Dobrá cena a kvalita odporucam .

Určite odporúčam všetko v najlepšom poriadku došlo bez akýchkoľvek problémov.A za super ceny krásne vecičky.Určite budeme nakupovať ďalej

• Všetko super

Tovar som čo veľkej zľave objednala minulý štvrtok na obed, ešte v ten deň večer mi prišiel mail aj s faktúrou o expedícii kuriérom a od vtedy nič. Je tomu týždeň nikto sa mi neozval, ani tovar neprišiel neviem čo je s mojími objednávkami ani z tovarom. Chápem že a určite majú nával objednávok ale nejde mi do hlavy keď mám tovar skladom aby som v priebehu 7 dní nevedela vyexpedovat tovar. Pritom ten tovar som objednala medzi prvými ktorý využili akciu. Samozrejme pokiaľ mi bude tovar doručený zmením hodnotenie ale takto momentálne niesom vôbec spokojná, dcéra sa tešila na tovar ktorý sme vybrali ale žiaľ neviem čo je s ním.

• Bohužiaľ mi dol dodaný nesprávny tovar a ani po 15 noch od reklamácie mi zatiaľ neboli vrátené finančné prostriedky, aj napriek skutočnosti, ze som daný tovar ešte v ten istý deň od prevzatia kuriérom reklamovala u predajcu ako nesprávny.

• Z každého rožka troška
    • Veľa druhov tovaru
    • Dobré ceny

• expresne odoslanie a dorucenie :-)
    • krasne saty :-)

• Super e-shop,kde sa dá tovar vyzdvihnúť osobne, viem si to vyskúšať, nájsť tú správnu veľkosť. Predávajúca je milá žienka, ktorá vždy s veľkou ochotou a úsmevom poradí. Veľká spokojnosť, e-shop odporúčam...

všetko v poriadku, výhoda, rýchle doručenie, spokojnosť

Tovar je dodaný načas. Je kvalitný a pekný.

Kvalitný tovar dodaný načas. Veľká zľava na tovar je pre nás výhodná, preto si nakúpime aj viac tovaru na jednom mieste u Vás. Ďakujeme.

• Spokojná

• Veľmi kvalitný tovar
    • Komunikácia priamo s majiteľkou

Nákup mal určite nedostatky, ale majiteľka sa k tomu postavila čelom a dala si záležať aby všetko bolo k mojej spokojnosti. Kiežby by bolo viac takých predávajúcich. Urcite odporúčam

• Rýchlosť, ochota pomôcť, výborná komunikácia, výborná kvalita tovaru

S nákupom som ako vždy spokojná, super kvalita za rozumnú cenu, výborná komunikácia s eshopom, vždy sú ochotní poradiť, kvalitný tovar. Odporúčam nakupovať Nina-fashion.sk

Mila a ustretova komunikácia, rýchle dodanie , vysoká kvalita, dobre ceny .

Ďakujeme za pekné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime , prajeme Vám všetko dobré.
    Pozývame Vás zaregistrovať sa do nášho newslettra, kde budete medzi prvými dostávať informácie o našich novinkách a navyše získate nekonečnú 10%zľavu na všetok tovar z nášho eshopu. Newsletter nájdete na konci tohto odkazu https://www.nina-fashion.sk/
    Tím detského tovaru NINA FASHION

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Osobny odber
    • Dobre ceny
    • Vyber

• Okamzita komunikacia s eshopom
    • široký výber produktov
    • Spokojnosť

S obchodom som max spokojná. Na moju otázku som dostala odpoveď skoro hneď. Tovar mi bol doručený tak ako sľúbili, keďže som objednávala na poslednú chvíľu. Ďakujem

Ďakujeme za pekné hodnotenie, ktoré si veľmi vážime , prajeme Vám všetko dobré.
    Pozývame Vás zaregistrovať sa do nášho newslettra, kde budete medzi prvými dostávať informácie o našich novinkách a navyše získate nekonečnú 10% zľavu na všetok tovar z nášho eshopu. Newsletter nájdete na konci tohto odkazu https://www.nina-fashion.sk/

Tovar je kvalitný

Tím PREDAJCOV detského tovaru NINA FASHION