NetMobil.sk

Recenzie NetMobil.sk

Užívateľ bez avatara

Pozorovateľ

Pridané: včera, 07:54

• Predajca si definuje záručnú dobu pre Apple zariadenia v rozpore so zákonom.

Z obchodných podmienok predjacu:
"Všetky mobilné telefóny v našej ponuke sú nové a neblokované v originálnom balení od výrobcu s 24 mesačnou zárukou (pre výrobky Apple platí 12 mes.)."

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (1)
  • Nie (1)

Daniel

Pridané: 14. novembra 2016

všetko OK

Avatar používateľa

cicacentrum

Pridané: 14. novembra 2016

Tiez mame problemy s tymto obchodom, co sa tyka reklamacie, absolutne ignoruju postup pri reklamacii a tvaria sa , ze ich sa to netyka ! No uz aj SOI sa do toho zapojila, a potrvrdila nase opravnene poziadavky, Neserioznost na SK snad raz skonci aj vdaka zakaznikom, ktori si s tohto e- shopu uz nic nekupia.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (3)
  • Nie (1)

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Je nám ľúto, že zákazník nenapísal do recenzie konkrétny prípad. Pravdepodobne ide o reklamáciu, kde zákazník reklamoval prístroj viackrát, bol aj prístroj vymenený, pri poslednej reklamácii bol nám doručený mechanicky poškodený prístroj. Autorizovaný servis neuznal opravu v záruke, poslal prístroj späť bez opravy. Zákazník nesúhlasil s vyjadrením a žiadal o odstúpenie od zmluvy.
Naša spoločnosť pristupuje k predaji, aj následným problémom a reklamáciám naďalej seriózne.
Dúfame, že záujemcov podobné neseriózne recenzie neodradia od nákupu od nás.

Pridané: 8. novembra 2016

• Uvádzajú farbu mobilu akože silver(strieborný) Realita je však taká, že viac je biely ako strieborný. Vnímam to negatívne.

Okrem tej farby nemám čo dodať

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Ďakujeme zákazníkovi za recenziu, všetky typy Iphone silver/strieborné/ sú farebne kombinované s bielou a so striebornou farbou, označenie silver je podľa výrobcu.

ALEXA

Pridané: 8. novembra 2016

Super maximalna spokojnost a rychle dodanie .

Anna

• Dobré ceny

Žiadna reakcia zo strany obchodu, či je tovar na ceste, alebo sa nebodaj iba vyrába

Pridané: 31. októbra 2016

• Kedze tovar ktory som kupila mal UK balenie, obchod mi poslal k tovaru koncovku ktora vobec nepasuje do mojej zastrcky,cize nemam si ako nabijat mobil :(

Reakcia obchodu NetMobil.sk

Ďakujeme zákazníkovi za recenziu, dodávateľ nám poslal model s UK/anglickým/ balením a pribalil k tomu koncovku na nabíjačku, ktorá pasuje a je funkčná.

Natalia

Pridané: 31. októbra 2016

• Rýchle zaslanie tovaru.
  • Lepšie ceny a dostupnosť tovaru.
  • Nemam žiadne výhrady

odporúčam

Zzz

Pridané: 29. októbra 2016

• Rychle dodanie
  • Tovar zodpoveda popisu
  • Nenasla som ziadnu

Kupila som telefon s otvorenou krabicou, kde chybal slovensky navod a cena bolo o dost lepsia ako pri "funglovke". Telefon je novy, vsetko super, usetrila som dost € na otvorenej krabici. O priebehu objednavky som bola pravidelne informovana. Dorucili mi ho za 2 dni - som s obchodom maximalne spokojna. Dakujem.

Patrick

Pridané: 21. septembra 2016

• Lacné a kvalitné produkty.