodpovedajú uvedenému opisu. Osobne som nebol spokojný ani s ostatným objednaným tovarom, ktorého materiály, či prevedenie nezodpovedajú opisu a vyobrazeniu na stránkach internetového obchodu. Uvedené informácie na stránke o 100% bavlne sú zavádzajúce, nakoľko v skutočnosti ide o zloženie viacerých materiálov, čo spôsobuje že bavlnené veci sú príliš tenké, ďalší výrobok bol krivo šitý. Vedenie obchodu síce uznalo pochybenie a ospravedlnili sa za vzniknutú a nedoriešenú situáciu, ale toto naozaj nie sú známky kvality tovaru, pre ktorého kúpu by som sa mal v budúcnosti rozhodnúť.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Aj napriek našej snahe, sme dostali takéto hodnotenie. ďakujeme a aj takáto skúsenosť nás posúva ďalej., NINA FASHION

Tovar som si zakupila s tym, ze na stranke
    bola info, ,, tovar na sklade ". Neskor ma pani
    kontaktovala, ze tovar vlastne nemaju a dostanu ho zaciatkom buduceho tyzdna. Uz je koniec toho tyzdna a tovar stale nemam a nikto sa mi uz ani neozval. A to som zan zaplatila prevodom.

Reakcia obchodu Nina Fashion

Dobrý deň, tovar nám na chvíľu vypadol- stáva sa to naozaj ojedinele, nakoľko všetok tovar máme vždy skladom. Aj v tomto okamihu už máte určite tovar doma a ste spokojná. Snažíme sa robiť na plno čo sa dá. Nech sa darí NINA FASHION

• Zlu kurieraku spolocnost

Reakcia obchodu Nina Fashion

Dobrý deň, neviem čo sa stalo s kurierskou spoločnosťou. Nekontaktovali ste nás, že je problem. Tovar sme Vám odoslali včas aj sme Vás informovali mejlom.Napíšte nám čo sa tam stalo, aby sme to vedeli s dopravou riešiť aj do buducna, nakoľko nás veľmi mrzí že sme dostali taketo hodnotenie aj napriek tomu , že sa snažíme vyhovieť a riešiť čo je potreba. dakujem za pochopenie NINA FASHION