• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Pôvodný mobilný telefón iphone SE32, ktorý mal vadu v továrenskom nastavení mi ochotne vymenili a dostala som k tomu aj ochranný kryt a obal.

• bezproblémová komunikácia

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú na sklade

obchod v poriadku, nič negatívne som nenašla

Všetko ok

• Rýchla dodanie

• Pribalená nabíjačka ako darček
    • Slabšia komunikácia, no nič čo by ovplyvnilo obchod

Určite odporúčam

• Vyhodna cena
    • Od objednania som cakal tyzen na dorucenie.

Vseobecne hodnotim vyborne,mobil prisiel presne podla objednavky....to ,ze nabijacka bola anglicka mi nevadi.Chybal navod v slovenskom jazyku-da sa stiahnut z netu.
    Ci by som objednal znova?-ano.

Veľmi ochotní personál, keďže sme objednávali viac tovaru na viackrát bola nám zarátaná iba jedna cena za dopravu. Tovar prišiel v úplnom poriadku a v neskutočne krátkom čase. Ďakujeme a doporučujeme :)

• Objednaný tovar mi bol doručený do 3 dní v riadnom stave ako som očakával.

Telefon je uplne novy, zatial spokojnost ;)

• Zatial vsetko v pohode tovar bol dodany neposkodeny spokojnost

• všetko OK

Tovar som si objednal 10.11. a je 21.11. a tovar stále nedorazil

objednavku som zrusil po tom, co mi na mou otazku o zaruke odpovedali, ze zaruka je sice 24mesiacov ale. z toho je len 12 na zariadenie druhych 12 uz len na softver...Musim povedat, ze vacsiu hlupost som uz davno nepocul a tejto.spolocnosti sa asi slovenske zakony netykaju..

• skvele ceny vlajkovych lodi
    • efektivna komunikacia
    • originalny zarucny list od e-shopu
    • objednal som si modru farbu galaxy s8, ale nebola na centralnom sklade a ani po tyzdni nebola stale dostupna, vybral som si teda cierny, pretoze som uz nechcel dlhsie cakat

Som veľmi spokojná, zakúpila som si Note 8 gold a za danú cenu by som ho nikde inde nezohnala. Mobil prisiel v originálnej krabičke zapečatený do troch dni od objednávky. Takto by to malo fungovať ! Super

Objednal som, zaplatil som prevodom, na druhý deň mi prišla správa, že tovar je zaplatený a do štyroch dní mi to prišlo. Takže u mňa dobré.

Kurier zle. Doručené bez môjho mena, takže na vrátnici nikto nevedel komu prišiel balík.

• Maďarské nastavenie a návod k mobilu, pri prvom štarte treba vybrať slovenčinu.

Cena.