• rychlost dodania

• Informovanosť o stave objednávky
    • Presné dodanie

• Dodanie v termíne
    • Komunikácia

Telefón dodaný do týždňa ako bolo písané v poriadku ako ma.... Za rozumnu cenu!

• Dobrá komunikácia
    • Dlhšia dodacia doba

• ceny produktov
    • trosku dlhšia dodacia lehota, ale do týždňa to prišlo
    • chýbala mi obratom správa s termínom doručenia tovaru

• Dobrá cena, kvalita tovaru, rýchle doručenie.

• Som veľmi spokojný, tovar som dostal včas a bez závad.

Objednala som si telefon pred takmer 2 tyzdnami. Obchod ani nic nenapisal o stave objednavky.. ked som volala povedal mi dotycny ze zajtra ho posielaju. Na druhy den mi prisiel mail ze objednavky rusia lebo tovar nemaju.

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Zákazníčka objednala produkt 04.03.2019, po prijatí objednávky bohužiaľ centrálny sklad nám neoznámil nedostupnosť tovaru, 11.03.2019 sme informovali zákazníčku a objednávku sme museli zrušiť.

• ceny
    • majú takmer-výbehové modely, ktoré už takmer nikde inde nenájdete
    • majú takmer-výbehové modely, ktoré už takmer nikde inde nenájdete
    • neposkytujú doručenie poštovým kuriérom, takže mi došla zásielka na poštu... ktorá mi o tom nedala vedieť

Jediný obchod široko-ďaleko, ktorý ešte mal v ponuke Samsung A3 2017 v zlatom prevedení. Všetky ostatné obchody už mali len ružové; a s takým by som si pripadal divne. ;-)

Som maximálne spokojná s vybavením objednávky a doručením tovaru.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• rychle dodanie
    • moznost trackovat stav zasielky

• Kuriér SPS mi bez predchádzajúceho avíza zavolal, bol som dopoludnia práve u lekára na vyšetrení a nemohol som prijať hovor. Keď som po skončení vyšetrenia spätne zavolal na číslo kuriéra, ozval sa odkazovač s tým, že sa už nedá nahrať ani odkaz, lebo odkazová schránka je plná. Čakal som, že ďalší deň mi bude tovar doručený, ale nič sa nedialo. Znovu som volal na číslo kuriéra, ale ten mi povedal, že zásielka bola asi uložená a mám zavolať na klientske centrum.Snažil som sa dovolať na klientske centrum SPS pri Ivánke pri Dunaji, ale som to vzdal po niekoľkých hodinách volania. Tak som musel sadnúť do auta
    • a ísť tam osobne. Tam a späť z bratislavskej Petržalky je to 24 km a v popoludňajšej doprave to celé trvalo asi 3 hodiny. Zásielku mi vydali, ale som sa dozvedel, že keby som nebol prišiel osobne, tak mi zásielku opätovne nedoručia a po pár dňoch ju vrátia odosielateľovi.
    • Takže za cenu poštovného 6 EUR som to mal zdĺhavejšie, komplikovanejšie a drahšie, ako keby som išiel rovno do Dunajskej Stredy. Ďakujem za také služby. Nájdite si serióznejšiu kuriérsku službu. Potom si možno u vás niečo objednám.

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Je nám ľúto, že zákazník negatívne hodnotí obchod na základe prístupu kuriérskej spoločnosti, tri dni pred sviatkami. Nás vôbec nekontaktoval, aby sme riešili prípadne doručenie.

• tovar mi bol dodaný až za 10 kalendárnych dní, čo je v dnešnej dobe neštandardné
    • obchod ponúkol ako doplnkový tovar silikónové puzdro na mobil, aj keď bolo aj súčasťou balenia, takže mám teraz 2 puzdra

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Tovar bol poslaný zákazníkovi 6 kalend./4 prac./ dní od dňa objednania, len kuriérska spol. bezdôvodne nedoručila balík podľa zmluvných podmienok.
    Naša spoločnosť realizuje objednávky max. do týždňa.
    Silikónové púzdro je v ponuke ako doplnok pre všetky mobil. telefóny, zákazník nie je povinný vložiť do košíka a objednať.

• možnosť zrušenia objednávky po tom čo zistili že nemajú tovar skladom :--) snažil sa pán čo mi volal, no je to slabé
    • slabšia úroveň komunikácie s klientom, minimálny tok informácii

na web stránke majú tovar skladom a až po niekoľkých dňoch ma oslovili, že vedia zohnať, no v inej farbe, išlo o S7 dual sim

• - dobrá cena za Samsung X-cover IV
    • - dlhšia doba dodania , ale nič dramatické.

• Spolahlive dodanie.

• rýchlosť dodania
    • komunikácia

• Dobre zabalený, spokojná
    • Prišla mi anglicka prípojka, taká zvláštna nabíjačka